Προς το περιεχόμενο

Γνώμες / Βοήθεια για αγορά χειμερινού μπουφάν μηχανής


βασίλης26

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, li@m είπε

Θα σου πρότεινα να πας σε ένα κατάστημα να το δεις. Μου φαίνεται για τα λεφτά του πολύ τίμιο. Είναι το πρώτο μου μπουφάν και το έχω ευχαριστηθεί. Έχει αφαιρούμενη επένδυση για τα χειμώνα. Τσέπες δεν θα σου λείψουν. Αλλά όπως σου είπα πάνε να το φορέσεις και αποφασίζεις. Πάντα όρθιος. 

Απο τις τσεπες που ειναι και με κουμπια δεν μπαζει κρυο? Επισης μπορει να πλυθει αυτο το μπουφαν?

Επεξ/σία από Dr4In
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Dr4In είπε

Απο τις τσεπες που ειναι και με κουμπια δεν μπαζει κρυο? Επισης μπορει να πλυθει αυτο το μπουφαν?

Εννοείται πως μπορεί να πλυθεί. Εγώ απλά βάζω το στύψιμο σε λίγες στροφές για να μην ταλαιπωρηθεί το μπουφάν. Όχι δεν μπάζει κρύο από τις τσέπες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά μετά από ψάξιμο 1.5 μήνα περίπου κατέληξα στο colori balader. Είδα πολλά μπουφάν , πήγα σε πολλά μαγαζιά .. δεν ήθελα όμως να χαλάσω πολλά οπότε και colori . Δεν έχω βγει ακόμα βόλτα αλλά για ότι νεότερα θα σας ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 29/9/2019 στις 10:58 ΠΜ, li@m είπε

Έχω το Nordcap Horizon Black και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν καταλαβαίνεις κρύο. Φέτος θα πάμε για 4η  χρονιά μαζί. Και σου μένουν ρέστα από το budget σου

ΑΔΕΛΦΕ ΤΟ HORIZON  ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΡΜΟΣΤΟ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ ; ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟ Η ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ; ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΤΑ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2019 στις 12:53 ΠΜ, mp123 είπε

μουφα ειναι.απο καποιο καταστημα ελληνικο που τα φτιαχνουν στο πακισταν.τα ιδια και η agvpro.

δωσε αλλα 100 πηγαινε στα 250 και δες καμμια προσφορα σε σοβαρη εταιρια dainese , alpine stars..

Θα διαφωνήσω σε αυτό. Καθόλου μούφα. Είχε κάποια θέματα ποιότητας στις πρώτες γενιές αλλά έχει αλλάξει πλέον υλικά. Γνωρίζω τον ιδιοκτήτη του MotoMarket επί σειρά ετών. Το ότι φτιάχνονται στο Πακιστάν δεν λέει κάτι. Όλα τα ρούχα κατά Ασία μεριά φτιάχνονται. Πήρα πρόσφατα το Adventure Evo το οποίο έχει αναβαθμιστεί σε σχέση με την παλαιότερη έκδοση. Από τα λίγα μπουφάν της αγοράς που έρχεται με προστασίες της Knox και αδιάβροχη μεμβράνη Reissa. Και είχα και "επώνυμα" παλαιότερα (Dainese, Macna, Spidi, Rev'IT). Θα δείξει εννοείται η αντοχή του στον χρόνο, αλλά από πρώτη επαφή, το μπουφάν είναι ποιοτικότατο και δεν έχει να ζηλέψει τπτ από τα "επώνυμα"...

IMG_0391.JPG.5bf076f16e399649d98e91d367c2e63c.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Θα διαφωνήσω σε αυτό. Καθόλου μούφα. Είχε κάποια θέματα ποιότητας στις πρώτες γενιές αλλά έχει αλλάξει πλέον υλικά. Γνωρίζω τον ιδιοκτήτη του MotoMarket επί σειρά ετών. Το ότι φτιάχνονται στο Πακιστάν δεν λέει κάτι. Όλα τα ρούχα κατά Ασία μεριά φτιάχνονται. Πήρα πρόσφατα το Adventure Evo το οποίο έχει αναβαθμιστεί σε σχέση με την παλαιότερη έκδοση. Από τα λίγα μπουφάν της αγοράς που έρχεται με προστασίες της Knox και αδιάβροχη μεμβράνη Reissa. Και είχα και "επώνυμα" παλαιότερα (Dainese, Macna, Spidi, Rev'IT). Θα δείξει εννοείται η αντοχή του στον χρόνο, αλλά από πρώτη επαφή, το μπουφάν είναι ποιοτικότατο και δεν έχει να ζηλέψει τπτ από τα "επώνυμα"...

IMG_0391.JPG.5bf076f16e399649d98e91d367c2e63c.JPG

Μακάρι να τα φτιάξανε όπως τα λες. Εγώ εχω μείνει πριν δύο χρόνια που τα είχα δει.δεν με ενθουσίασαν.καλο ειναι να τα φτιάχνουν ελλαδα και να βγαζουν και xs νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...