Προς το περιεχόμενο

προπληρωμενη καρτα


kostas56784

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, kostas56784 είπε

γεια σας θελω να βγαλω μια προπληρωμενη καρτα και θελω να γνωριζω αμα μπορει το κρατος να μου παρει χρηματα λογω οφειλων

Δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την προπληρωμένη δεν χρειάζεται τραπεζικός λογαριασμός...είναι η πιο ασφαλής και αθόρυβη κάρτα μέχρι στιγμής....Βγάλε άφοβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostas56784 είπε

γεια σας θελω να βγαλω μια προπληρωμενη καρτα και θελω να γνωριζω αμα μπορει το κρατος να μου παρει χρηματα λογω οφειλων

Στα παίρνουν κανονικά.

Το γνωρίζω από γνωστό μου, γνωστό λαμόγιο, που ζει εις βάρος τον άλλων.

Χρωστά σε όποιον μιλά Ελληνικά και μη, ζει σαν πασάς και ενώ έχει χρήματα αρνείται να πληρώσει τις οφειλές του σαν και εσένα, ψάχνοντας πλάγιους τρόπους να συνεχίσει να μην πληρώνει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Στα παίρνουν κανονικά.

Το γνωρίζω από γνωστό μου, γνωστό λαμόγιο, που ζει εις βάρος τον άλλων.

Χρωστά σε όποιον μιλά Ελληνικά και μη, ζει σαν πασάς και ενώ έχει χρήματα αρνείται να πληρώσει τις οφειλές του σαν και εσένα, ψάχνοντας πλάγιους τρόπους να συνεχίσει να μην πληρώνει.

Πολλοί οι καλοθελητες πάντως, να βοηθήσουν στη λαμογια. 

Μην ξεχάσετε τις αιτήσεις για τα επιδόματα παιδιά, για εσας πληρώνω τον απίστευτο φορο που καταβάλω κάθε χρόνο, και όχι, δεν τα βρήκα έτοιμα ούτε ειμαι εφοπλιστής, μου βγήκε/βγαίνει ο αδοξαστος στη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kogba είπε

Πολλοί οι καλοθελητες πάντως, να βοηθήσουν στη λαμογια. 

Μην ξεχάσετε τις αιτήσεις για τα επιδόματα παιδιά, για εσας πληρώνω τον απίστευτο φορο που καταβάλω κάθε χρόνο, και όχι, δεν τα βρήκα έτοιμα ούτε ειμαι εφοπλιστής, μου βγήκε/βγαίνει ο αδοξαστος στη δουλειά.

Δηλαδή αν τα βρήκαμε έτοιμα ή είμαστε εφοπλιστές πρέπει να πληρώνουμε τα Λαμόγια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βγάλεις μία χρεωστική συνδεδεμένη με ακατάσχετο λογαριασμό. Ολοι μπορουν να δηλώσουν ένα λογαριασμό κατάσχετο μέχρο 1000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...