Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 5700 XT 8G Nitro+ 429,90 ευρώ @Plaisio (ΤΕΛΟΣ)


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Q-Taxys είπε

Τελικά για το Game Pass πρέπει να πάρεις τηλέφωνο ή όντως στέλνουν;

Είπαν θα στείλουν με email κωδικό αλλά τζίφος ακομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Dantε είπε

Κωδικο και εμενα ακομα δε μου εχουν στειλει.

Μιλησα 2 φορες στο τσατ,μου ειπε θα ερθει στις επομενες μερες και μου το κλεισε στη μουρη :D

 

5 ώρες πριν, panosp1 είπε

3μηνο GamePass είναι μόνο τελικά...

Λοιπόν τους κωδικούς τους στέλνει μέσω email ένας κύριος από τις πωλήσεις. Δε γνωρίζω αν είναι ο ίδιος για όλους μας αλλά γνωρίζω σίγουρα ότι ο ίδιος έχει στείλει σχετικό email και σε συμφορουμιτη. 

 Έχω πει ότι με κάλεσε πίσω μετά από email που του έστειλα σχετικά με το θέμα και μου είπε ότι τσέκαραν έναν από τους κωδικούς που είχαν και οι ίδιοι, αυτούς από τους οποίους έδιναν σε εμάς με τις nitro δηλαδή εξαιτίας των email που λάμβαναν και των επικοινωνιών που είχαμε μαζί τους μέσω του τσατ αλλά και τηλεφωνικά και ότι όντως επιβεβαίωσαν πως οι συγκεκριμένοι κωδικοί έδιναν μόνο gamepass. 

Με ενημέρωσε ότι μόλις παραλάβουν νεους κωδικούς από την AMD και αυτό από ότι μου είπε θα έπαιρνε κανένα εικοσαημερο θα δώσουν σε όσους είχαν αγοράσει τη nitro μέσα στα χρονικά περιθώρια της προσφοράς, δηλαδή από τις 30 Οκτωβρίου και έπειτα, τους σωστούς κωδικούς ακόμη και αν αυτοί έχουν παραλάβει ήδη κωδικούς με το τρίμηνο gamepass μόνο. 

Μάλιστα όπως μου είπε αυτό έχει συμβεί και στο παρελθόν και μάλιστα με παρότρυνση και πρόταση και αυτών μέσω των οποίων τους γίνεται η αποστολή των κωδικών από την AMD, όσοι πελάτες λάμβαναν λάθος κωδικούς σε οποιαδήποτε προσφορά έτρεχε, λάμβαναν και νέους κωδικούς με τη σωστή προσφορά. 

Συμφωνήσαμε ότι στο πλαίσιο δεν κοστίζει τίποτα να στείλει νέους κωδικούς στους πελάτες και με ενημέρωσε ότι μόλις τους παραλάβουν θα ξεκινήσουν οι αποστολές σε όσους τους δικαιούνται.

Μου έδωσε την εντύπωση σοβαρου ανθρώπου και σε τελική ανάλυση δεν είχε και καμιά υποχρέωση να με καλέσει, θα μπορούσε να μου στείλει mail και να με ενημερώσει ότι η προσφορά αυτή ειναι και τέλος.

Αν μου είπε πράγματα που δεν ίσχυαν θα το διαπιστώσουμε στην πορεία. Η προσφορά θα τρέχει ούτως ή άλλως για μεγάλο διάστημα. 

Μπορεί και να έχει όλη την καλή διάθεση να το κάνει αλλά τελικά να μην παραλάβει τους κωδικούς αυτούς από την AMD γιατί όπως διαβάζω στο https://www.amd.com/en/promotions/game-bundle-radeon, η Ελλάδα και το πλαίσιο δεν είναι μέσα. Θα δείξει. 

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

αλλά τελικά να μην παραλάβει τους κωδικούς αυτούς από την AMD γιατί όπως διαβάζω στο https://www.amd.com/en/promotions/game-bundle-radeon, η Ελλάδα και το πλαίσιο δεν είναι μέσα. Θα δείξει. 

 

11.PNG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kalo είπε

11.PNG

Αυτό είναι πολύ θετικό γιατί μια απογοήτευση την πήρα αρχικά βλέποντας τη λίστα με τις χώρες και τα καταστήματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Με ενημέρωσε ότι μόλις παραλάβουν νεους κωδικούς από την AMD και αυτό από ότι μου είπε θα έπαιρνε κανένα εικοσαημερο θα δώσουν σε όσους είχαν αγοράσει τη nitro μέσα στα χρονικά περιθώρια της προσφοράς, δηλαδή από τις 30 Οκτωβρίου και έπειτα, τους σωστούς κωδικούς ακόμη και αν αυτοί έχουν παραλάβει ήδη κωδικούς με το τρίμηνο gamepass μόνο. 

Μάλιστα όπως μου είπε αυτό έχει συμβεί και στο παρελθόν και μάλιστα με παρότρυνση και πρόταση και αυτών μέσω των οποίων τους γίνεται η αποστολή των κωδικών από την AMD, όσοι πελάτες λάμβαναν λάθος κωδικούς σε οποιαδήποτε προσφορά έτρεχε, λάμβαναν και νέους κωδικούς με τη σωστή προσφορά.

Κατ' αρχήν να σε ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου που άνοιξες το τόπικ. Μια ερώτηση-διευκρίνιση. Αναφέρεσαι στο game bundle;
Ισχύει το ίδιο και για το Game Pass που ήταν και πιο σίγουρο; Περισσότερο γι' αυτό ρωτούσα μια που δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω κάτι γι' αυτό ή απλά περιμένω.

Μια που με καμάρι ανεβάζουμε τις κάρτες μας:

IMG_20191009_2329022.jpg.4bde834fd46c59690532072a95f9b99d.jpg

Επεξ/σία από Q-Taxys
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βασικα μου αρεσει ετσι. και ειναι πολυ καλα τα ανεμιστηρακια της aplhacool. Αλλα παντα ειμαι στην αναζητηση αν βρω καλα με rgb ring σε καμια προσφορα θα τα τιμησω ασε που θελω και 140mm

Επεξ/σία από anretal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...