Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με φήμες, τα iPhone του 2020 θα διαθέτουν σχεδιασμό με στοιχεία από το iPhone 4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν ειδα ομως να θιγεσαι  με αυτους που ποσταρουν προβατα και αλλες τετοιες σαχλαμαρες και τους" ψαγμενους  καταναλωτες ".Εκει  να δεις ποσο κουραστικοι καταντανε .

Δηλαδή θες να πεις ότι στις βλακεία πρέπει να απαντάμε με παρόμοιες βλακείες???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί όχι notch; Περισσότερη οθόνη όπως έλεγαν οι φίλοι μας εδώ μέσα. Άραγε του χρόνου θα απογοητευτούν;

Επεξ/σία από Retromaniac
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέμα για την Apple σχόλια περί λεφτάδων, περί προβάτων, περί ινοβέισο, τα πιο πολλά likes στο thread τα έχει πόστ με τον Χάρη Ρώμα, και γενικά

 

santorini-blue-dome-churches-greece-1.jpg.acfaf4a49d0487e3a999eb170b37c95e.jpg

 

arahova.jpg.a2fd9e00391b5390f8f5e5d38f686b84.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πως τρώει ο καθένας τα λεφτά του δεν έχω καταλάβει γιατί νοιάζει τους υπολοιπους 

ότι γουστάρει ο καθένας κάνει 

Τώρα σχετικά με το κινητό εγώ περιμένω 5G και καλύτερη μπαταρια και θα το πάρω 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε μάλλον θα αρχίσει να μοιάζει περισσότερο με ένα iPad Pro (που είναι και λογικό μιας και είναι ένας μικρός υπολογιστής) και όχι αντίθετο - που κάποιοι γελούσαν παλιότερα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

αυτο ειναι ενα s8 απο το 2017 με μικροτερο μπεζελ πανω κατω και μεγαλυτερο στο πλαι. το 2020 ακομη και η mls θα εχει οθονη που τυλιγεται τρείς φορες γυρω απο το τηλεφωνο.

Οχι αυτο ειναι ενα κινητο με ισως το καλυτερο συστημα ασφαλειας (face id) το οποιο προς το παρον πιθανοτατα δεν μπορουσαν μεχρι σημερα να μικρυνουν τον μηχανισμο της καμερας οποτε ή θα εβαζαν notch ή τεραστιο bezel απο πανω. Τωρα που καταφεραν πιθανοτατα να τον μικρυνουν του δινουν αυτο τον σχεδιασμο. Το δυσκολο δεν ειναι να μην εχει μπεζελ το κινητο (αλλωστε το iPhone X δεν ειχε bezel κατω πρωτο αν δεν απατωμαι ή τουλαχιστον ηταν απο τα πρωτα που γυριζε πισω απο την οθονη), το δυσκολο ειναι να εχει αυτο το αξιοπιστο συστημα ασφαλειας και να μην εχει notch ή μεγαλα bezel νομιζω.

 

8 λεπτά πριν, ignome4 είπε

Οποτε μάλλον θα αρχίσει να μοιάζει περισσότερο με ένα iPad Pro (που είναι και λογικό μιας και είναι ένας μικρός υπολογιστής) και όχι αντίθετο - που κάποιοι γελούσαν παλιότερα... 

Kαι μακαρι να μοιαζει γιατι μου αρεσει πολυ το σχεδιο του. 

 

Επισης σε γενικοτερο πλαισιο να πω οτι προσωπικη αποψη ειναι οτι δεν ειναι καθολου ασχημο να επιστρεφουμε σε παλαιοτερα σχεδια ή εστω ελαφρα τροποποιημενα στις συγχρονες συνθηκες αν αυτα ειναι πετυχημενα.

Και το σχεδιο αυτο αποδεδειγμενα υπηρξε ενα απο τα πιο ομορφα και λατρεμενα σχεδια παγκοσμιως ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακά τα ψέμματα αλλά η apple έκανε καλά βήματα με τις μπαταρίες και τις κάμερες στα νέα της κινητά. Για μένα του χρόνου πέρα τις όλες ετήσιες αναβαθμίσεις , αν προσθέσει usb-c , φύγει το σεμεδακι ,προσθέσει και δακτυλικό αποτύπωμα μαζί με το face id , ολεντ οθόνες σε όλα της τα κινητά ,θα είναι μια πολύ καλή επιλογή  μαζί με την 5ετη υποστήριξη του λογισμικού της .Καλό μας κάνει που μειώνεται το μερίδιό της μπας και πάρει μπρος. Αλλιώς ακόμη 2500 mA μπαταρίες θα μας έδινε , ρετινες , 2γιγα ραμ κτλ κτλ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αφου η APPLE σταματήσει το notch, ξανα μανα, σαν απο κάποιο μαγικο... , θα βρεθεί ξαφνικά η τεχνολογία σε ολο το android για να εξαφανισει και αυτο με τη σειρά του το notch απο κάθε κινητό...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ androidακιας Κινέζος είμαι, αλλά πάντα μου αρέσει να παρακολουθώ τις κινήσεις τις apple. Ότι δεν έβαλε το 5G φέτος δεν ξέρω αν είναι απλά έξυπνη κίνηση marketing της εταιρείας. Το 5G δεν ξέρουμε ακόμα αν θα "περπατήσει", γιατί να πληρώσει από φέτος πατέντες για μια τεχνολογία που είναι αμφίβολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...