Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead [AMC] ( SEASON 10 )


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα μου αρεσε το 17 . Σε σχεση με τον υπνο που με επαιρνε στα τελευταια επισοδεια της σειρας περιπου στα μισα αυτο με κρατησε σε ολη την διαρκεια . Ισως φταιει βεβαια οτι ειχα παθει στερηση τοσο καιρο χωρις TWD αλλα ηταν καλο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2021 στις 8:24 ΜΜ, 7nisiotis είπε

Το επόμενο ή μεθεπόμενο θα έχει Negan's backstory. Αυτό περιμένω.

Και εγω μονο για backstory του Νιγκαν περιμενω μεχρι στιγμης τα 2 που βγηκαν πολυ βαρετα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στα μέσα της S9, και νιώθω ότι αφού βγήκε από το σενάριο ο Rick, έχασα λίγο το ενδιαφέρον.

Είμαι μόνο εγώ που το έπαθα αυτό; Να πάω να το κοιτάξω; 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τι μούφα ήταν το 17 και το 18 επεισόδιο; Ξέμειναν από σενάριο και βλέπουμε μόνο filler? Δεν βλέπω να προχωράει ούτε με γερανό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fan είπε

Καλά τι μούφα ήταν το 17 και το 18 επεισόδιο; Ξέμειναν από σενάριο και βλέπουμε μόνο filler? Δεν βλέπω να προχωράει ούτε με γερανό

Ενώ τα προηγούμενα διεκδικούσαν βραβείο Bafta. :P

Eν τω μεταξύ τόσο που αργούν γενικά να βγουν τα επεισόδια αλλά και το γεγονός ότι είναι πάρα πολύ αργά στην εξέλιξη τους, ξεχνάω τι έχει γίνει στις προηγούμενες σεζόν. Γιατί έφυγε η Μάγκι, που πήγε η Μισόν, τι έγινε με Χίλτοπ, Αλεξάνδρεια κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, -WISE- είπε

Eν τω μεταξύ τόσο που αργούν γενικά να βγουν τα επεισόδια αλλά και το γεγονός ότι είναι πάρα πολύ αργά στην εξέλιξη τους, ξεχνάω τι έχει γίνει στις προηγούμενες σεζόν.

Ισχύει. Λογικό αφού η 10η παίζει από το 2019!

Είμαστε κοντά στο τέλος και κάνει flashbacks/backstories. Νομίζω η σειρά κάτι κάνει λάθος.

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

series finale καπου μεσα στο 2022 αργει ακομα, θαχει 24επ η 11η

φετος 22 

 

filler βλεπουμε στα 17-18-19

 ισως λιγο αυτο με Μαγκι το προχωρησε λιγο τα αλλα 2 υπνος βαθυς ουτε του Νταρυλ με Καρολ ηταν τπτ ιδιαιτερο ουτε το 19 που αν ηταν επεισοδιο σε καποια σεζον στις αρχικες θαχε νοημα

να βλεπω παπα και τον αλλο σε δικο τους ξεχωριστο επεισοδιο ενω ειμαστε στην 10η σεζον ε ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...