Προς το περιεχόμενο

«Πάντα προσπαθούμε να διατηρήσουμε τις τιμές των iPhone όσο το δυνατόν χαμηλότερα» λέει ο CEO της Apple, Tim Cook


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Στην πρώτη που διαφωνείς?

Δεν ξέρω τι στρατηγική θα ακολουθήσει η Apple στο μέλλον, αλλά και τίποτα να μην κάνει, υπάρχουν πλέον στην αγορά πολλές vfm λύσεις από άλλες εταιρίες οι οποίες είναι πολύ αξιόλογες. Υπάρχουν δηλαδή επιλογές για όλα τα γούστα.

Η Apple ποτέ δεν ήταν η εταιρία που φημιζόταν για φθηνές συσκευές. Πάντα στόχευαν στην ακριβή κατηγορία. Αν είναι να αλλάξει κάτι, μένει να το δούμε.

Στο πρώτο συμφωνώ εν μέρη διότι, τουλάχιστον εγώ, το βλέπω πιο σπάνια αυτό το παράδειγμα. Σίγουρα θα υπάρχουν άτομα που θα γράψουν κάτι ίσα-ίσα για να κράξουν την Apple αλλά είναι πιο σπάνιο το φαινόμενο. 

Εγώ πάντως πιστεύω ότι μπορεί να κάνει κάτι με τις τιμές της και είμαι σίγουρος ότι και ο κόσμος θα την στηρίξει πιο πολύ αν βάλει ''νορμάλ'' τιμές. Δεν είναι πλέον η εταιρία που σου προσφέρει το κάτι παραπάνω όπως συνέβαινε παλιότερα. Πλέον είναι στα ίδια επίπεδα με τον ανταγωνισμό.

Επεξ/σία από maniacos93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μόνο δεν αγοράζω apple λόγω του ότι κοστίζουν διπλάσια από άλλες μάρκες με ίδια τεχνικά χαρακτηρισιτκά είτε πρόκειται για υπολογιστές είτε για κινητά, αλλά και γιατί έχουν απαράδεκτο θράσσος ως προς τον καταναλωτή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, JcD είπε

-Εγώ τα συγκρίνω? Εσύ τα συγκρίνεις! Δική σου δήλωσή ήταν ότι είναι καλύτερο το note..  ε δεν είναι τι να κάνουμε τώρα!

-Ότι τεστ και να μου βάλεις εγώ έχω και τις δύο συσκευές, βάλε και το ότι είμαι φανμπου της σάμυ, γι'αυτο μπορείς να πάρεις διαπιστευτήρια από του mods που με έχουν σκίσει στα μπαν σε θέματα apple, καταλαβαίνεις ότι στην πραγματική ζωή τα σάμυ έχουν πατάτα διαχείριση και στην πράξη λιγότερη αυτονομία. Βγάλε την ιστορία με τις ψεύτικές δηλώσεις χωρητικότητας, βρίθει το ιντερνετ για μπαταρίες κατά δήλωση 3400, κατά την επιγραφή στην μπαταρία 3300, κατά τις μετρήσεις των χρηστών 3150-όπως και η δική μου.!

Μα γιατί επαναλαμβανόμαστε? Και το s10+ ξεκίνησε στα 1050 και πωλήται στα 550 μεταχείρα, πιστέυεις ότι αν πουλήσω εγώ το 11 pro που πήρα 1200 σε 6 μήνες θα το πουλήσω 700? Με τίποτα!

-Είπαμε δεν είναι νέο στάνταρ, είναι ip68 απλά η apple ανέβασε τον πήχη, και μαγκιά της μετά την πατατιά του 8.

-Δεν αντιλέγω για το αν έχουν καλύτερη τεχνολογικά οθόνη, το ότι όποιος παίρνει όμως σάμυ παίζει στην λεγόμενη λοταρία οθονών της σάμυ είναι γνωστό από το s8 ήδη. Η φήμες λένε ότι οι amoled κόβονται από ένα μεγάλο πάνελ σε μικρότερα και αυτοί που θα έχουν την "τύχη" να πάρουν από την άκρη του πάνελ έχουν το γνωστό θέμα με τις π΄ρασινες κίτρινες κόκκινες μπλε, καραβάκια του αγαίου δεν με παίρνεται καλέ! Μέρες τώρα θάβω την αγαπαημένη μου εταιρία εππειδή μου έκατσε μία τέτοια οθόνη, απ'την άλλη μεριά δεν ακούγεται τίποτα και ΝΑΙ η οθόνη του 11 είναι καλύτερη του σάμυ που μου έτυχε!. Να έχεις σκάσει χιλιάρικο για το s10 και να μην μπορείς να δεις άσπρο πάει πολύ το λοιπόν!

Από το άρθρο που μου έδωσες...

Based on APL, which reflects real-life usage, the iPhone 11 Pro Max is superior. Its whites are slightly more accurate than the Note 10’s for DCI-P3 and sRGB, and its average color error is almost a quarter of the Note.

Δες πρώτα κανένα συγκριτικό για μπαταρίες για τα iPhone.Καλυτερη διαχείριση αλλά είναι μικρή η χωρητικότητα και κρατάνε λιγότερο.

Το αν το πουλήσεις 700Ε η όχι είναι δικό σου θέμα το θέμα είναι ότι έχεις χάσει 500Ε και κάποιοι άλλοι που αγόρασαν στα 1300+ έχασαν 600€+.οπότε και στις δύο χάνεις.Αυτα τα λένε τα μηλοπαιδα για να δικαιολογήσουν τα λεφτά που δίνουν

Και η apple από Samsung αγοράζει και μάλιστα οθόνες διετίας.εαν ισχύει αυτό που γράφεις για τις οθόνες στα Samsung το ίδιο θα ισχύει και στο iPhone και σε όσους αγοράζουν από Samsung.εμενα προσωπικά δεν μου έτυχε ποτέ.

 

Based on APL, which reflects real-life usage

καλυτερο καλιμπραρισμα?σίγουρα

καλυτερη οθόνη?οχι

διαβασε και τα υπόλοιπα.

To conclude, the iPhone 11 Pro Max is the better device when we talk about color accuracy for daily usage. It’s also the better choice for viewing content in high ambient light. However, the Note 10 Plus wins out in reading when present in high ambient light, for overall color accuracy, color error due to viewing angles, reflectance and power efficiency.

 

 

 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Στο πρώτο συμφωνώ εν μέρη διότι, τουλάχιστον εγώ, το βλέπω πιο σπάνια αυτό το παράδειγμα. Σίγουρα θα υπάρχουν άτομα που θα γράψουν κάτι ίσα-ίσα για να κράξουν την Apple αλλά είναι πιο σπάνιο το φαινόμενο. 

Εγώ πάντως πιστεύω ότι μπορεί να κάνει κάτι με τις τιμές της και είμαι σίγουρος ότι και ο κόσμος θα την στηρίξει πιο πολύ αν βάλει ''νορμάλ'' τιμές. Δεν είναι πλέον η εταιρία που σου προσφέρει το κάτι παραπάνω όπως συνέβαινε παλιότερα. Πλέον είναι στα ίδια επίπεδα με τον ανατγωνισμό. 

Είναι πιο σπάνιο το φαινόμενο ότι διαβάζουμε πολύ περισσότερα μηνύματα από haters παρά από fans σε θέματα με την Apple? Είσαι σίγουρος? Εδώ κάποιοι έχουν κάνει διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς για να εξακολουθούν να κάνουν flame...

Και όσο αναφορά τα Apple fanboys, για κάποιο περίεργο λόγο, δεν βλέπω την ίδια συμμετοχή αντίστοιχα σε θέματα με Android συσκευές. 

Τέλοσπαντων. Τώρα στο θέμα τιμής, η διαφορά που έχουν τα iPhones σε σχέση με τα Galaxy, Pixels και λοιπές ναυαρχίδες, δεν είναι τόσο μεγάλη. Απλώς τα Androids χάνουν πιο γρήγορα λόγω του ανταγωνισμού που υπάρχει στο οικοσύστημα.

 

20 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Δες πρώτα κανένα συγκριτικό για μπαταρίες για τα iPhone.Καλυτερη διαχείριση αλλά είναι μικρή η χωρητικότητα και κρατάνε λιγότερο.

Σου λέει από προσωπική του χρήση έχοντας και τις δυο συσκευές, ότι το iphone κρατάει περισσότερο και του προτείνεις να δει συγκριτικό?

Δηλαδή τι θα γίνει αν δει το συγκριτικό? Θα αλλάξει μαγικά η αυτονομία του S10 που έχει και θα κρατάει περισσότερο από το iPhone?

Όσο αναφορά τα λοιπά για οθόνες που γράφεις είναι το λιγότερο αστεία. Ο λόγος που βλέπεις το λευκό, λευκό σε iphone είναι ακριβώς το καλιμπράρισμα το οποίο παραδέχεσαι κι εσύ ότι είναι καλύτερο.

Παρόλα αυτά, αυτός που έχει red tint στο Galaxy του δεν θα κάτσει να σκεφτεί ότι το panel είναι "ανώτερο τεχνολογικά" ή πιο πρόσφατης γενιάς απο το αντίστοιχο του iPhone... Θα εστιάσει στο ότι η συσκευή του έχει πρόβλημα. 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Είναι πιο σπάνιο το φαινόμενο ότι διαβάζουμε πολύ περισσότερα μηνύματα από haters παρά από fans σε θέματα με την Apple? Είσαι σίγουρος? Εδώ κάποιοι έχουν κάνει διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς για να εξακολουθούν να κάνουν flame...

Και όσο αναφορά τα Apple fanboys, για κάποιο περίεργο λόγο, δεν βλέπω την ίδια συμμετοχή αντίστοιχα σε θέματα με Android συσκευές. 

Τέλοσπαντων. Τώρα στο θέμα τιμής, η διαφορά που έχουν τα iPhones σε σχέση με τα Galaxy, Pixels και λοιπές ναυαρχίδες, δεν είναι τόσο μεγάλη. Απλώς τα Androids χάνουν πιο γρήγορα λόγω του ανταγωνισμού που υπάρχει στο οικοσύστημα.

Σου λέει από προσωπική του χρήση έχοντας και τις δυο συσκευές, ότι το iphone κρατάει περισσότερο και του προτείνεις να δει συγκριτικό?

Δηλαδή τι θα γίνει αν δει το συγκριτικό? Θα αλλάξει μαγικά η αυτονομία του S10 που έχει και θα κρατάει περισσότερο από το iPhone?

Όσο αναφορά τα λοιπά για οθόνες που γράφεις είναι το λιγότερο αστεία. Ο λόγος που βλέπεις το λευκό, λευκό σε iphone είναι ακριβώς το καλιμπράρισμα το οποίο παραδέχεσαι κι εσύ ότι είναι καλύτερο.

Παρόλα αυτά, αυτός που έχει red tint στο Galaxy του δεν θα κάτσει να σκεφτεί ότι το panel είναι "ανώτερο τεχνολογικά" ή πιο πρόσφατης γενιάς απο το αντίστοιχο του iPhone... Θα εστιάσει στο ότι η συσκευή του έχει πρόβλημα. 

Το προσωπικό είναι υποκειμενικό.Δεν μπορεί όλοι να έχουν βγάλει ότι τα iPhone δεν έχουν την ίδια αυτονομία με το υπόλοιπες συσκευές .Δεν ξέρω τι ρυθμίσεις έχει η μία συσκευή και τι χρήση κάνει.εδω μιλάμε για την ίδια χρήση.

https://techlapse.com/mobile/galaxy-note-10-plus-hits-iphone-xs-max-again-now-on-battery-drain/amp/

Ίσως έχει καλύτερο καλιμπραρισμα αυτό σημαίνει ότι η οθόνη είναι καλύτερη?όχι απλά έχει καλύτερες ρυθμίσεις.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Δες πρώτα κανένα συγκριτικό για μπαταρίες για τα iPhone.Καλυτερη διαχείριση αλλά είναι μικρή η χωρητικότητα και κρατάνε λιγότερο.

Το αν το πουλήσεις 700Ε η όχι είναι δικό σου θέμα το θέμα είναι ότι έχεις χάσει 500Ε και κάποιοι άλλοι που αγόρασαν στα 1300+ έχασαν 600€+.οπότε και στις δύο χάνεις.Αυτα τα λένε τα μηλοπαιδα για να δικαιολογήσουν τα λεφτά που δίνουν

Και η apple από Samsung αγοράζει και μάλιστα οθόνες διετίας.εαν ισχύει αυτό που γράφεις για τις οθόνες στα Samsung το ίδιο θα ισχύει και στο iPhone και σε όσους αγοράζουν από Samsung.εμενα προσωπικά δεν μου έτυχε ποτέ.

Based on APL, which reflects real-life usage

καλυτερο καλιμπραρισμα?σίγουρα

καλυτερη οθόνη?οχι

διαβασε και τα υπόλοιπα.

To conclude, the iPhone 11 Pro Max is the better device when we talk about color accuracy for daily usage. It’s also the better choice for viewing content in high ambient light. However, the Note 10 Plus wins out in reading when present in high ambient light, for overall color accuracy, color error due to viewing angles, reflectance and power efficiency.

Δεν χρειάζεται να δω τίποτα, το μηλαράκη μου έχει 38% μπαταρία από χθες στις 16,00 που το φόρτισα μέχρι το 80%, 42% μπαταρία σε 24 ώρες, δεν παίζει τέτοια αυτονομία σε samsung out of the box ακόμα κι αν το έχεις στο κομοδίνο να κοιμάται, το έχω το είδα το έκανα.

Αυτό σου λέω, ΔΕΝ έχω χάσει τόσα όσα χάνω με τα σάμυ day one!  Βέβαια κανείς δεν παίρνει σάμυ στην αρχή, εξ ου και το σχόλιο μου ότι δεν αξίζει την διπλάσια τιμή το μήλο, είναι όμως συνολικά καλύτερη συσκευή και θα άξιζε διακόσια παραπάνω ευρώ.

Το λοιπόν διότι βαριέμαι...έχεις δύο ναυαρχίδες από τις δύο αυτές εταιρίες ώστε να συζητήσουμε σε πραγματική βάση ή τσάμπα ασχολούμαι τόση ώρα?

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Δες πρώτα κανένα συγκριτικό για μπαταρίες για τα iPhone.Καλυτερη διαχείριση αλλά είναι μικρή η χωρητικότητα και κρατάνε λιγότερο.

Το αν το πουλήσεις 700Ε η όχι είναι δικό σου θέμα το θέμα είναι ότι έχεις χάσει 500Ε και κάποιοι άλλοι που αγόρασαν στα 1300+ έχασαν 600€+.οπότε και στις δύο χάνεις.Αυτα τα λένε τα μηλοπαιδα για να δικαιολογήσουν τα λεφτά που δίνουν

Και η apple από Samsung αγοράζει και μάλιστα οθόνες διετίας.εαν ισχύει αυτό που γράφεις για τις οθόνες στα Samsung το ίδιο θα ισχύει και στο iPhone και σε όσους αγοράζουν από Samsung.εμενα προσωπικά δεν μου έτυχε ποτέ.

Based on APL, which reflects real-life usage

καλυτερο καλιμπραρισμα?σίγουρα

καλυτερη οθόνη?οχι

διαβασε και τα υπόλοιπα.

To conclude, the iPhone 11 Pro Max is the better device when we talk about color accuracy for daily usage. It’s also the better choice for viewing content in high ambient light. However, the Note 10 Plus wins out in reading when present in high ambient light, for overall color accuracy, color error due to viewing angles, reflectance and power efficiency.

Αρχικά γιατί συγκρίνετε κινητά που χουν βγει με 6 μήνες διαφορά;

Η σύγκριση γίνεται με το Note10 και iPhone11 που είναι ίδια ακριβώς γενιά καθώς βγήκαν με διαφορά λιγότερη του ενός μήνα.

Σε μπαταρία και κάμερα φέτος είναι γεγονός ότι η Apple τους πάτησε όλους κάτω και με διαφορά. +5h στο 11 pro max ενώ ήδη με το Xs max βγάζω την ημέρα ΆΝΕΤΑ είναι όνειρο και τα reviews το βεβαιώνουν. Η κάμερα το ίδιο. Το καλύτερο night mode, το καλύτερο βίντεο και με το deep fusion που έρχεται με την 13.2 θα το πάει σε άλλο επίπεδο. Αναμένουμε μόνο το Pixel4 για να δούμε τι έχει να δώσει η Google για φέτος.

Για τους επεξεργαστές δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να μιλάμε πλέον καθώς οι διαφορές στο real world performance είναι ανύπαρκτες. Το μόνο που χρειάζεται πλέον η καλύτερη CPU είναι πράγματα όπως το να τραβάς 4K @60 από όλες τις κάμερες ταυτόχρονα όπως κάνει το iPhone 11, πράγματα όπως το deep fusion που σε ελάχιστο χρόνο τραβάει πολλαπλές φωτογραφίες και τις κάνει fuse σε μία, το FaceID και γενικά τέτοιου στυλ εφαρμογές.

Για τις οθόνες τι φάση; Κάθεστε και ψάχνεται καρφίτσες στα άχυρα; Και οι 2 οθόνες είναι τέλειες και οι διαφορές στα σημεία που πιθανώς να μην παρατηρήσει ποτέ και κανένας. Σίγουρα η Apple έχει καλύτερο quality control αν όντων ισχύει αυτό με τις οθόνες της Samsung αλλά και πάλι δεν έχει νόημα να μπεις στην διαδικασία καν. Έτσι κι αλλιώς έχει αποδειχθεί με το Xr που σάρωσε όλες τις πωλήσεις ότι ο κόσμος δεν ενδιαφέρεται και τόσο για OLED οθόνες με τεράστιες αναλύσεις και τα σχετικά. Οι μόνοι που ενδιαφέρονται για τέτοια ανούσια πράγματα είναι κάτι τύποι σαν εμάς εδώ μέσα που τσακωνόμαστε γιατί το ένα κινητό έχει 400ppi ενώ το άλλο 410ppi...

Αν τέλει, αφού μάλλον σου αρέσουν πολύ τα benchmarks και τέτοιου είδους χαζομάρες που μετράνε την ταχύτητα των κινητών, ρίξε μία ματιά στο "SpeedTest G". Είναι ένα νέο benchmark ενός youtuber που δεν πάει και ανοίγει 100 εφαρμογές να δει ποιο κινητό τα ανοίγει πιο γρήγορα αλλά τρέχει αλγορίθμους για πράγματα που κάνει το κινητό στο background. Θα καταλάβεις φαντάζομαι. Σου παραθέτω και το link για να ρίξεις μία ματιά αν σε ενδιαφέρει.

https://www.youtube.com/channel/UC8Cd4TlU1d5mPNGKXibCWqw

  • Like 4
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

εμενα προσωπικά δεν μου έτυχε ποτέ.

Εκεί που ήσουν ήμουνα κι εδώ που είμαι θα έρθεις...όταν θα σου κάτσει καμιά φόλα η αγαπημένη μας εταιρία 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, JcD είπε

Εκεί που ήσουν ήμουνα κι εδώ που είμαι θα έρθεις...όταν θα σου κάτσει καμιά φόλα η αγαπημένη μας εταιρία 😂

Λάθος κανείς εκεί που είσαι τώρα ήμουν και δεν ξαναγυρνάω.Οταν θα βγάλει καλύτερη συσκευή από τις αντίστοιχες android ίσως (ποτέ δηλαδή).του χρόνου θα πάει σε οθόνες boe.

Επίσης η Samsung επενδύει σε arm για τους νέους exynos και στην συνεργασία με την  amd.

Η oppo και Huawei ετοιμάζουν συσκευή με selfie under display

Βγαίνει 865 Sd

Περαστικά

Επεξ/σία από Deadpool 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Λάθος κανείς εκεί που είσαι τώρα ήμουν και δεν ξαναγυρνάω.Οταν θα βγάλει καλύτερη συσκευή από τις αντίστοιχες android ίσως (ποτέ δηλαδή).του χρόνου θα πάει σε οθόνες boe.

Επίσης η Samsung επενδύει σε arm για τους νέους exynos και στην συνεργασία με την  amd.

Η oppo και Huawei ετοιμάζουν συσκευή με selfie under display

Βγαίνει 865 Sd

Περαστικά

Βρε περαστικά σε εμένα, εσύ έχεις τις δύο συσκευές για να μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα η?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Το προσωπικό είναι υποκειμενικό.Δεν μπορεί όλοι να έχουν βγάλει ότι τα iPhone δεν έχουν την ίδια αυτονομία με το υπόλοιπες συσκευές .Δεν ξέρω τι ρυθμίσεις έχει η μία συσκευή και τι χρήση κάνει.εδω μιλάμε για την ίδια χρήση.

Η σύγκριση που κάνει ο JcD είναι iphone 11 Pro με Galaxy S10. Αυτό που παραθέτεις εσύ είναι το περσινό XS Max με φετινό Note 10... Μήλα με προτοκάλια δηλαδή.

Ο φετινός A13 είναι σημαντικά καλύτερος στη διαχείρηση ενέργειας από τον περσινό Α12.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, D.Luffy είπε

Η σύγκριση που κάνει ο JcD είναι iphone 11 Pro με Galaxy S10. Αυτό που παραθέτεις εσύ είναι το περσινό XS Max με φετινό Note 10... Μήλα με προτοκάλια δηλαδή.

Ο φετινός A13 είναι σημαντικά καλύτερος στη διαχείρηση ενέργειας από τον περσινό Α12.

Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε 2 συσκευές με διάφορα έτους.αναμενουμε το s11 που θα βγει σε λίγο να τα συγκρίνουμε .

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

.Δεν μπορεί όλοι να έχουν βγάλει ότι τα iPhone δεν έχουν την ίδια αυτονομία με το υπόλοιπες συσκευές 

Ποιοι ειναι παλι αυτοι οι ολοι?

Εγω γιατι βλεπω στην πραξη το ακρως αντιθετο?

 

  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Deadpool 1 είπε

Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε 2 συσκευές με διάφορα έτους.αναμενουμε το s11 που θα βγει σε λίγο να τα συγκρίνουμε .

Ναι ακριβώς αυτό λέω κι εγώ και χαίρομαι που συμφωνείς κι εσύ ότι συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια.

Το S11 θα είναι συσκευή του 2020.

Το iPhone 11 Pro είναι συσκευή του 2019. Τα Note 10 και Galaxy S10 είναι επίσης συσκευές του 2019. Καταλαβαίνουμε όλοι λοιπόν ποιες είναι οι δίκαιες συγκρίσεις...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...