Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 5700 XT 8G Nitro+ 429,90 ευρώ @Plaisio (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 371
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, valkon είπε

Πολύ άγχος ρε παιδιά για μια κάρτα που την βρίσκεις στα ίδια λεφτά σε σκρουτζομάγαζο.

Η φθηνότερη Nitro+ που βρήκα σε σκουτζομαγαζο στοιχίζει 580€, και δεν είναι άμεσα διαθέσιμη για αγορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, valkon είπε

Πολύ άγχος ρε παιδιά για μια κάρτα που την βρίσκεις στα ίδια λεφτά σε σκρουτζομάγαζο.

Η τιμή είναι τρομερή. Δεν υπάρχει πουθενά στην Ευρώπη και αν παίξει θα είναι σε κανένα black friday. Το mindfactory την έχει 468 για να καταλάβεις και δεν είναι και διαθέσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valkon είπε

Πολύ άγχος ρε παιδιά για μια κάρτα που την βρίσκεις στα ίδια λεφτά σε σκρουτζομάγαζο.

Μη μπερδεύεσαι. Αυτή είναι η Pulse. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, valkon είπε

Πολύ άγχος ρε παιδιά για μια κάρτα που την βρίσκεις στα ίδια λεφτά σε σκρουτζομάγαζο.

Αλλο σοβαρο μαγαζι -με τα στραβα του- οπως το πλαισιο και αλλο τα αμφιβολου ποιοτητας μεσω skroutz. Η τιμη αυτη πραγματικα ειναι επιπεδου black friday και αξιζε το σουσουρο. Αν ειχα το περιθωριο για 2Κ 32αρα οθονη θα χα παρει και γω τετοια καρτα αλλα ολο και κατι θα παιξει μεχρι τις γιορτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dimidi είπε

Μου ειπαν απο πλαισιο οτι δεν εκπιπτει το τιμολογιο κ αν κ κοπηκε, χρεωθηκε κανονικα 430. 

Το τιμολόγιο εκπίπτει απλά δεν εντάσσεται στις κατηγορίες απαλλαγής ΦΠΑ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Ναι και ακόμη περιμένω να βρω άκρη. Από Amdrewards δε μπορούν να κάνουν τίποτα όπως μου απάντησαν. Άρα μένει το Πλαίσιο.

Μετά από επικοινωνία με το κατάστημα, μου έστειλαν κωδικό που δυστυχώς είναι μόνο για game pass. Έστειλα στο support της AMD. Πιθανολογώ ότι δεν γνωρίζουν για το promo αυτό και στέλνουν κωδικός που τους έχουν μείνει από κάποιο παλαιότερο promo.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Συγκινητικες στιγμες 😍

R3TwVGB.jpg

N3JyoDI.jpg

Καλορίζικη! Κούκλα. Εγώ την έχω μια βδομάδα και τη κοιτάζω μόνο γιατί δε χωράει στο κουτί και αποφάσισα να στήσω καινούριο σύστημα.

Μιας και βλέπω το PC στην υπογραφή σου, αφότου τη δοκιμάσεις, πες αν θες πως βλέπεις τον CPU σου να τη σηκώνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Ookami999 είπε

Μετά από επικοινωνία με το κατάστημα, μου έστειλαν κωδικό που δυστυχώς είναι μόνο για game pass. Έστειλα στο support της AMD. Πιθανολογώ ότι δεν γνωρίζουν για το promo αυτό και στέλνουν κωδικός που τους έχουν μείνει από κάποιο παλαιότερο promo.

παρελαβα και εγω σημερα.. πανεμορφη η καρτα και πολυ γρηγορη .. μου εβγαλε 30 με 40 % καλυτερα score (stock vs stock) απο  την vega 64 επισης nitro που αλλαξα.. επισης προσεξα οτι στο boost clock μου δινει 2065mhz! και οχι 2010 που διαφημιζει... τι παιζει?  προσωπικα με ενδιαφερει μονο το borderlands 3 οχι το game pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, beamex είπε

Καλορίζικη! Κούκλα. Εγώ την έχω μια βδομάδα και τη κοιτάζω μόνο γιατί δε χωράει στο κουτί και αποφάσισα να στήσω καινούριο σύστημα.

Μιας και βλέπω το PC στην υπογραφή σου, αφότου τη δοκιμάσεις, πες αν θες πως βλέπεις τον CPU σου να τη σηκώνει..

Με i5 4670K @ 4.5Ghz, είδα bottleneck στο Total War Warhammer II. Με βλέπω για άλλα έξοδα σε λίγο καιρό...

3 λεπτά πριν, johnmt2 είπε

παρελαβα και εγω σημερα.. πανεμορφη η καρτα και πολυ γρηγορη .. μου εβγαλε 30 με 40 % καλυτερα score (stock vs stock) απο  την vega 64 επισης nitro που αλλαξα.. επισης προσεξα οτι στο boost clock μου δινει 2065mhz! και οχι 2010 που διαφημιζει... τι παιζει?  προσωπικα με ενδιαφερει μονο το borderlands 3 οχι το game pass

Και εγώ για το Borderlands 3 ενδιαφέρομαι. Το game pass μου είναι παντελώς αδιάφορο.

 

 

Επεξ/σία από Ookami999
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο που έγραψα είναι ότι μου είπαν μετά από επικοινωνία με τον κύριο που μας έστειλε τους κωδικούς. 

Με διαβεβαίωσε ότι όπoτε παραλάβουν νέους κωδικούς από την AMD θα στείλουν  νεο κωδικό με gamepass και παιχνίδι ακόμη και σε όσους έχουν παραλάβει ήδη κωδικό της προηγούμενης προσφοράς. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...