Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ανεμηστηρα καρτας γραφικων


AnthiUchiha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, AnthiUchiha είπε

ε αν ειναι το ιδιο εχω κανει  stress test και γυρνανε και οι 2 μερικες φορες

Αμα δεν θες να τρέξεις με ΓΓΚ και το μαγαζί, συν ότι πέρα απο δυο βδομάδες ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να σου δώσουν κάρτα αντικατάστασης, άλλαξε ψύκτρα.

Το μαγαζί είναι για μαύρο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαγαζι ειναι πραγματικα ηλιθιο ρε...καμια εποκοινωνια πραγραμτικα.... δε νομιζω νμα φταιει η ψυκτρα δε φτανει ψηλες θερμοκρασιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AnthiUchiha είπε

δε μενω αθηνα...δηλαδη εχω πληρωσει και πολλα μεταφορικα εξτρα για το τιποτα

Την λύση την έχεις εξαρχής. Βίντεο και στέλνεις πίσω, με απειλές να κάνουν την δουλειά τους αλλιώς θα απευθυνθείς σε ΓΓΚ, και αν πάρει πάνω από μια βδομάδα να σου δώσουν την κάρτα αντικατάστασης που δικαιούσαι νομικά. 

Αν δεν θες να τα κανεις αυτά, κάνε το θύμα. Συγνώμη φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Sheogorath είπε

Την λύση την έχεις εξαρχής. Βίντεο και στέλνεις πίσω, με απειλές να κάνουν την δουλειά τους αλλιώς θα απευθυνθείς σε ΓΓΚ, και αν πάρει πάνω από μια βδομάδα να σου δώσουν την κάρτα αντικατάστασης που δικαιούσαι νομικά. 

Αν δεν θες να τα κανεις αυτά, κάνε το θύμα. Συγνώμη φίλε μου.

tτο θεμα ειναι οτι εστιελα τικετ στην gigabyte και δεν υπαρχει απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

when the pc is powered on, only one of the two graphics cards on my fan starts and turns to the finishes ... only if I shake a little with the second hand, it stops ... from what I see it doesn't start like it is trying for a while, but something to prevent him / ... on the stress test but one turns both, and one turns only once .... I got it back where I got the service card, and no found something ... do you recommend something? do you know what can be blamed

Did you attempt to play with the fan bend with the Aorus motor? Perceive how they carry on?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Chloe92 είπε

Did you attempt to play with the fan bend with the Aorus motor? Perceive how they carry on?

yeah i have adjust the cpu through this app, so the fans start tongether all the time... thats the only solution

Επεξ/σία από AnthiUchiha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...