Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος Huawei P20 64GB @ 239 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


telis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Agathoklis είπε

Ερώτηση το p20 η το redmi note 8pro? 

Στα specs το xiaomi φαίνεται πολύ πιο τούμπανο... 

Για μένα η σημαντικότερη διαφορά που θα πρεπε να σε απασχολεί είναι το μέγεθος της συσκευής. Άλλες κατηγορίες. Το ένα μαζεμένο και το άλλο με μεγάλη οθόνη.

Κατά τα άλλα σε ταχύτητα και αυτονομια ίσως το rn8pro και σε κάμερα και ποιότητα κατασκευής το p20. Δεν το έχω δουλέψει βέβαια. 

Επεξ/σία από Antretng
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά επειδή σκεφτόμουν να χτυπήσω το mi9 lite 6/128 από gearbest χθες, να προτιμήσω το p20?εγγύηση δεν με πολύ νοιάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, naimore είπε

κανε ενα search στο φορουμ και θα διαβασεις πολλα...

ξεχασατε που τσακωθηκε με την γκουγκλ;

ο αδερφος μου ηθελε να παρει χουαβει και τον εστειλα samsung δαγκωτο, αν και δεν ειμαι φαν προσωπικα,

(ειχα μοτορολα και lg, τωρα ζιαομι και νοκια)

Και εγω ρωτησα εναν υδραυλικο για τα ηλεκτρολογικα του σπιτιου μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το mate 20 το απλο τι λεει? Καλυτερο μου φαινεται συνολικα το mate και η διαφορα τιμης ειναι στο 60αρι... Εχει καλυτερο cpu, ραδιοφωνο, τριπλη καμερα που δεν ξερω αν ειναι καλυτερη απο αυτη του p20, μεγαλυτερη μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, telis είπε

Ντε τελω.... Και τα κινητά που βάζεις σαν τιμή δεν έχουν σχέση με τα specs το p20, πόσο μάλλον με την εξαιρετική κάμερα που έχει. Αν δεν σου αρέσει μην το πάρεις, δικαίωμα σου 

Καλά αυτά που βγάζει στην πρώτη σελίδα είναι σχεδόν press papier για τα χαρτιά στο γραφείο μπροστά στο p20, μονο το mi8 είναι καλύτερο (καθόλου μεροληπτικό το οτι έχω mi8 =D) απλά φάση 99 αντί 102 κάμερα σιγά.

Επεξ/σία από zygorito
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, zygorito είπε

Καλά αυτά που βγάζει στην πρώτη σελίδα είναι σχεδόν press papier για τα χαρτιά στο γραφείο μπροστά στο p20, μονο το mi8 είναι καλύτερο (καθόλου μεροληπτικό το οτι έχω mi8 =D) απλά φάση 99 αντί 102 κάμερα σιγά.

Πολύ Καλό το mi8. Όποιος αντέχει το miui αλλά κυρίως οποίος δεν έχει θέμα να πληρώσει την εγγύηση της παραεισαγωγης των skroutzμαγαζων. Αν το έδιναν σε αυτή την τιμή με την εγγύηση της infoquest θα το προτιμούσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Agathoklis είπε

Ερώτηση το p20 η το redmi note 8pro? 

Στα specs το xiaomi φαίνεται πολύ πιο τούμπανο... 

Φίλε P20 

Σε 18 μήνες θα έχεις τηλέφωνο ενώ στο xiaomi θα έχεις χρέπι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Alex2020 είπε

Φίλε P20 

Σε 18 μήνες θα έχεις τηλέφωνο ενώ στο xiaomi θα έχεις χρέπι.

Τι εννοείς χρέπι; Έχουμε σπίτι ένα Mi8 11 μηνών και ένα Mi Mix 2s που κλείνει κοντά 20 μήνες. Και τα δυο είναι άψογα λειτουργικά. Ούτως ή άλλως στην τιμή των €230 (ή έστω €280 που το αγόρασα πέρσι στο black friday) είναι πολύ καλό vfm για 18-24 μήνες, μέτα πάει σε γονείς και αγοράζεις το μεθεπόμενο μοντέλο. Δε μιλάμε για τηλέφωνο με αρχική τιμή €700-800.

Επεξ/σία από zygorito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά, έχω το p20 από πέρσι, ομολογώ ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις στα 239 τρομερή αυτονομία και κάμερα, η σύζυγος έχει το xiaomi mi8 επίσης καλό τηλέφωνο, κανένα εκ των δυο δεν είναι χρεπι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...