Προς το περιεχόμενο

Καταναλωτικό δάνειο


panos.mark4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,για προσωπικούς λόγους αλλα και εκπαιδευτικούς ενδιαφέρομαι να πάρω ενα δάνειο γυρω στα 3000-3500 ευρώ...τα χρήματα τα έχω πραγμτικά ανάγκη και πολύ άμεσα.Η ηλικία μου ειναι 23 ετών ειμαι μισθωτός εδώ και ενάμιση χρόνο στον ίδιο εργοδότη με φορολογική δήλωση στα 5500...υπάρχει δυνατότητα για ένα τέτοιο δάνειο χώρις εγγυητή ή έστω κάποια πιστωτική?

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σπουδάζω πιλότος και προφανώς η σχολή ειναι ιδιωτική...και δυστηχώς προέκυψαν κάποια πράγματα και βγήκα εκτός,το θέμα ειναι έχω να πληρώσω μέχρι τα μέσα Οκτώβρη τη τελευταία δόση της σχολής...δυστηχώς διακανονισμοί δεν γίνονται οπότε αυτοι θέλουν τα χρήματα τους αλλιώς θα με σταματήσουν μέχρι να τους πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μισθοδοσία μου ειναι στην Άλφα... ίσως κάνω μια προσπάθεια για ενα ποσο των 1500 ευρώ αλλιώς θα κάνω και στη Πειραιώς μέσω του e-loan... ελπίζω να τα καταφέρω γιατί είναι κρίμα για τέτοια μικρό ποσά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, panos.mark4 είπε

 είναι κρίμα για τέτοια μικρό ποσά...

Και καπου εδω,να πουμε οτι υπαρχει καυτο τοπικ με υποψηφιο επενδυτη 20-30κ,παραδιπλα.Να δωσω λιγα σπερματα ελπιδας,στα ελπιδοφορα νιατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, panos.mark4 είπε

Σπουδάζω πιλότος και προφανώς η σχολή ειναι ιδιωτική...και δυστηχώς προέκυψαν κάποια πράγματα και βγήκα εκτός,το θέμα ειναι έχω να πληρώσω μέχρι τα μέσα Οκτώβρη τη τελευταία δόση της σχολής...δυστηχώς διακανονισμοί δεν γίνονται οπότε αυτοι θέλουν τα χρήματα τους αλλιώς θα με σταματήσουν μέχρι να τους πληρώσω.

Καλημέρα φίλε επειδή με ενδιαφέρει και ψάχνομαι, σε ποια σχολή κανεις εκπαίδευση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή σου μέρα φιλε,στη Global Aviation στην προτείνω ανεπιφύλακτα,οτι καλύτερο μπορείς να βρεις στην Ελλάδα απο θέμα εκπαίδευσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα μόνο η τράπεζα μπορεί να μου απαντήσει σε ένα τέτοιο ερώτημα,θα πάω αύριο να κάνω την αίτηση απλά έλεγα αν κάποιος εχει ανάλογη εμπειρία ή κάποια είδους σχέση με τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...