Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead [AMC] ( SEASON 10 )


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα αφήσει τα 2 τελευταία, δεν είχα πολύ κουράγιο να τα δω!

Το 21ο Παναγία μου, πιο βαρετό και από σαπουνόπερα.

Το 22ο όμως! :) Nice ρε Walking Dead. Επιτέλους backstory  Negan. Κάτι να προσθέτει στη σειρά.

Είναι απόλαυση ο ηθοποιός!

Στο τέλος όμως τι φάση; Γιατί προκαλεί τη Maggie; Ξαναπήρε τη Saviors persona παρότι αποχαιρέτησε τη Lucille;

Επεξ/σία από Diinekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντας σε καραντίνα τις τελευταίες δυο εβδομάδες, επαφή με κρούσμα κτλ, είπα να δω τα τελευταία 30 επεισόδια(μισή 9-όλη την 10)μαζεμένα μιας κ δεν θέλω να αφήνω σειρές έτσι... Υπήρχαν στιγμές που μ άρεσαν κάποια επεισόδια αλλά κάποια αλλά παρακαλούσα να τελειώσουν (17, 18,19,20,21).

 

Γενικά μ άρεσε η 10 όμως, ίσως γιατί τα είδα μαζεμένα ίσως γιατί έχω διαβάσει τα κόμικς κ ξέρω τι να περιμένω. Ευτυχώς το μαρτυρίο τελειώνει γιατί δεν τραβάει άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σταδιακά όσο περνούσαν οι κύκλοι έπεφτε και η σεναριακή ποιότητα. Θα μπορούσαν να έδειχναν τρομερά πράγματα αλλά αναλώθηκαν στην ίδια περίπου ιδέα σε κάθε κύκλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γινει κουραστικη σειρα πια. Νομιζω οσοι την βλεπουμε ειναι κυριως επειδη την παρακολουθουμε τοσα χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, gbras είπε

Εχει γινει κουραστικη σειρα πια. Νομιζω οσοι την βλεπουμε ειναι κυριως επειδη την παρακολουθουμε τοσα χρονια.

Να γράφετε και τίποτα σποιλεριές όμως, γιατί εμείς που όντως την έχουμε παρατήσει, βλέπουμε τα σχόλια για να ενημερωνόμαστε. :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...