Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτην την ea στο pc game pass ultimate? Πάω να κατεβάσω το battlefield hardline για να παίξω campaign. 

Αφού το κατεβάζω από την ea μου λέει να κατεβάσω και το origins. Αφού το κατεβάζω και συνδέομαι, στο app μου γράφει πως δεν έχω παιχνίδια στο λογαριασμό μου. 

Πάω πάλι από ea να ανοίξω το παιχνίδι, ανοίγει το origins από browser και μου λέει πως οι λογαριασμοί ea και origins είναι με διαφορετικό λογαριασμό (ότι ναναι). 

Αφού αποσυνδέομαι και ξανά συνδέομαι και στα 2 τα βρήκε όλα οκ. Πατάω πάλι από ea να παίξω, με πετάει origins μέσω browser και χωρίς να βγάζει σφάλμα δεν ξεκινούσε. Στο app του origins συνέχιζε να μου δείχνει πως δεν έχω κανένα παιχνίδι στη συλλογή. 

Όλα αυτά για να παίξω ένα παιχνίδι campaign στο pc. Πραγματικά τέτοιο σκουπιδαριο δεν έχω ξανά δει στη ζωή μου. Τα απεγκατεστησα όλα και κράτησα μόνο το xbox app και ησύχασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Ρε παιδιά τι γίνεται με αυτην την ea στο pc game pass ultimate? Πάω να κατεβάσω το battlefield hardline για να παίξω campaign. 

Αφού το κατεβάζω από την ea μου λέει να κατεβάσω και το origins. Αφού το κατεβάζω και συνδέομαι, στο app μου γράφει πως δεν έχω παιχνίδια στο λογαριασμό μου. 

Πάω πάλι από ea να ανοίξω το παιχνίδι, ανοίγει το origins από browser και μου λέει πως οι λογαριασμοί ea και origins είναι με διαφορετικό λογαριασμό (ότι ναναι). 

Αφού αποσυνδέομαι και ξανά συνδέομαι και στα 2 τα βρήκε όλα οκ. Πατάω πάλι από ea να παίξω, με πετάει origins μέσω browser και χωρίς να βγάζει σφάλμα δεν ξεκινούσε. Στο app του origins συνέχιζε να μου δείχνει πως δεν έχω κανένα παιχνίδι στη συλλογή. 

Όλα αυτά για να παίξω ένα παιχνίδι campaign στο pc. Πραγματικά τέτοιο σκουπιδαριο δεν έχω ξανά δει στη ζωή μου. Τα απεγκατεστησα όλα και κράτησα μόνο το xbox app και ησύχασα. 

Τα ΕΑ παιχνίδια από το gamepass χρειάζονται ΜΟΝΟ το ΕΑ desktop app. (το οποίο είναι σάπιο πολύ ακόμα)

δες το βίντεο και βρες τί έχεις κάνει λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Τα ΕΑ παιχνίδια από το gamepass χρειάζονται ΜΟΝΟ το ΕΑ desktop app. (το οποίο είναι σάπιο πολύ ακόμα)

δες το βίντεο και βρες τί έχεις κάνει λάθος.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά πραγματικά έχασα ήδη 30 λεπτά από τη ζωή μου να πηγαίνω μπρος-πίσω. Το κατέβασα χθες στο xbox και ησύχασα. Από εδώ και πέρα όλα τα ea μόνο xbox. Δεν ξανά κατεβάζω ea, origins κλπ στο pc. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά πραγματικά έχασα ήδη 30 λεπτά από τη ζωή μου να πηγαίνω μπρος-πίσω. Το κατέβασα χθες στο xbox και ησύχασα. Από εδώ και πέρα όλα τα ea μόνο xbox. Δεν ξανά κατεβάζω ea, origins κλπ στο pc. 

ναι προκαλεί νεύρα, που να δεις με το uninstall τι γίνεται

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, headbanger είπε

για το HELLSINGER δεν σας είδα να μιλάτε και είναι ενα από τα πιο play for fun παιχνίδια που δοκίμασα φέτος. 

και πολυ μεταλια οπως πρεπει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα hellsinger και deathloop. ξεκίνησα με το δεύτερο, πολύ ενδιαφέρον. πώς και δεν έχουμε θέμα; δεν έβγαλε κάτι η αναζήτηση. πόσο μετράει το game pass:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2022 στις 3:27 ΜΜ, headbanger είπε

για το HELLSINGER δεν σας είδα να μιλάτε και είναι ενα από τα πιο play for fun παιχνίδια που δοκίμασα φέτος. 

ωραία έκπληξη, όντως πολύ διασκεδαστικό! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

καλημέρα στην παρέα,

υπάρχει τρόπος να έχουμε το pc gamepass με φτηνότερη συνδρομή από τα 9,99 το μήνα;

ποια είναι η διαδικασία;

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...