Προς το περιεχόμενο

Lay's με γευση τζατζικι;


Warzycha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι εχουν απογινει τα πατατακια με γευση τζατζικι;Τα ψαχνω παντου και δεν τα βρισκω.

Μου αρεσαν πολυ σε σχεση με τις υπολοιπες βαρετες γευσεις και ξαφνικα δε μπορω να τα βρω.

Εχει κανεις ιδεα τι εχει συμβει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθηνα κεντρο και δυτικα δεν τα βρισκω πουθενα.Ουτε σε περιπτερα,ουτε σε ψιλικατζιδικα.Καλα για σουπερ μαρκετ ουτε καν.

Παραξενο...Ελπιζω να μην τα καταργησανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2019 στις 10:55 ΠΜ, Ukforthemoment είπε

Σοβαρά υπάρχουν τέτοια πατατάκια;

Εδώ υπάρχει γεύση τζατζίκι, σε υγρό ηλεκτρονικού τσιγάρου! Σε πατατάκια δε θα υπήρχε;

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 minutes ago, deesnider said:

Εδώ υπάρχει γεύση τζατζίκι, σε υγρό ηλεκτρονικού τσιγάρου! Σε πατατάκια δε θα υπήρχε;

Ελπιζω να μην βγει ποτε και σε body lotion, shampoo, conditioner, eau de toilette!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, *nenya* είπε

Ελπιζω να μην βγει ποτε και σε body lotion, shampoo, conditioner, eau de toilette!

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο! Φοριέται κυρίως απο ηλικιωμένους. Εau de σκορδ! Κυκλοφορεί κι οπλοφορεί

Επεξ/σία από TriLoBiTe
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, *nenya* είπε

Ελπιζω να μην βγει ποτε και σε body lotion, shampoo, conditioner, eau de toilette!

Γιατί καλή μου κυρία; Άσχημα είναι να μπαίνεις στο σουβλατζίδικο και να μη σε νοιάζει η τσίκνα στα μαλλιά και τα ρούχα σου;...

...Προσπαθήστε κι άλλο, ερασιτέχνες!:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να υπήρχε άρωμα με άρωμα τζατζίκι.

Θα ήταν ο πιο πιστός μου φίλος.

Πάντως γιατί δεν βουτάς τα πατατάκια μέσα στο τζατζίκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελεια ηταν αυτα τα πατατακια και οντως δεν υπαρχουν πουθενα γμτ. 

Και μια που λεμε (λεω) για πατατακια, τα καλυτερα που εχω φαει τελευταια ειναι κατι σε κιτρινη συσκευασια με παρμεζανα και και τσενταρ. Ενταξει, επικα.

@deesnider δεν μπορει να εχουν βγαλει τετοιο για ηλεκτρονικο, ελα πες αληθεια κανεις πλακα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stormrain είπε

Τελεια ηταν αυτα τα πατατακια και οντως δεν υπαρχουν πουθενα γμτ. 

Και μια που λεμε (λεω) για πατατακια, τα καλυτερα που εχω φαει τελευταια ειναι κατι σε κιτρινη συσκευασια με παρμεζανα και και τσενταρ. Ενταξει, επικα.

@deesnider δεν μπορει να εχουν βγαλει τετοιο για ηλεκτρονικο, ελα πες αληθεια κανεις πλακα ε?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.justvape.gr/product/tzatziki-%CE%B1%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B1-by-atmos-lab/&ved=2ahUKEwjmt__BoOrkAhVaQkEAHVO9BB4QFjAAegQIBRAB&usg=AOvVaw0Ax6n6_3AYIE6Y6Hpyqk4q&cshid=1569355506472

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...