Προς το περιεχόμενο

Samsung HW-R550 2.1Ch Soundbar - 109.00 € [ΤΕΛΟΣ]


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, katsikoula είπε

Νέα τιμή: 399 ευρώ

Εγώ τώρα να ρωτήσω κάτι. Πώς από την στιγμή που στην εξυπηρέτηση πελατών ενημερώθηκα πως το προϊόν είναι σε έλλειψη, είναι διαθέσιμο στα καταστήματα του mall και αεροδρομίου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, li@m είπε

Εγώ τώρα να ρωτήσω κάτι. Πώς από την στιγμή που στην εξυπηρέτηση πελατών ενημερώθηκα πως το προϊόν είναι σε έλλειψη, είναι διαθέσιμο στα καταστήματα του mall και αεροδρομίου; 

Λογικά, είτε είναι εκθεσιακά χωρίς να το αναγράφουν στο site (έχει γίνει ξανά) είτε δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν online παραγγελίες με απόθεμα καταστημάτων. Αυτό σκέφτομαι ως καλοπροαίρετος πελάτης 😕

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει παραλάβει κανείς άλλος? Επικοινώνησα σήμερα τηλεφωνικά και μου είπαν ότι από αύριο θα ξαναφέρουν κομμάτια. Μένει να δούμε αν θα εξυπηρετηθούν όλοι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν αναμονή παραλαβής από τους υπόλοιπους, κανένας που να παρέλαβε να μας πει εντυπώσεις; Ειδικά αν έχει μέτρο σύγκρισης με την Creative Stage που επίσης έχουν πάρει πολλοί από εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Εν αναμονή παραλαβής από τους υπόλοιπους, κανένας που να παρέλαβε να μας πει εντυπώσεις; Ειδικά αν έχει μέτρο σύγκρισης με την Creative Stage που επίσης έχουν πάρει πολλοί από εδώ.

και εγω περιμενω την Samsung 

την creative την εχει ενας φιλος,  καλος δυνατος ηχος αλλα την εχει βαλει σε PC και γενικα μικρο δωματιο

Η Samsung πιστευω πως θα ειναι μερα με την νυχτα σε ολα της σε συγκριση με την Creative stage
καταρχην εχει τα διπλα watt 160 vs 320
σχεδον διπλασια σε μακρος που αν δεν κανω λαθος σημαινει και καλυτερη διάχυση ηχου
η Samsung εχει ασυρματο subwoofer
γενικα η Creative αν και καλη  ειναι budget ηχομπαρα, ενω η Samsung ειναι mid προς high end
( και εγω για τον creative πηγαινα αλλα ηθελα κατι ποιο δυνατο

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thanks. Βέβαια το θέμα είναι να μας πει κάποιος που την έχει (ή τις έχει) ακούσει στην πράξη.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παρελαβα την προηγούμενη Δευτέρα. Αντικαταβολή κ ηρθε απο Σερρες!! 

Η μπαρα τα αξιζει τα λεφτα της, πολυ καθαρος και δυνατος ηχος.. δεν εχω δει την creative οποτε δεν μπορω να κρινω..

Επεξ/σία από mataragas24
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Aias είπε

εμενα ηρθε 2ο μηνυμα οτι θα αργησει η παραγγελιας σας και θα ενημερωσουμε μολις ειναι τα προιοντα διαθεσιμα  17/9 το μηνυμα

Και εμένα ακριβώς το ίδιο. Σε τηλεφωνική επικοινωνία αργότερα μου είπαν ότι αναμένουν παραλαβή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, naruto14 είπε

Έχει παραλάβει κανείς άλλος? Επικοινώνησα σήμερα τηλεφωνικά και μου είπαν ότι από αύριο θα ξαναφέρουν κομμάτια. Μένει να δούμε αν θα εξυπηρετηθούν όλοι...

Λογικά σύντομα θα παραλάβουμε. Εμένα στις 11/9 μου είχαν πει για 10-15 μέρες.

Σε συνδυασμό με αυτό που λες μάλλον το αργότερο στα τέλη του μήνα θα φτάσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με πήραν μόλις τηλ για παράδοση σήμερα.

 

EDIT:  Ήρθε μόλις. Ένα μπράβο στον Κώτσο που τίμησε την παραγγελία.

Τη σύνδεσα με οπτική στην τηλεόραση και bluetooth στο κινητό. Ευκολάκι.

Επεξ/σία από mxa055
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...