Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τιμές των νέων iPhone 11, iPhone Pro, iPhone Pro Max στην Ελλάδα και των παλιότερων μοντέλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, CheOnWeb είπε

Αλήθεια γέλασες μ' αυτό το σχόλιο;  Έχεις έρθει καιρό στη Γη;

Αν ήταν αστείο θα ήταν οκ , έχω γνωστό που χρόνια το αγοράζει με δοσεις και δεν έχει ποτέ κάρτα μέσα .

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, farcry33 είπε

Παιδια πολλα τα φραγκα και κριμα αλλα κατα την ταπεινη μου αποψη το iphone 11 pro max σε ασημι ειναι απλα κουκλι τι βλακεις για ματια και μπρικια λετε δεν ξερω.

Το χακι είναι ωραιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχεις δικιο ,αλλα ειναι λιγο πολυ γνωστο οτι οι τιμες των galaxy πεφτουν για πλακα.

Το note10+ καλα καλα δεν εκλεισε 2εβδομαδες κυκλοφοριας στην αγορα και ηδη εχει πεσει 250ευρω κατω σε τιμη.

Και το mate30pro οταν ανακοινωθει σε λιγες μερες δεν θα αξιζει(ή το Pixel 4xl)γιατι και τα 2 τους θα ειναι αισθητα ακριβοτερα απο το Note10+ και ποσο μαλλον απο το S10+.

Εγώ ρε συ πάντα μιλάω για επίσημες τιμές. Δεν έχω παρει ποτέ κινητό απο παραεισαγωγη και η ταπεινή μου άποψη ειναι πως όταν συγκρίνουμε τιμές πρέπει να αναφερόμαστε στις επίσημες. Αν εννοείς αυτό δηλαδή. 

Επισης δεν ασχολούμαι με αγοραπωλησίες, δηλ δε με αφορά ποσο θα κοστίζει σε χ διάστημα το s10+. 

Οποτε κοιτάζοντας τις τιμές στα ελληνικά καταστήματα, Ε βλέπω το note + 256gb, 1150€. Και έχει και aod και έχει και γραφίδα και έχει και usb c. Ντάξει δεν έχει σλόφι 😛 

Δεν ξερω,  ειναι σημαντική η διαφορά για να πω οτι την καλύπτει ο α13 για τον μέσο χρήστη ας πουμε που δε θα τραβήξει 4κ μισή ωρα

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nikosny1965 είπε

 

Παιδιά δεν υπάρχει συμβόλαιο 150 δολάρια , σου δίνουν ένα συμβόλαιο που έχεις τα πάντα απεριόριστα και το κινητό με περίπου 45 το μήνα όλα μαζί είναι κοντά στα 100 αυτό είναι όλο ! Και μην ξεχνάτε ότι 100 για τον αμερικανό είναι περίπου όσο 15 για τον έλληνα ! Για αυτό και στην Αμερική κυκλοφορεί μόνο iPhone και Samsung galaxy 10 , note 10 !!!

Αυτό το 15/100 το βγάζεις από κάπου ή από το μυαλό σου γιατί έτσι σε συμφέρει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Pro max με note 10+, μιλώντας για 256gb και τα δύο, η διαφορα στην τιμή είναι μεγάλη. Πρεπει κάποιος να έχει στήσει οικοσύστημα apple  και να μη θέλει να το αποχωριστεί & να μη χρειάζεται το pen,  για να πάει να δώσει 1540€ για το iPhone. 

Εκεί που έχουν φτάσει δλδ οι τιμές Θα τα δώσει κάποιος που ούτε καν κοιτάζει android 

Ποιος κοιτάζει android ? 

Εγώ πάντως θα δώσω το xs μου μάλλον, θα κολλήσω και αλλα 300 και όλα καλα. Upgrade done

Επεξ/σία από alexakos89
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου αρέσει το pro...( κάτοχος χ ) θα περιμένω έναν ακόμα χρόνο όπου λογικά θα έχουν αποτύπωμα στην οθόνη κ ίσως νέο σχέδιο...πάντως πιστεύω και το s10 δεν έχει σε τπτ να ζηλέψει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

imo, όποιος έχει άπο το 8 plus και πάνω δεν αξίζει. Το μόνο που προσφέρουν είναι καλύτερη κάμερα. Ταχύτητα κάτι ms. Αν θέλετε να το πάρετε σόι ντε και καλά για την καλύτερη κάμερα, καλύτερα να πάρετε μια μικρή compact της Sony με 400Ε που ούτε σε 5 χρόνια δεν θα την φτάσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Kostasft είπε

Το χακι είναι ωραιο

Δεν μαρεσε πολυ γιατι το ειδα καλα σε video οπως και το χρυσκο ακρος γυναικιο απορω πως το παιρνουν καποιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chocobo είπε

 

Παντως αν και λατρης του ios οι τιμες για τα παλια μοντελα ειναι κακες.Ποιος 2019 θα δωσει 350 για 6s και δεν θα παρει το mi 9 ?

Σοβαρά μιλάς τωρα; Θα πάει η κάθε βυζιτα, ο ατριχος σφιχτης ή ο PR του καθε σκυλάδικου στη Μύκονο και θα βγάζουν σελφι με τις belvedere με xiaomi? Ίου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeneralHarobi είπε

imo, όποιος έχει άπο το 8 plus και πάνω δεν αξίζει. Το μόνο που προσφέρουν είναι καλύτερη κάμερα. Ταχύτητα κάτι ms. Αν θέλετε να το πάρετε σόι ντε και καλά για την καλύτερη κάμερα, καλύτερα να πάρετε μια μικρή compact της Sony με 400Ε που ούτε σε 5 χρόνια δεν θα την φτάσουν...

Το video του iphone ειναι καλυτερο απο compact και εχεις μια συσκευη για ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, vargas said:

Αν ήταν αστείο θα ήταν οκ , έχω γνωστό που χρόνια το αγοράζει με δοσεις και δεν έχει ποτέ κάρτα μέσα .

Δεν αμφιβάλλω καθόλου ότι υπάρχουν τέτοιοι και όχι μόνο με Apple προϊόντα, είναι γενικό "πρόβλημα" του τρόπου ζωής κάποιων. Απλώς το σχόλιο αυτό στο Insomnia είναι λίγο "παλιό". Ελπίζω ο γνωστός σου να μην παίρνει το πιο high μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Nikosny1965 είπε

 

Παιδιά δεν υπάρχει συμβόλαιο 150 δολάρια , σου δίνουν ένα συμβόλαιο που έχεις τα πάντα απεριόριστα και το κινητό με περίπου 45 το μήνα όλα μαζί είναι κοντά στα 100 αυτό είναι όλο ! Και μην ξεχνάτε ότι 100 για τον αμερικανό είναι περίπου όσο 15 για τον έλληνα ! Για αυτό και στην Αμερική κυκλοφορεί μόνο iPhone και Samsung galaxy 10 , note 10 !!!

 Περιμένω να δω ποσο θα το βγάλει η Verizon για να δω αν θα αναβαθμισω το 8 plus 256 Gb που έχω. 65$ το συμβολαιο μου με απεριοριστα data το μήνα. Αν η διαφορά τιμής δεν είναι μεγάλη θα το τσιμπησω μάλλον.

 

Επεξ/σία από dr_frozenarm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...