Προς το περιεχόμενο

S10 plus μπαταρία


nikpap2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα σ 10 πλας που πήρα καινούργιο έχει ίσως ενα θεμα η μπαταρία γιατι ελεγε οτι θα κρατησει 2 μεερες και 12 ωρες μετα πηγε σε 2 μερες και μετα 1 μερα και 11 ωρες , καποια βοήθεια , ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, nikpap2000 είπε

ένα σ 10 πλας που πήρα καινούργιο έχει ίσως ενα θεμα η μπαταρία γιατι ελεγε οτι θα κρατησει 2 μεερες και 12 ωρες μετα πηγε σε 2 μερες και μετα 1 μερα και 11 ωρες , καποια βοήθεια , ευχαριστω

Πόσο καιρό το έχεις?

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει κάτι να σου πουμε βασικά αν είναι καινούρια η συσκευή.

Όσο το αφήνεις και κάθεται είναι απόλυτα λογικό να υπολογίζει την διαθέσιμη μπαταρία με την κατανάλωση που έχει εκείνη την στιγμή.

Αν το δουλέψεις 10 λεπτά είναι φυσιολογικό οτι θα φάει καποιο % μπαταρίας και πάλι θα πρέπει να υπολογίσει τον διαθέσιμο χρόνο αναμονής με την συγκεκριμένη κατανάλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

το εχω μια βδομαδα σχεδον

2 ώρες πριν, Xristaras12 είπε

δεν υπάρχει κάτι να σου πουμε βασικά αν είναι καινούρια η συσκευή.

Όσο το αφήνεις και κάθεται είναι απόλυτα λογικό να υπολογίζει την διαθέσιμη μπαταρία με την κατανάλωση που έχει εκείνη την στιγμή.

Αν το δουλέψεις 10 λεπτά είναι φυσιολογικό οτι θα φάει καποιο % μπαταρίας και πάλι θα πρέπει να υπολογίσει τον διαθέσιμο χρόνο αναμονής με την συγκεκριμένη κατανάλωση.

καταλαβα
 ευχαριστω για τις απαντησεις σας

Επεξ/σία από nikpap2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nikpap2000 είπε

ενταξειι 

αν σου κραταει με πληρη χρηση απο το πρωι εως το βραδυ, να λες ευχαριστω. δεν υπαρχει κινητο που να βγαζει φουλ 2 μερες με ολα ανοιχτα και συνεχη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2019 στις 1:38 ΠΜ, nikpap2000 είπε

ένα σ 10 πλας που πήρα καινούργιο έχει ίσως ενα θεμα η μπαταρία γιατι ελεγε οτι θα κρατησει 2 μεερες και 12 ωρες μετα πηγε σε 2 μερες και μετα 1 μερα και 11 ωρες , καποια βοήθεια , ευχαριστω

Αν κατάλαβα καλά, λες ότι όταν μπαίνεις στις ρυθμίσεις και βλέπεις για τη μπαταρία, σου γράφει τον εκτιμωμενο χρόνο που απομένει στη συσκευή με βάση "τη χρήση που κάνεις μέχρι εκείνη τη στιγμή". Το οποίο πρακτικά σημαίνει ότι αν έχω παρατήσει τη συσκευή μου για κάποια ώρα χωρίς να το αγγίζω, αν μπω να δω την εκτιμωμενη διάρκεια της μπαταρίας μπορεί να λέει ότι θα διαρκέσει μια βδομάδα. Αντίστοιχα, αν το έχω λιώσει στη χρήση και μπω να δω πόσο μου απομένει, θα μου λέει κάποιες ώρες ότι έχω ακόμα με τη συγκεκριμένη παρατεταμένη χρήση που του κάνω. Οπότε είναι απολύτως σχετικό το πόσο εκτιμάει η συσκευή ότι σου απομένει, βασίσου στην προσωπική σου χρήση την κάθε μέρα και δες με πόσο ποσοστό φτάνει η συσκευή σου στο τέλος της ημέρας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...