Προς το περιεχόμενο

Διαχωρισμός κρατους-εκκλησιας και αποδυνάμωση θεοκρατίας στην Ελλάδα


Bloodskin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι γιατι βαρεθηκα να μετραω πρεπει να ειναι πανω απο 11 στην ευρυτερη περιοχη και κλειστα αντε να τα ανοιγουν 1 φορα . Κριμα γιατι ειναι ατραξιον καθε βουνοκορφη και ενα - αν μπορεις να βγεις εκει πανω :P

3 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Τα  παρεκλήσια τα έβαλες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

4 λεπτά πριν, ciyo είπε

οταν ολα τα κτιρια ειναι σα μπουρδελα, μη μου λες οτι ενας κυρουπος τα κανει ολα. Οι ανθρωποι εχουν μερακι και αυτο θελει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ, γιατι τελικα οι εκκλησιες ειναι το πιο ομορφο πραγμα στις σκοτεινες γειτονιες μας, με τα σκουπιδο παρκα μας και τις βρωμο οικοδομες μας.

χρηματα εχει ο καθενας μας να πρσεξει τις οικοδομες του, τα παρκα μας , τα πεζοδρομια μας. Αλλα ειναι σα μπουρδελα.

Πόσο συχνά βλέπεις ρασοφόρους πάνω σε σκαλωσιά με μπαντανόβουρτσα?
Παρακάτω που λες ότι έχουμε χρήματα "ο καθένας μας να προσέξει πάρκα και λοιπά" τι εννοείς,να πάμε ν'αγοράσουμε σκούπες και φαράσια και ν'αρχίσουμε το σκούπισμα?Να χρεωθούμε κάδους απορριμάτων?
Να βάφουμε κάθε χρόνο τις οικοδομές μας (σε 2 μέρες μέσα θα έχουν γίνει κώλος από τα συνθήματα των απανταχού χιμπατζήδων οπαδών) και το χειμώνα που θα έρθει η ώρα για πετρέλαιο να ζεσταθούμε με θερμές ευχές?
Ας μου έδιναν κι εμένα τα μπακίρια τους οι "πιστοί" ,ας μου έβγαζαν και από τα λειτουργικά έξοδα την "μισθοδοσία" κι εκεί να έβλεπες γλέντια,τύφλα νάχει ο Καλατράβας έτσι όπως θα ήταν οι πολυκατοικίες μας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...