Προς το περιεχόμενο

Εχει βγει κανεις απ το friendzone?


Makis255

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Makis255 είπε

Καλησπερα παιδια, τελικα δεν ειναι σοβαρο με τον αλλο, αλλα εμαθα οτι για μενα λεει "καλο παιδακι". "δεν εχω καμια να του γνωρισω" κλπ. Δεν το βλεπει δλδ καν σαν ενδεχομενο, τι να κανω;

Με τον αλλο λεει... Ειναι ιδεα μου ή μιλαει για φιλο του??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, asmilon είπε

Spoiler alert:

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν υπαρχει friendzone, απλα δε γουσταρει....

 

Κατέβαινα με ροδέλα να γράψω ακριβώς αυτό όμως.

 

Σκεφτείτε πως ο κολλητός μου δεν έχει 4 μήνες που ζευγάρωσε με την αδερφή κοινού κολλητού μας (αδερφή κολλητού κιόλας) η οποία και ήταν η καλύτερη του φίλη! Δηλαδή ζευγάρωσε όχι με μια "φίλη" αλλά με τη καλύτερη του φίλη.

 

Όπως καταλαβαίνετε, όχι δεν υφίσταται "friendzone" είναι από τις μεγαλύτερες ηλιθιότητες αυτός ο χαρακτηρισμός και ανέκαθεν το είχα αναγνωρίσει. Καιρός και για τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagos789 είπε

Ολα γινονται....φιλη ειχε πιασει δουλεια κι ελεγε ποσοι καλοι ειναι ολοι οι συναδελφοι εκτος απο τον Μ*ΛΑΚΑ τον Τασσο

Μολις 2 χρονια μετα, μαντεψτε ποιον παντρευτηκε....

Και απο friendzone βγαινεις αλλα πρεπει να ειναι λιγο απελπισμενη η αλλη,να εχει εξαντλησει τις αλλες εναλλακτικες,οποτε δεν γινεται συντομα

Προφανως γιατι στα 30κατι οι γυναικες αρχιζουν και ριχνουν τα στανταρ τους πολυ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JiovanniGeorgeo είπε

^ Τα δεκαεπτάχρονα πάντως σε όλα ναι μου λένε εμένα..

Το καλο με τα δεκαεπταχρονα ειναι οτι ειναι δεκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tz3s είπε

Με τον αλλο λεει... Ειναι ιδεα μου ή μιλαει για φιλο του??

έκανα κι εγώ το ίδιο λάθος, μετά θυμήθηκα το άλλο τόπικ. Εννοεί για την κοπέλα που γουστάρει δεν είναι σοβαρό με τον άλλο που βγαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το μαύρο χάπι και ακολούθησε την ζωή ενός αντρός. Γίνε λεφτάς και θα βρεις ηρεμία, διάβαζε, δούλευε και θα ανυψωθείς ψυχικά. Άσε την πλέμπα να ασχολείται όλη μέρα με τις σχέσεις.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, vagos789 είπε

Ολα γινονται....φιλη ειχε πιασει δουλεια κι ελεγε ποσοι καλοι ειναι ολοι οι συναδελφοι εκτος απο τον Μ*ΛΑΚΑ τον Τασσο

Μολις 2 χρονια μετα, μαντεψτε ποιον παντρευτηκε....

Και απο friendzone βγαινεις αλλα πρεπει να ειναι λιγο απελπισμενη η αλλη,να εχει εξαντλησει τις αλλες εναλλακτικες,οποτε δεν γινεται συντομα

Μου θυμίζει μια τρελή ιστορία πριν από πολλά πολλά χρόνια στο Στρατό.

Τα αγνά χρόνια του τηλεφώνου τα βράδια στα στρατόπεδα γινόταν της Κακομοίρας...ότι ψυχή βασανισμένη υπήρχε επαιρνε τφ για να πει τον πόνο της/του.

Σε μια συγκεκριμένη περίπτωση ήταν 1 γραφειακι με 2 φαντάρους που είχαν κάθε φορά βάρδια εκεί...Μια κοπελίτσα έπαιρνε κάθε βράδυ...ο 1 φαντάρος την είχε στην πούδρα..με το καλό ...με το γλυκό...ο άλλος έριχνε καντήλια...οπότε μια φορά ο καλός πήρε άδεια για αρκετές μέρες....όταν γύρισε ο κακός τα είχε φτιάξει μαζί της και είχαν περάσει στο επόμενο επεισόδιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, masteripper είπε

Μου θυμίζει μια τρελή ιστορία πριν από πολλά πολλά χρόνια στο Στρατό.

Τα αγνά χρόνια του τηλεφώνου τα βράδια στα στρατόπεδα γινόταν της Κακομοίρας...ότι ψυχή βασανισμένη υπήρχε επαιρνε τφ για να πει τον πόνο της/του.

Σε μια συγκεκριμένη περίπτωση ήταν 1 γραφειακι με 2 φαντάρους που είχαν κάθε φορά βάρδια εκεί...Μια κοπελίτσα έπαιρνε κάθε βράδυ...ο 1 φαντάρος την είχε στην πούδρα..με το καλό ...με το γλυκό...ο άλλος έριχνε καντήλια...οπότε μια φορά ο καλός πήρε άδεια για αρκετές μέρες....όταν γύρισε ο κακός τα είχε φτιάξει μαζί της και είχαν περάσει στο επόμενο επεισόδιο

Ωχ,κάτι μου θύμησες. Αν τα πολλά πολλά χρόνια, ήταν κάπου στο μακρινό 1990,αν το στρατόπεδο ήταν στη Ρόδο και αν ήταν στις Καλυθιές... μάλλον ήμουν ο κακός φαντάρος...😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimpa16 είπε

Ωχ,κάτι μου θύμησες. Αν τα πολλά πολλά χρόνια, ήταν κάπου στο μακρινό 1990,αν το στρατόπεδο ήταν στη Ρόδο και αν ήταν στις Καλυθιές... μάλλον ήμουν ο κακός φαντάρος...😏

Κεβοπ Αθήνα..90ς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2019 στις 1:47 ΜΜ, vagos789 είπε

Ολα γινονται....φιλη ειχε πιασει δουλεια κι ελεγε ποσοι καλοι ειναι ολοι οι συναδελφοι εκτος απο τον Μ*ΛΑΚΑ τον Τασσο

 

Απο αντιδραση το ελεγε,δε μου κανει εντυπωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν κόβεις επαφή για μεγάλο διάστημα (πιθανολογώ ότι σε τρωει το χέρι σου τώρα να στείλεις κάθε μέρα μήνυμα). Έπειτα με το που κάτσει φάση να βρεθείτε, όχι με δική σου πρωτοβουλία, πηγαίνεις άνετος, ούτε κατσούφης, ούτε ξενερωμενος και φέρεσαι φυσιολογικά. Ρώτα για καμιά φίλη της, κοίτα κάνα κώλο.. Με μέτρο, αλλά καντο. Βγαλε σεξουαλικοτητα, τώρα σε βλέπει σαν φιλενάδα της, δείξε ότι ξέρεις και να φλερτάρεις και να διεκδικήσεις.  

Ισως σε δει αλλιώς. Οι γυναίκες είναι εγκεφαλικά όντα. Μπορεί να σε θεωρεί ωραίο, αλλά να χάνεις σε άλλα σημεία. Ε, κοίτα πως θα τα διορθώσεις. Αν δεν, το πολύ πολύ ούτε σ έρθει γνωριμία με φίλη της στο πιάτο. Win win δλδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...