Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για αγορά κινητού στα 200+


beverlover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, kp1 είπε

Φίλε γενικά έχει Ελάχιστα καλυτερή κάμερα από α70 αλλά χειρότερη από. Mia3 mi9T.. Φίλε μακριά από mediatek θα έχεις θέμα με GPS δν πιάνει τόσο καλά και ρουφάει μπαταρία φουλ..!Για την μπαταρία του Mi8 τι γνώμη έχεις; 

Για αυτό δλδ έχει γίνει χαμός και τα δίνουν όλοι.. Γτ αλλιώς είναι πολύ value σαν κινητό στα λεφτά του 

Οποτε συμφωνα με τα λεγομενα σας η α3 η μι9τ σε αυτα τα λεφτα,  δεν εχω δει και κανα ριβιου απο Ελλαδα ρε γαμωτο με το νοτε 8, ολοι προφωρικα τα χουν κανει και μου αρεσει σαν συσκευη.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, beverlover είπε

Οποτε συμφωνα με τα λεγομενα σας η α3 η μι9τ σε αυτα τα λεφτα,  δεν εχω δει και κανα ριβιου απο Ελλαδα ρε γαμωτο με το νοτε 8, ολοι προφωρικα τα χουν κανει και μου αρεσει σαν συσκευη.. 

Ναι αν θέλετε miui με τα χίλια mi 9 t

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, beverlover είπε

Οποτε συμφωνα με τα λεγομενα σας η α3 η μι9τ σε αυτα τα λεφτα,  δεν εχω δει και κανα ριβιου απο Ελλαδα ρε γαμωτο με το νοτε 8, ολοι προφωρικα τα χουν κανει και μου αρεσει σαν συσκευη.. 

Το note 8 το μόνο καλύτερο που έχει από Mia 3 είναι οθόνη τπτ άλλο αν δεν κάνω λαθος και ποιο ακριβό.. Καλύτερα πήγανε σε κάτι ποιο δουλεμένο και stock 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, vargas είπε

Ναι αν θέλετε miui με τα χίλια mi 9 t

 

12 λεπτά πριν, kp1 είπε

Το note 8 το μόνο καλύτερο που έχει από Mia 3 είναι οθόνη τπτ άλλο αν δεν κάνω λαθος και ποιο ακριβό.. Καλύτερα πήγανε σε κάτι ποιο δουλεμένο και stock 

P30 lite,  mi 9 lite/se δηλαδη να μη τα κοιταξω καν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, beverlover είπε

Τη καλησπέρα μου, χωρίς πολλά πολλά λόγια είμαι ανάμεσα σε αρκετά κινητά μέχρι τα 200+ ευρώ αλλά δε μπορώ να αποφασίσω, σήμερα έδωσα το mi 8 και μάλλον θα το μετανιώσω γιατί σε αυτά τα χρήματα δε παίζει να πάρω κάτι καλύτερο αλλά εδώ είμαστε λοιπόν οπότε: 

κοιτούσα και ήμουν έτοιμος να κλείσω το mi a3 αλλά ξέρω ότι αργά η γρήγορα θα με ξενερώσει η ανάλυση αν και πολύ λέτε ότι δεν είναι κάτι το σοβαρό (το αντίστοιχο redmi note 7 είναι πιο αργό οπότε δεν)

και τώρα είμαι ανάμεσα σε MI 9 se/p30 lite/A50 (μου αρέσει και το mi9T που πιστεύω είναι ότι καλύτερο μέχρι τα 300 ευρώ αλλά πιστεύω θα ζοριστώ αρκετά για να τα δώσω τώρα), τα γούστα μου με βάση τα παρακάτω κινητά πιστεύω τα καταλάβατε οπότε αν υπάρχει καμιά άποψη η ακόμα και πρόταση για διαφορετικό κινητό που δεν έχει πέσει στα μάτια μου δεκτή!

Αν είναι να δώσεις 300€ τότε πας σε Mi9.

Εγώ πάλι θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το Poco που εκτός που δεν έχει Amoled νομίζω είναι το ποιο ολοκληρωμένο κινητό από αυτά που αναφέρθηκαν.

Βάλε και Gcam και είσαι και κομπλέ από θέμα κάμερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αν είναι να δώσεις 300€ τότε πας σε Mi9.

Εγώ πάλι θα σου έλεγα να κοιτάξεις και το Poco που εκτός που δεν έχει Amoled νομίζω είναι το ποιο ολοκληρωμένο κινητό από αυτά που αναφέρθηκαν.

Βάλε και Gcam και είσαι και κομπλέ από θέμα κάμερας.

Σε αυτόνομια είναι καλύτερο το mi9 t  ( 8 mm )όπως κ σε καμερα κατασκευή εμφανίση οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vargas είπε

Σε αυτόνομια είναι καλύτερο το mi9 t  ( 8 mm )όπως κ σε καμερα κατασκευή εμφανίση οθόνη

Επειδή έχει τον 730.

Το Sar του όμως είναι στον Θεό......

Και γω έχω αλλά τόσο πολύ όχι.......

Η εμφάνιση είναι υποκειμενική.

Σε κάμερα δεν ξέρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, saruman123 είπε

Επειδή έχει τον 730.

Το Sar του όμως είναι στον Θεό......

Και γω έχω αλλά τόσο πολύ όχι.......

Η εμφάνιση είναι υποκειμενική.

Σε κάμερα δεν ξέρω....

Αυτό με το sar εινσι τελείως ψυχολογικό. Η μέτρηση του υψηλοτερου sar  γίνεται αρκετά μέτρα κάτω από το έδαφος με το χειρότερο δυνατό σήμα και 2 κάρτες .Άλλωστε είναι εντός ορίων .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vargas είπε

Σε αυτόνομια είναι καλύτερο το mi9 t  ( 8 mm )όπως κ σε καμερα κατασκευή εμφανίση οθόνη

Η αληθεια ειναι οτι το ποκο δε μου αρεσε ποτε εμφανησιακα παρολο που ειναι τερμα vfm, τωρα επιασα και το rn7 απο εναν συναδελφοω και ειναι ωραιο ρε γαμωτο και αξιοπρεπεις καμερες αλλα το α3 εχω δει ειναι ενα τικ γρηγοροτερο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, beverlover είπε

Η αληθεια ειναι οτι το ποκο δε μου αρεσε ποτε εμφανησιακα παρολο που ειναι τερμα vfm, τωρα επιασα και το rn7 απο εναν συναδελφοω και ειναι ωραιο ρε γαμωτο και αξιοπρεπεις καμερες αλλα το α3 εχω δει ειναι ενα τικ γρηγοροτερο.. 

Δεν είναι το θέμα ότι είναι μόνο γρηγορότερο είναι ότι είναι ξεκάθαρα πιo refined. Ο 665 είναι πολύ πιο σβέλτος χαμηλότερες θερμοκρασίες και γενικά πολύ πιο σύγχρονος με  11 mm. Στις  δε καμέρες απέχουν πολύ μυλωνάς  για stock

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vargas είπε

Δεν είναι το θέμα ότι είναι μόνο γρηγορότερο είναι ότι είναι ξεκάθαρα πιo refined. Ο 665 είναι πολύ πιο σβέλτος χαμηλότερες θερμοκρασίες και γενικά πολύ πιο σύγχρονος με  11 mm. Στις 10 μέρες απέχουν πολύ μυλωνάς  για stock

Οποτε λες να παω εκει να τελειωνω; η αναλυση που ενοχλει περισσοτερο;  στα ασπρα κειμενα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, beverlover είπε

Οποτε λες να παω εκει να τελειωνω; η αναλυση που ενοχλει περισσοτερο;  στα ασπρα κειμενα; 

Για μένα για να είσαι σίγουρος πήγαινε σ ένα εγάλο κατάστημα τύπου public και Κωτσόβολο κ τσεκαρε το .ειδικά στον Κωτσόβολο τα  έχουν ανοιχτό να τα τσεκάρεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ τι λέτε στο παιδί. Σε αυτα τα χρηματα πας σε p30 lite. Καλη μπαταρία, ανωτερη καμερα απο τα αλλα που αναφερεις και η οθονη ειναι πολυ καλη για Ips.. Μπορεις να δεις και review στο gsmarena. Το xiaomi a3 θα σε καλυψει σαν τηλεφωνο και είαι και πιο οικονομικο αλλα ειναι υποδεεστερο απο p30 lie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panakart είπε

Απορώ τι λέτε στο παιδί. Σε αυτα τα χρηματα πας σε p30 lite. Καλη μπαταρία, ανωτερη καμερα απο τα αλλα που αναφερεις και η οθονη ειναι πολυ καλη για Ips.. Μπορεις να δεις και review στο gsmarena. Το xiaomi a3 θα σε καλυψει σαν τηλεφωνο και είαι και πιο οικονομικο αλλα ειναι υποδεεστερο απο p30 lie

Το εχω δει σε ριβιου και φαινεται καλο γι αυτο το κοιταζα,  και πανω που μουν ετοιμος να κλεισω στο Α3 χαχαχα,  με το θεμα της γκουγκλ κτλ τι παιζει με τα χουαγουει ομως γιατι δεν εχω ψαχτει καλα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορεί πλάκα μας κάνει ο φίλος 

 Το p30 lite έχει τον 710 . Kirin με overheating  και πολλά lags .thanx but no thanx . Έχει κ το σάπιο emui Στις δε καμέρες χάνεται η μπάλα 

 Το mi 9t k a3 φοράνε ουσιαστικά τι. Ίδιο φακό με mi 9 .να συνεχίσω ;;

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...