Προς το περιεχόμενο

Υψος


Panathinaikosfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας είμαι 18 χρόνων και έχω ύψος 1,78.Δεν θεωρούμαι και ψηλός αλλά σίγουρα όχι και κοντός. Παρόλα ταύτα μου έχει δημιουργηθεί ένα ψυχολογικό θέμα με το ύψος μου επειδή παίζω μπάσκετ και θα ήθελα να ήμουν πιο ψηλός.Επισης ξέρω πως το ιδανικό αντρικό ύψος είναι 1,82-1,85.Το ξέρω ότι για μια κοπέλα του ύψους 1,60-1,68 δεν θεωρούμαι κοντός και δεν θα δημιουργήσει πρόβλημα το ύψος μου αλλά εμένα το κόλλημα μου είναι κοπέλες 1,70-1,75 .Ποτέ δεν έχω ακούσει ότι είμαι κοντός αλλά βλέπω ότι αυτές έχουν αδέρφια ψηλά πχ(1,85) και φοβάμαι να τις προσελκυσω. Το ξέρω ότι δεν υπάρχει πραγματικό πρόβλημα και όλο αυτό ίσως είναι στο μυαλό μου αλλά θα ήθελα να πάρω μια απάντηση... Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσον αφορά το μπάσκετ, αν δεν ενδιαφέρεσαι να το κυνηγήσεις επαγγελματικά δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι το ύψος σου.

Όσον αφορά τις διαπροσωπικές σχέσεις σου, δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι το ύψος σου, τελεία.

Όπως γράφεις, το θέμα είναι στο μυαλό σου και μόνο. Deal with it.

 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ό,τι καταλαβαίνω δεν έχεις πρόβλημα με το δικό σου ύψος, αλλά με το ύψος των αδερφών των κοριτσιών που θες να προσεγγίσεις, γιατί φοβάσαι μην τις φας.
Βρες το κουράγιο και κάντο, αν σου αρέσουν πραγματικά, αξίζει τον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Panathinaikosfan είπε

Καλησπέρα σας είμαι 12 χρόνων. αλλά βλέπω ότι αυτές έχουν αδέρφια ψηλά πχ(1,85) και φοβάμαι να τις προσελκυσω. 

Fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
3 λεπτά πριν, karaLRS είπε

1.78/10 

Σωστός ο παίχτης, είδες ότι δεν υπάρχει σαββατιάτικο τρολοθρέντ και είπες να ξεθάψεις ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...