Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A9 ========= 249 ευρω


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Οι 40.000 bonus πόντοι που δίνει (για μελλοντική αγορά προφανώς) σε τι λεφτά αντιστοιχούν; 80 ευρώ;;;;

ρωτάω γιατί είναι έμεση έκπτωση

Για τους πόντους ήθελα να γράψω κι εγώ, 80€ είναι οι πόντοι αλλά θα κρατηθώ και δεν θα το αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είναι εκθεσιακό (που μάλλον είναι) αξίζει ασυζητητί. Εξαιρετική οθόνη και hardware, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής γυαλί - μέταλο. Πολύ καλές φωτογραφίες μετά τα updates. Πολύ καλή μπαταρία. Σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Αλλά μάλλον μιλάμε για εκθεσιακά κομμάτια, οπότε άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ότι τρέχει προσφορά για bonus πόντους που σου δίνει πόντους για αγορά smartphone ως εξής : 

20.000 πόντους για αγορές 199€ - 350€
40.000 πόντους για αγορές 351€ - 600€
80.000 πόντους για αγορές 601€ και πάνω

Οπότε για τη συγκεκριμένη τιμή αντιστοιχούν 20.000 πόντοι, παίζει να έχουν κάνει λάθος, εκτός αν είναι ξεχωριστή προσφορά για αυτή τη συσκευή. Απλά το αναφέρω μη γίνει κανένα μπέρδεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, zaratustra είπε

Αν δεν είναι εκθεσιακό (που μάλλον είναι) αξίζει ασυζητητί. Εξαιρετική οθόνη και hardware, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής γυαλί - μέταλο. Πολύ καλές φωτογραφίες μετά τα updates. Πολύ καλή μπαταρία. Σε αυτά τα χρήματα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Αλλά μάλλον μιλάμε για εκθεσιακά κομμάτια, οπότε άκυρο.

Δεν θα επρεπε να το γραφει αν ηταν  ετσι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

εκθεσιακά όλα μου είπε η κοπέλα στην εξυπηρέτηση

Και εμένα το ίδιο μου είπε.. κρίμα

Θα ταν εξαιρετική ευκαιρία

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

εκθεσιακά όλα μου είπε η κοπέλα στην εξυπηρέτηση

Πήγα πρωί κατάστημα Πύργου πριν πάω δουλειά, δεν είχαν ανοίξει καθώς ήταν περίπου 8:30 (το είχε το lemonade blue σε 10-12 καταστήματα). Φεύγοντας από δουλειά ήταν διαθέσιμο σε 4, ένα από αυτά του Πύργου. Πηγαίνοντας εκεί το βρήκα σφραγισμένο, και είχε κι επιπλέον έκπτωση το κατάστημα οπότε το πήρα 224.10 ευρώ.

Δίνει 20000 πόντους βέβαια (το διόρθωσαν μέσα στη μέρα), που θα πιστωθούν 15/11, αλλά αυτοί οι πόντοι σημαίνουν 50 ευρώ σε Vodafone, οπότε θα μου βγει στα 174 ευρώ. Not bad at all για αυτό που είναι (κι ας μην συμπαθώ γενικά Samsung εγώ).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, BrocasHelm είπε

Πήγα πρωί κατάστημα Πύργου πριν πάω δουλειά, δεν είχαν ανοίξει καθώς ήταν περίπου 8:30 (το είχε το lemonade blue σε 10-12 καταστήματα). Φεύγοντας από δουλειά ήταν διαθέσιμο σε 4, ένα από αυτά του Πύργου. Πηγαίνοντας εκεί το βρήκα σφραγισμένο, και είχε κι επιπλέον έκπτωση το κατάστημα οπότε το πήρα 224.10 ευρώ.

Δίνει 20000 πόντους βέβαια (το διόρθωσαν μέσα στη μέρα), που θα πιστωθούν 15/11, αλλά αυτοί οι πόντοι σημαίνουν 50 ευρώ σε Vodafone, οπότε θα μου βγει στα 174 ευρώ. Not bad at all για αυτό που είναι (κι ας μην συμπαθώ γενικά Samsung εγώ).

Πολύ καλή τιμή 

Αυτή η έκπτωση είναι για κάρτες της Αλφα μόνο αν κατάλαβα καλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Γιάννης Platano είπε

Πολύ καλή τιμή 

Αυτή η έκπτωση είναι για κάρτες της Αλφα μόνο αν κατάλαβα καλά; 

Το 10% έκπτωση το έκανε το τοπικό κατάστημα, και πήγε στα 224.10 ευρώ από 249.

Μετά παίζει μέσω Alpha Bonus προωθητική για αγορές κινητού 199+ ευρώ με κάρτα που δίνει από 20000 πόντους μέχρι και 80000.

plaisio_kotsovolos_smar_phones.png?la=el

Προφανώς για τα ακριβά δεν αξίζει, καθώς οι τιμές Κωτσόβολου είναι αισθητά ακριβότερες από το skroutz, αλλά σε προσφορές όπως αυτή οι 20000 πόντοι είναι επιπλέον ευρώ.

Γενικά οι πόντοι Alpha Bonus θέλουν προσοχή που τους εξαργυρώνεις, Κωτσόβολο πχ είναι 6 ευρώ οι 3000 πόντοι (2 ευρώ οι 1000 πόντοι), ενώ Vodafone είναι 5 ευρώ οι 2000 πόντοι (2.5 ευρώ οι 1000 πόντοι), οπότε εγώ προσωπικά όλους τους χρησιμοποιώ για να πληρώνω το internet σπίτι. Έτσι οι 20000 είναι 40 ευρώ σε Κωτσόβολο, ενώ είναι 50 αν τους χρησιμοποιήσεις Vodafone.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...