Προς το περιεχόμενο

Samsung HW-R550 2.1Ch Soundbar - 109.00 € [ΤΕΛΟΣ]


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Weiss είπε

 

 

5 ώρες πριν, Weiss είπε

Έχω την εντύπωση ότι δε δίνουν σημασία στο ποτε έγινε η παραγγελία, αλλά στο ποσό καλός πελάτης τους είσαι, δλδ αν έχεις κάνει πολλές αγορές στο παρελθόν μάλλον θα σε προτιμησουν από κάποιον που παραγγέλνει πρώτη φορά. 

μηπως θα φανε ακυρο ολες οι αντικαταβολες και καποιοι που πληρωσαν με καρτα θα παραλαβουν?

5 ώρες πριν, Weiss είπε

 

 

Επεξ/σία από pipis_vidas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gorbatsof είπε

Μπορεί και αυτό αλλά είναι περίεργο που ακόμα δε μας έχουν ρίξει άκυρο.

Μπα καθόλου περίεργο. Το έχουν ξανακάνει. Δημιουργείται και ένα buzz έτσι... θα τα δώσει δεν θα τα δώσει - any publicity, is good publicity... που λένε και στα ορεινά χωριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2019 στις 2:22 ΜΜ, led zeppelin είπε

Ts ευχαριστώ πολύ!

Μόλις μου ήρθε το παρακάτω SMS:

AΓAΠHTE ΠEΛATH, H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ME APIΘMO ****** ΘA EINAI ETOIMH ΓIA AΠOΣTOΛH ΣTIΣ 12/09/2019. ΘA ENHMEPΩΘEITE ΓIA THN ΠOPEIA ΠAPAΔOΣHΣ ME NEO SMS.

Μάλλον κύριε Κ.... Θα παραλάβετε την μπάρα σας.

Με εκτίμηση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα σήμερα κανονικά , η παραγγελία είχε καταχωρηθεί παρασκευή στις 20:31 .Την δευτέρα αφού πήρα τηλέφωνο στον Κωτσο, η κοπέλα στο τηλεφωνικό μου είπε οτι βρέθηκε κομμάτι σε ένα κατάστημα στην αθήνα και μου το έστειλε για να μην περιμένω(ίσως στάθηκα τυχερός-μπορεί να ήταν απο καμία ακύρωση).Δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ πολύ για να σας πώ εντυπώσεις,σίγουρα ειναι μια καλή αναβάθμιση ήχου.Ιδού και η απόδειξη.

viber_image_2019-09-11_21-03-26.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα τηλεφωνικά μου είπαν ότι είναι σε αναμονή για παραλαβη. ο προμηθευτής τους λέει διαθεσιμότητα 10-15 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, The_Judas είπε

εμένα τηλεφωνικά μου είπαν ότι είναι σε αναμονή για παραλαβη. ο προμηθευτής τους λέει διαθεσιμότητα 10-15 μέρες.

Μία από τα ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρελαβα ακόμη ένα μετά από παραγγελία που είχα κανει και το εδωσα σε φιλο που το ήθελε.

Ευτυχώς δεν είχα ακυρωσει την παραγγελία μιας και είχε πάρει φιλος για εμενα και μου το έφερε.

Μακάρι να παραλάβετε όλοι όσοι έχετε παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα χαρακτηριστικά λέει ότι υποστηρίζει dts. Σε τηλεοράσεις Samsung που δεν παίζουν dts υπάρχει περίπτωση με αυτόν τον τρόπο να παίξουν; Φαντάζομαι όχι, αλλά θα ήταν καλή περίπτωση αν γινόταν.
 

Όσοι την έχετε, για μουσική πιστεύετε αξίζει σ'αυτά τα χρήματα;

 

Επεξ/σία από dimath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dimath είπε

Στα χαρακτηριστικά λέει ότι υποστηρίζει dts. Σε τηλεοράσεις Samsung που δεν παίζουν dts υπάρχει περίπτωση με αυτόν τον τρόπο να παίξουν; Φαντάζομαι όχι, αλλά θα ήταν καλή περίπτωση αν γινόταν.
 

Όσοι την έχετε, για μουσική πιστεύετε αξίζει σ'αυτά τα χρήματα;

Δεν μετατρέπει το σήμα σε DTS αλλά έχει υποστήριξη για αναπαραγωγή DTS. 

Π.χ  Στην δική μου TV αν σετάρω την έξοδο ήχου της TV σε DTS Neo 2:5 θα παίξει κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, snoopycrete είπε

 

Π.χ  Στην δική μου TV αν σετάρω την έξοδο ήχου της TV σε DTS Neo 2:5 θα παίξει κανονικά.

Eτσι ακριβως το εχω σεταρισμενο εγω σε DTS Neo 2:5.

1 ώρα πριν, dimath είπε

Όσοι την έχετε, για μουσική πιστεύετε αξίζει σ'αυτά τα χρήματα;

Για τα δικα μου δεδομενα φυσικα και αξιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimath είπε

Στα χαρακτηριστικά λέει ότι υποστηρίζει dts. Σε τηλεοράσεις Samsung που δεν παίζουν dts υπάρχει περίπτωση με αυτόν τον τρόπο να παίξουν; Φαντάζομαι όχι, αλλά θα ήταν καλή περίπτωση αν γινόταν.
 

Όσοι την έχετε, για μουσική πιστεύετε αξίζει σ'αυτά τα χρήματα;

αν έχεις Samsung δεν μπορείς να παίξεις dts. 

μπορείς βέβαια να συνδέσεις υπολογιστή και να παίξεις απο εκεί το αρχείο με dts ή να βάλεις android media player...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...