Προς το περιεχόμενο

είναι φερεγγυο το μαγαζι αυτό;


lakis.makis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, ελπίζω ότι ειμαι στη σωστή ομάδα και να μην παραβιάζω κανόνες. Ενδιαφέρομαι να παρω iphone διχως ΦΠΑ (θα τον πληρώσω/συμψηφίσω μετα). Βρίσκω αυτό εδώ, αλλά ανησυχώ γιατι δεν εχω ξαναπάρει κατι από σκρουτζ. https://www.d-klik.gr/tilefona/kinita-tilefona/apple-ios-smartphones/apple-iphone-xr-64gb-black-eu.html?skr_prm=WyI0NWM1NmFmZS1jYWY2LTRmNDEtOWY0MS1hYjk4MWE5ZTM1NzciLDE1Njk0MzI2MzYwNDIseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Γνωρίζει κάποιος αν είναι αξιόπιστο; κάποια αλλη πρόταση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, το κατάστημα που είναι Γλυφάδα το drele.com που έχει φυσικό κατάστημα και ό  χι ηλεκτρονικό   δεν είναι προτιμότερο;

Είναι στο scroutz , ένα κατάστημα πάνω από αυτό που αναφέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, absoluteblade είπε

Καλημέρα, το κατάστημα που είναι Γλυφάδα το drele.com που έχει φυσικό κατάστημα και ό  χι ηλεκτρονικό   δεν είναι προτιμότερο;

Είναι στο scroutz , ένα κατάστημα πάνω από αυτό που αναφέρεις

ευχαριστώ για την πρόταση. εγώ όμως είμαι επαρχία κι ουτως ή άλλως θα το παραλάβω με αλληλογραφία. εκτός αν εννοείς κάτι άλλο για την σημασία του φυσικού καταστήματος

Επεξ/σία από lakis.makis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε διάβασε προσεκτικά τα reviews γιατο κάθε μαγαζί και δες   και πόσο χρόνο είναι συνεργάτες   με το  scroutz   και κάνε επιλογή! Δεν υπάρχει άλλος   τρόπος   ! Φυσικά παίζει και το θέμα πληρωμής   και εκεί επιλέγεις   τα μαγαζιά  που έχουν αντικαταβολή, τώρα αυτό που είναι τιμολόγιο δε ξέρω τι γίνεται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες τα reviews που έχει το κατάστημα στο skroutz. Είναι η μόνη σωστή ενημέρωση που μπορείς να έχεις.

Οι αξιολογήσεις των καταστημάτων στο skroutz είναι αξιόπιστες γιατί για να αξιολογήσεις πρέπει πρώτα να καταχωρήσεις απόδειξη αγοράς απο το κατάστημα. Δεν μπορώ πχ εγώ να αξιολογώ καταστήματα που δεν έχω αποδεδειγμένα συνεργαστεί

33 λεπτά πριν, lakis.makis είπε

Καλημέρα, ελπίζω ότι ειμαι στη σωστή ομάδα και να μην παραβιάζω κανόνες. Ενδιαφέρομαι να παρω iphone διχως ΦΠΑ (θα τον πληρώσω/συμψηφίσω μετα). Βρίσκω αυτό εδώ, αλλά ανησυχώ γιατι δεν εχω ξαναπάρει κατι από σκρουτζ. https://www.d-klik.gr/tilefona/kinita-tilefona/apple-ios-smartphones/apple-iphone-xr-64gb-black-eu.html?skr_prm=WyI0NWM1NmFmZS1jYWY2LTRmNDEtOWY0MS1hYjk4MWE5ZTM1NzciLDE1Njk0MzI2MzYwNDIseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Γνωρίζει κάποιος αν είναι αξιόπιστο; κάποια αλλη πρόταση ;

Επίσης αν δεν έχεις πάρει ξανά, δεν είναι τόσο απλό να το κάνεις αν ανήκεις σε εταιρία με το ειδικό καθεστώς. Μίλα πρώτα με το κατάστημα να σε ενημερώσει τι πρέπει να κάνεις για κοπεί τιμολόγιο ή να μην πληρώσεις ΦΠΑ γιατί πιθανολογώ πως ίσως κάτι σου διαφέυγει

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια λαβε υπ'οψιν οτι για καθε 500 θετικες θα διαβασεις μια αρνητικη γιατι πεφει "κοφτης". οποτε αν και εγκυρες, οι θετικες απο μονες τους δε δινουν τη πραγματικη εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπερα,

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το ηλεκτρονικό κατάστημα d klik.Πριν κλείσουν όλα τα καταστήματα (προ κορωνοιου) είχα παραγγείλει από το κατάστημα αυτό ένα κινητό και είχα μεταφέρει απευθείας τα χρήματα.Ειχαν πει ότι θα κάνουν μέχρι 30 μέρες όμως αυτό το κατάστημα έκλεισε λόγω κορωνοιοι πριν μου το παραδώσουν.Τωρα ενώ έχουν ανοίξει όλα, έχει εξαφανιστεί η ιστοσελίδα αυτή.Παιρνω τηλεφωνο κ δεν χτυπάει επίσης στέλνω email και δρν σπαντανε.Το θέμα μου είναι που μπορω να απευθυνθώ για να πάρω τα χρήματα μου πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, JoannaLc είπε

Καλησπερα,

θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το ηλεκτρονικό κατάστημα d klik.Πριν κλείσουν όλα τα καταστήματα (προ κορωνοιου) είχα παραγγείλει από το κατάστημα αυτό ένα κινητό και είχα μεταφέρει απευθείας τα χρήματα.Ειχαν πει ότι θα κάνουν μέχρι 30 μέρες όμως αυτό το κατάστημα έκλεισε λόγω κορωνοιοι πριν μου το παραδώσουν.Τωρα ενώ έχουν ανοίξει όλα, έχει εξαφανιστεί η ιστοσελίδα αυτή.Παιρνω τηλεφωνο κ δεν χτυπάει επίσης στέλνω email και δρν σπαντανε.Το θέμα μου είναι που μπορω να απευθυνθώ για να πάρω τα χρήματα μου πίσω;

Μπορείς να κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγής στην τράπεζα σου αλλά αυτό μόνο στην περίπτωση που έχεις πληρώσει με κάρτα, αν πλήρωσες με κατάθεση δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...