Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση σε VDSL/ Χρόνος αναμονής μετά την υπογραφή συμβολαίου και παραλαβή εξοπλισμού.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Είχα wind adsl και συμφώνησα να ανανεώσω με αναβάθμιση σε 50άρα κυρίως επειδή γύρω το σπίτι μου στη Καλλιθέα έχει περικυκλωθεί από καινούριες καμπίνες της Wind (ίσως δεν είναι σωστό σαν κριτήριο το ξέρω ) και δε τη πάλευα άλλο με τα 8mbps που έπιανα. Υπέγραψα πριν μια βδομάδα στο κούριερ το συμβόλαιο.

Μου έστειλαν χθες το ρούτερ αλλά μου είχαν πει ότι πρέπει να περιμένω μέχρι να με ειδοποιήσουν με sms για να το τοποθετήσω στη θέση του υπάρχοντος της adsl.

Γνωρίζουμε πόσο καιρό παίρνει αυτό; Γενικά απαιτείται κάποια άλλη ενδιάμεση ενέργεια;

Αν έχει κάποιος πρόσφατα εμπειρία και θέλει να τη μοιραστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εμπειρια σε Vodafone μπορει να παρει μεχρι και 1 μηνα, ή αν εισαι τυχερος λιγοτερο, εφοσον σε βαλουν σε καποια ομαδα συνδεσεων που θα ενεργοποιηθουν στην περιοχη πιο νωρις. Γενικα μην ανησυχεις, περιμενες τοσα χρονια , μην τα παρατας τωρα!!! ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, divo said:

Μονο κοιταξε μην πληρωνεις χωρις να εχει ενεργοποιηθει

Ναι αυτό βασικά σκεφτόμουν. Έχω ήδη πακέτο και προφανώς με τη 50άρα ανεβαίνω περίπου 6-7 ευρώ σε τιμή. Να μην πληρώνω χωρίς να έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δείς αν σου στείλουν ότι έχει ενεργοποιηθεί η 50 γραμμή και δεν έχεις τόσο η ακόμα είναι έως 24 τους καλείς και τους το λες 

Τώρα ίσως επειδή είπες ότι στην περιοχή σου έχει καμπίνες wind και είσαι στην wind μπορεί να συνδεθεί πιο γρήγορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έκανα φορητότητα Καλλιθέα για wind50 στις 3/9 και έστειλαν sms ενεργοποίηση θα γίνει 13/9

Επεξ/σία από efstratia77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τελικά έγινε σήμερα η ενεργοποίηση.

Βέβαια δεν είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος με τη ταχύτητα που έχω. Με το ζόρι 30αρίζει.

Θαρρώ πως πρέπει να πέσει ένα τηλέφωνο στη Wind.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...