Προς το περιεχόμενο

Πακετα υπαλληλων οτε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει κανεις που να γνωριζει τις προσφορες για τα πακετα internet&σταθερο του οτε προς τους υπαλληλους και συνταξιουχους οτε?? Γιατι μου ειχαν δωσει ενα αριθμο επικοινωνιας, αλλα εδω και 1,5 εβδομαδα καλω και δεν μου απανταει κανεις. Εχω πακετο υπαλληλων οτε αλλα θεωρω οτι δεν αξιζει με βαση αλλα πακετα που βλεπω. Μου παρεχει 24mbps απεριοριστα σταθερα 420΄ κινητα με 25ευρω το μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα λείπει με μακροχρόνια άδεια αυτός που απαντούσε την γραμμή που καλεις.. 

Το πακέτο υπαλλήλων πως το απέκτησες ; Αν είσαι οντως υπάλληλος στον ΟΤΕ τότε τι ακριβώς θέλεις να μάθεις από εδω ;

 

Επεξ/σία από prometheas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mourouzis2005 είπε

«Υπάλληλος ΟΤΕ» που ρωτάει σε forum πώς θα έρθει σε επαφή με τον ΟΤΕ. Ελλαδίτσα μου καημένη..

Μπορεί να εχει Αλτσχάιμερ ο άνθρωπος ή να ειναι τρολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/9/2019 στις 12:15 ΜΜ, mourouzis2005 είπε

«Υπάλληλος ΟΤΕ» που ρωτάει σε forum πώς θα έρθει σε επαφή με τον ΟΤΕ. Ελλαδίτσα μου καημένη..

δεν ειμαι εγω υπαλληλος οτε!!! απλα βρηκα μια ευκαιρια(μεσω ενος γειτονα συνταξιουχου οτε) να αλλαξω πακετο και επειδη δεν γνωριζει τις προσφορες για τους υπαλληλους ρωτησα εδω μιας και δεν μου απαντουσανε στο τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, cask είπε

δεν ειμαι εγω υπαλληλος οτε!!! απλα βρηκα μια ευκαιρια(μεσω ενος γειτονα συνταξιουχου οτε) να αλλαξω πακετο και επειδη δεν γνωριζει τις προσφορες για τους υπαλληλους ρωτησα εδω μιας και δεν μου απαντουσανε στο τηλεφωνο.

Δεν νομίζω να μπορείς να πάρεις εσύ την προσφορά λογικά θα έχει περιορισμό (πχ να βγει στο όνομα /αφμ του υπαλλήλου) αλλιώς όλοι με τέτοιες προσφορές θα ειμασταν, και πρακτικά οι υπάλληλοι δεν θα είχαν κάποιο έξτρα προνόμιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
37 minutes ago, Inuyasha said:

Δεν νομίζω να μπορείς να πάρεις εσύ την προσφορά λογικά θα έχει περιορισμό (πχ να βγει στο όνομα /αφμ του υπαλλήλου) αλλιώς όλοι με τέτοιες προσφορές θα ειμασταν, και πρακτικά οι υπάλληλοι δεν θα είχαν κάποιο έξτρα προνόμιο

Δεν είναι το πρόβλημα αυτά, ο σημαντικός περιορισμός μάλλον θα είναι 1 γραμμή μόνο σε υπαλληλικό τιμολόγιο, όπως συμβαίνει στη ΔΕΗ. Οπότε αν έχει ο γείτονας στην δικιά του, τότε δεν θα μπορεί να την έχει ούτε καν σε 2ο δικό του σπίτι, πόσο μάλλον σε άσχετου. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει ένα πακέτο για σταθερή υπαλληλικο και ένα πακέτο για δωρεάν υπαλληλικο κινητό (5 group εργαζομένων) ανά εργαζόμενο (βάσει του AM του SmartHR) και χρειάζονται πολλά δικαιολογητικά μέσα από τα πληροφοριακά συστήματα. Οπότε τσάμπα ενδιαφέρεται ο TS, δεν έχει καμία ελπίδα.

Στις 19/9/2019 στις 12:46 ΜΜ, bill2015 είπε

Παίρνει περίπου 4 με 5 ευρώ μείον απο κανονικά και παραπονιέσαι; 

Είναι αρκετά πιο φθηνό χωρίς να χρειάζονται περισσότερες λεπτομέρειες.

5 ώρες πριν, cask είπε

.....ρωτησα εδω μιας και δεν μου απαντουσανε στο τηλεφωνο.

Τα υπαλληλικά δεν εξυπηρετούνται από το 13888 αλλά υπάρχει εσωτερικό κανάλι επικοινωνίας με τους επιχειρησιακούς. Οπότε ορθά δεν σου απαντήσανε, ακόμη και υπάλληλος να ήσουν.

Στις 19/9/2019 στις 10:49 ΠΜ, cask είπε

Μου παρεχει 24mbps απεριοριστα σταθερα 420΄ κινητα με 25ευρω το μηνα.

Δεν υπάρχει (και δεν υπήρχε ποτέ) τέτοιο υπαλληλικο πακέτο σε αυτήν την χρέωση που να περιλαμβάνει μόνο τις παραπάνω παροχές που αναφέρεις.

Επεξ/σία από l337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...