Προς το περιεχόμενο

Το Razer Blade Stealth είναι ένα πραγματικό «ultraportable gaming laptop»


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, fragma είπε

Ειλικρινά απορώ ποιός "gamer" χρειάζεται ultraportable που εχουν νόημα μόνο για επαγγελματικούς λόγους. Κάνας ασφαλιστής για να παίζει Overwatch περιμένοντας τον πελάτη στην καφετέρια; Και δεν θέλω να εκφράσω τι είδους "gaming" μπορεί να κάνει κάποιος σε 13 ιντσες οθονη, με πληκτρολόγιο laptop, με ασύρματο ίντερνετ και σε περιβάλλον καφετέριας, γιατί θα κοπεί για ευνόητους λόγους.

Να παίζεις MAME με kaillera.... και τενοντίτιδα στα δάκτυλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Panos_Chrisaidos είπε

me 1500 eurw pernw poly kalytero ypologisth...

Και εγώ παίρνω ποδήλατο . Κατά τ αλλά καλό είναι να υπάρχουν επιλογές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vortex365 είπε

Προσωπικά πολύ δύσκολα θα εμπιστευόμουν προϊόν της razer (αν και όμορφα ,δυνατά..και πανάκριβα ως συνήθως)μιας και έχω καεί με ένα black mamba.Το πιο ακριβό ποντίκι που έχω πάρει και το πιο γρήγορο ...προς τον τενεκέ,δεν μου κράτησε πολύ...όμορφο αλλά άχρηστο.Εχει πάρει κανείς blade να μας πει ?

Τα Blade έχουν βγει άριστα laptop σε όλους τους τομείς, δεν μπορείς να αποκλείσεις ένα laptop εταιρείας επειδή ένα ποντίκι της σου βγήκε σκάρτο :P  Επίσης τα 1500$ είναι μια χαρά για αυτά που προσφέρει και με τους ανταγωνιστές που έχει, δεν υπάρχει λόγος να πας σε XPS ή σε Macbook (εκτός βέβαια και αν είσαι στο ecosystem ήδη, δουλεύεις FinalCut κλπ).

Επίσης παιδιά αυτοί που κάνουν gaming σε laptop είναι πολύ περισσότεροι από ότι νομίζεται, πολλοί από αυτούς θέλουν 1 μηχάνημα που μπορεί να είναι και δουλειάς (portable, δυνατό με καλή οθόνη) αλλά να παίζει κιόλας κάποια casual παιχνίδια όταν θέλουν για 1 ώρα τη μέρα. 

Δεν νομίζω ότι όποιος θέλει 4+ ώρες gaming τη μέρα ή streaming να πάει σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...