Προς το περιεχόμενο

Samsung HW-R550 2.1Ch Soundbar - 109.00 € [ΤΕΛΟΣ]


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Gorbatsof είπε

Πάντως μου κάνει εντύπωση που σε κάποιους σκασανε άκυρα ενώ αρκετοί παραλάβαμε.

μπορει να πηραν πολλα κομματια η να μην ηταν καλοι/παλιοι πελατες του Κωτσοβολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και δοκίμασα. Αρκετά μέτριο. 

Μέτρια ένταση. Είναι ένα 10 με 20% Μάξ πιο καθαρό από την tv, σε μένα .

Το μπάσο αρκετά δυνατό.

Τίποτα το σπουδαίο σε γενικές γραμμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gorbatsof είπε

Πάντως μου κάνει εντύπωση που σε κάποιους σκασανε άκυρα ενώ αρκετοί παραλάβαμε.

Λογικά όλοι παρέλαβαν, ακόμα και αυτοί που αρχικά τους έσκασε άκυρο. Αλλιώς θα έβλεπες εδώ έστω και έναν από αυτούς να απειλεί με μηνύσεις, καταγγελίες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, dam4 said:

Το δοκίμασε κανείς να το συνδέσει με όχι Samsung TV (π.χ. lg); Δουλεύει με τον controller της τηλεόρασης ή θέλει και του soundbar;

Εγω σε LG tv, σύνδεση με οπτική, ανοιγοκλεινει κανονικά αλλά δεν δουλεύει με το κοντρόλ της tv..

Θέλω να δοκιμάσω και με HDMI μήπως έχει διαφορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, George! είπε

Λογικά όλοι παρέλαβαν, ακόμα και αυτοί που αρχικά τους έσκασε άκυρο. Αλλιώς θα έβλεπες εδώ έστω και έναν από αυτούς να απειλεί με μηνύσεις, καταγγελίες κτλ.

Εγώ ακόμα περιμένω. Από την προηγούμενη Τετάρτη μου λένε κάθε μέρα "αύριο θα σας τη στείλουμε".

Σήμερα μου είπαν ότι δεν την παίρνει μάλλον η courier γιατί έχει μεγάλο βάρος και αν θέλω να μου τη στείλουν με μεταφορική!!! Τελικά αποφάσισα να τη στείλουν σε κατάστημα (Ιωάννινα) και να τη παραλάβω από εκεί τη Δευτέρα, γιατί πιο σύντομα δε γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ. Για 109 απόλυτα ευχαριστημένος. Συνδέθηκε με optical και ανοιγοκλείνει κανονικά με TV, αλλά και η ένταση ρυθμίζεται από το τηλεκοντρόλ της TV. Θέλω λίγο περισσότερη ώρα να ασχοληθώ με τα modes που έχει αν και με κόβω να μένω στο standard εν τέλη γιατί μου φάνηκε πιο balanced.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε Sony τηλεόραση και με optical την ανοιγοκλείνω εγώ την ηχομπαρα αλλά κλάιν,δε τρέχει και τίποτα.Εγω στα videogames το βάζω στην ανάλογη επιλογή πάντως γιατί μου φαίνεται καλύτερος ο ήχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...