Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, JcD είπε

Κατάλαβε κανείς αν έχουν πάρει νέο μοντέλο από τη σάμυ ή είναι το ίδιο με το περυσινό?

Τα εως 1200 nits που ειπαν στην παρουσιαση,αν δεν κανω λαθος ειναι τα ιδια με αυτα της Samsung,αρα λογικα πρεπει να ειναι τα νεα dynamic amoled panel της Samsung που θα φοραει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει καμία πληροφορία για το πόσο θα κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα,φαντάζομαι αποκλείεται 699 ευρώ..Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι,ήμουνα έτοιμος να πάρω Χ μεταχειρισμένο για αυτό ρωτάω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, MiltiadeDeGrand είπε

Τους άφησες παλι όλους 3 χρόνια πίσω ...μεγάλη Apple το μεγαλείο σου τελειωμό δεν έχει !!!👏🏻👏🏻👏🏻

Εδειξε οικτο ομως στο γραφημα που ο περσινος Α12 διελυε το s10 με τον snapdragon 855 σε cpu/gpu. Θα μπορούσε αν ηθελε να ειχε συμπεριλαβει και την εκδοση του s10 με το ΣΑΠΑΚΙ το exynos 😂😂

 

 

 

Δεν τολμώ καν να σκεφτώ πόσο μπροστα ειναι με τον Α 13 φετος απο κατι δηθεν ναυαρχίδες note 10 κλπ με no name επεξεργαστή απο τα LIDL... 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 1
  • Confused 6
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ακόμη άτομα που πιστεύουν ότι τα iPhone είναι η καλύτερη επιλογή; Αλήθεια το πιστεύουν αυτό; Έλεος βρε παιδιά τι παροπιδες φοράτε. 

  • Like 14
  • Thanks 2
  • Confused 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stafaf είπε

Ο μέσος όρος Apple hater/troll/double account user. 

Η καινοτομία ήταν η τρίτη κάμερα. Μ αρέσει που σας πασάρει την ίδια συσκευή με πέρυσι και χαιρεστε😂😂

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονάτε τρολάκια;;; 😋

 

Σε άλλα νέα, φέτος μετά από πολλά χρόνια θα έχει την καλύτερη κάμερα σε κινητό, ειδικά στο video. Καλά, το καλύτερο SoC το έχει χρόνια τώρα οπότε δεν εξεπλάγην. Τέλος, σε 1 χρόνο από τώρα θα έχει τουλάχιστον 100εκ. paying users στο Apple TV+ και έγινε από σήμερα ο ένας από τους 3 μεγάλους παίχτες που θα απομείνουν.

 

Υ.Γ. Πάμε για πάνω από 300 σχόλια βλέπω 😜

  • Like 5
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ποιες είναι οι διαφορές? Ειλικρινά και χωρίς πλάκα.

Τίποτα ιδιαίτερο, ενσωματωμένο digitizer ή κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι να σου εξηγήσω ακριβώς, ελαφρύτερη κατασκευή, απλά είμαι περίεργος αν έδωσε τα τελευταία μοντέλα η σάμυ διότι τα κράταγε πάντα για τις δικές της συσκευές! Στην αρχή είχε ακουστεί ότι θα τα έδινε αλλά τα τελευταία νέα ήταν ότι δεν έγινε τελικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβασμός στην Apple για την πολύ καλή υλοποίηση της Ultrawide κάμερας που δεν την έχει απλά συνοδεύτική, αλλα μέχρι εκει. Χωρίς In display scanner, χωρίς high refresh οθόνη που θα παίξει πολύ τους ερχόμενους μήνες, με βελτιωμένη μπαταρία μόνο με επίθετα. Ο Α13 φυσικά κορυφή, αλλα ήθελα κάτι έξτρα ουαου, εκτός του Ultrawide που ειναι απλά catch up.

Το μικρό θα ξεπουλήσει, τα μεγάλα δεν ξέρω. 

Κατα τα άλλα, άπατα, κλείνει η Apple, τρίζουν τα κόκκαλα του Jobs, one more thing, καλύτερη οθόνη σύμφωνα με το displaymate, καλύτερη κάμερα σύμφωνα με το DxOmark, θα ψάχνετε πρίζες, πουλήσα ένα νεφρό και έκανα preorder, το Mi Mix 4 θα το κατουρήσει, και τα γνωστά.

Σφαχτείτε.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, koze4ever είπε

Υπάρχει καμία πληροφορία για το πόσο θα κυκλοφορήσουν στην Ελλάδα,φαντάζομαι αποκλείεται 699 ευρώ..Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι,ήμουνα έτοιμος να πάρω Χ μεταχειρισμένο για αυτό ρωτάω..

850 το φθηνότερο..πάρε το iPhone X μεταχειρισμένο 300€ κάτω και φανταστική συσκευή!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές συσκευές αντικειμενικά. Καλύτερες από ότι ήταν στα ρέντερς, πάλι καλά. Προφανώς δεν είναι για όλους τα προ, αλλά προφανώς κι εγώ σε αυτό θα πήγαινα. Πράγμα που το σκέφτομαι ήδη καθώς το 6ς παραδίδει σιγά σιγά. Οκ όλα. Αλλά ρε Απλ, ένα παράπονο έχω, μεγάλο. 64άρι το βασικό;; Κρίμα. Πάλι καλά που έχω τα 200 στο σύννεφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τα εως 1200 nits που ειπαν στην παρουσιαση,αν δεν κανω λαθος ειναι τα ιδια με αυτα της Samsung,αρα λογικα πρεπει να ειναι τα νεα dynamic amoled panel της Samsung που θα φοραει.

έχω την εντύπωση πως η samsung τις "top" οθόνες της της κρατάει μόνο για αυτή και δεν δίνει στους άλλους.

Δεν είμαι σίγουρος όμως που το δ ιάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...