Προς το περιεχόμενο

Huawei mate 30 Pro


ΠΑΛΑΒΟΥΡΗΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα , το κινητό του τίτλου πολλή πιθανόν θα έρθει χωρίς Google services, τη μπορώ να κανω αφού έχω βουλευτή τις εφαρμογές τις Google play και μου αρέσουν τα Huawei, ευχαριστώ για όποια συμβουλή.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Είσαι πάντα μέσα στα γεγονότα.😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο βουλευτής που κολλάει στην ερώτηση; 😀

@slk200gr

Αν κρίνω από το meizu που έχω όχι δεν είναι λύση πολλά προβλήματα με τα Google services, αν η συσκευή δεν είναι Google certificate μακριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως(λεω εγω τωρα)να περιμενεις πρωτα την επισημη ανακοινωση/παρουσιαση του εν λογω κινητου,που σιγουρα θα πουν και οι ιδιοι παραπανω πραγματα πανω σε αυτο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, chios είπε

Ο βουλευτής που κολλάει στην ερώτηση; 😀

@slk200gr

Αν κρίνω από το meizu που έχω όχι δεν είναι λύση πολλά προβλήματα με τα Google services, αν η συσκευή δεν είναι Google certificate μακριά.

βουλευτης? εγραψα κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chios είπε

Ο βουλευτής που κολλάει στην ερώτηση; 😀

@slk200gr

Αν κρίνω από το meizu που έχω όχι δεν είναι λύση πολλά προβλήματα με τα Google services, αν η συσκευή δεν είναι Google certificate μακριά.

Τι προβλήματα ειχες δηλαδή? Εχω βαλει σε πόσες custom rom gapps, και μαλιστα pico, τις ελάχιστες δηλαδή και δεν ειχα ποτε πρόβλημα. Δεν αμφιβάλλω ότι μπορεί να έχεις προβλήματα. Παίζει τι εφαρμογές Google θέλεις να χρησιμοποιήσεις φαντάζομαι. Εγω λεω δεν ειχα ποτε πρόβλημα, ότι ηθελα απο Google δουλευε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καταρχήν ξεκινάμε από τα βασικά. Δεν αξίζει να δώσεις τόσα για κινητό χωρίς εγγύηση. Πόσο μάλλον όταν δεν θα παίζει out of the box. Κάτσε να δεις αν έρθει επίσημα Ευρώπη και βλέπεις τι κάνεις. Επιλογές πάντως στα χρήματά αυτά υπάρχουν πολλές, όσο και αν σε βολεύουν τα huawei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...