Προς το περιεχόμενο

Χαρτί για εκτυπωτή HP.


infini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα σήμερα από Στουρνάρη για να πάρω χαρτί για τον εκυπωτή μου (HP Deskjet 6122), και δεν βρήκα πουθενά! Στο Πλαίσιο μου είπαν ότι η HP σταμάτησε να το βγάζει. Ξέρει μήπως κάποιος που μπορώ να το βρω η να μου συτήσει κάποιο άλλο στα αντίτοιχα χρήματα. Εκτυπώνω κυρίως κείμενα και σχεδόν πάντα και στις 2 σελίδες του φύλλου (μπρος-πίσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δεν παιρνεις χαρτι απο μια οποιαδηποτε μαρκα (80 ή 100 γρ αναλογα με τις αναγκες σου) υπαρχει καποιος λογος που θελεις το χαρτι να ειναι της HP? γιατι αυτο καταλαβα απο τα λεγομενα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

An xreiazese gia koimeno kai oxi gia fotos mporeis na pareis opos sosta leei kai o infini xarti 100 gr. gia kati kalhtero h' kalh poiothta (poio leuko-xoris porous) apo opoiodhpote xartopolio. To plaisio exei 2-3 tupous an den kano lathos. Epishs polu kalo einai to leuko 80gr ths zerox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και για φωτογραφίες να το θες, πάλι μπορείς να πάρεις άλλη μάρκα. Μπορεί να μην έχει 100% τα ίδια αποτελέσματα αλλά 90% δεν θα προσέξεις την διαφορά, ή δεν θα είναι εύκολα διακριτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιούσα BrightWhite διότι τύπωνα και στις 2 πλευρές του χαρτιού και ήθελα το μελάνι να απορροφάται γρήγορα και να μην βγαίνουν τμήματα της μιας σελίδας στην άλλη. Είδα στο Πλαίσιο ένα που λεγεται MultiPaper Fabriano. ΄Εχει βάρος 90γρ και τα 500 φύλλα στοιχίζουν περίπου 8.50€. Το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος; Αυτό της Xerox που μπορώ να το βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος τι σχέση έχουν τα γραμμάρια με την ποιότητα του χαρτιού;

 

megali. gia na jekatharisoyme ta pragmata. otan leme oti to xarti einai px 100 gr shmainei oti einai 100gr/1m^2

oso pio megalo einai to noumero toso pio megali aporofhtikothta perimenoyme na exei. bebaia ejartatai kai apo alla pragmata, olos h kolla pou exei to xarti, to paxos toy, oi stroseis kai alla pragmata.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...