Προς το περιεχόμενο

Τι κάνατε στο προηγούμενο Ελλαδα-ΗΠΑ;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θέλω να είμαι εκείνος ο τύπος αλλά το προηγούμενο Ελλάδα-ΗΠΑ ήταν στους ολυμπιακούς του 2008 και έληξε 92-69.

Λοιπόν ούτε που θυμάμαι τι έκανα το 2008.

Αλλά στου 2006 φοιτητής να παρακολουθούμε οι "μπασκετικοί" το ματς στην εστία. Πανηγυρίζοντας τρελά τη κάθε φάση σε εκείνο το μαγικό αγώνα.

Από τη στιγμή που γύρισε το μομεντουμ εκεί που ήμασταν στο -12 μετά ήταν ονειρικό.

Ήταν απολαυστικές οι ομάδες του Γιαννάκη, στο πάθος και τις επικές ανατροπές. Από τότε Γιαννάκης λέμε και κλαίμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Δε θέλω να είμαι εκείνος ο τύπος αλλά το προηγούμενο Ελλάδα-ΗΠΑ ήταν στους ολυμπιακούς του 2008 και έληξε 92-69.

Λοιπόν ούτε που θυμάμαι τι έκανα το 2008.

Αλλά στου 2006 φοιτητής να παρακολουθούμε οι "μπασκετικοί" το ματς στην εστία. Πανηγυρίζοντας τρελά τη κάθε φάση σε εκείνο το μαγικό αγώνα.

Από τη στιγμή που γύρισε το μομεντουμ εκεί που ήμασταν στο -12 μετά ήταν ονειρικό.

Ήταν απολαυστικές οι ομάδες του Γιαννάκη, στο πάθος και τις επικές ανατροπές. Από τότε Γιαννάκης λέμε και κλαίμε..

 

Δεν θελω να ειμαι εκείνος ο τύπος αλλά το τελευταιο Ελλαδα - ΗΠΑ ηταν το 2010 59-87 στο "Dream Game". :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2006 πρωτοετής φοιτητής πολυτεχνείο, δίναμε μάθημα την ωρα του αγωνα. Ο Θεός καθηγητής μείωσε την διάρκεια της εξέτασης σε 45 λεπτά (από 3 ωρες) και εβαλε κάτι αστεία θέματα για να προλάβουμε όλοι να παμε να δούμε τον αγώνα. 300+ άτομα τον ευγνωμονουμε που καταφέραμε και είδαμε την ματσαρα! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chrisxxx είπε

Δεν θελω να ειμαι εκείνος ο τύπος αλλά το τελευταιο Ελλαδα - ΗΠΑ ηταν το 2010 59-87 στο "Dream Game". :-D 

Είναι φιλικό το ματς που αναφέρεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοσοκομειο για πρώτη εξέταση μετά από μηνίσκο. Εγώ 14 χρονών, γύρω μου μόνο παππούδες και να το ακούω από ΕΡΑ σπορ στο κινητό μαζί με τον πατέρα μου. Στο τέλος σηκώθηκα και πανηγύρισα με τον νάρθηκα και τις πατερίτσες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...