Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος Huawei P20 64GB @ 239 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


telis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, 99Chris είπε

HUAWEI P20 vs HONOR 10....Για πείτε γνώμες...Μάλλον ήρθε η ωρα να αλλάξω το Honor 8..

από οσο ξερω το π20 δεν παιρνει  καρτα μνημης και δεν εχει θυρα ακουστικων αν δεν κανω λαθος για το χονορ δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, kiriakos500 είπε

από οσο ξερω το π20 δεν παιρνει  καρτα μνημης και δεν εχει θυρα ακουστικων αν δεν κανω λαθος για το χονορ δεν ξερω..

σε ευχαριστώ για την απάντηση. Άρα μένει κάποιος στα 64gb που δεν ειναι και πάρα πολλά...Κακό αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 99Chris είπε

σε ευχαριστώ για την απάντηση. Άρα μένει κάποιος στα 64gb που δεν ειναι και πάρα πολλά...Κακό αυτό

να το τσεκαρεις ο ιδιος … γιατι δεν είμαι σιγουρος τι εχουν και δεν εχουν

10 λεπτά πριν, kiriakos500 είπε

να το τσεκαρεις ο ιδιος … γιατι δεν είμαι σιγουρος τι εχουν και δεν εχουν

επειδή εισαι καλο παιδι και θα δωσεις μαχη για 2 μηνες με φασολαδα για να το παρεις ..χτυπα αυτό ...και παιρνει και τηλεφωνο ….   <<<< αφου το τσεκαρεις… https://www.skroutz.gr/s/20216171/Xiaomi-Mi-9-Lite-64GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kiriakos500 είπε

να το τσεκαρεις ο ιδιος … γιατι δεν είμαι σιγουρος τι εχουν και δεν εχουν

επειδή εισαι καλο παιδι και θα δωσεις μαχη για 2 μηνες με φασολαδα για να το παρεις ..χτυπα αυτό ...και παιρνει και τηλεφωνο ….   <<<< αφου το τσεκαρεις… https://www.skroutz.gr/s/20216171/Xiaomi-Mi-9-Lite-64GB.html

Δεν μου αρέσει η φασολάδα... (αν πήγαινε σε μενα το μνμ 😛 ) Ξεφεύγει σε μέγεθος το xiaomi...αλλα ευχαριστώ για την πρόταση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τα δύο κινητά δεν παίρνουν κάρτα πάντως σε εμένα το honor 10 που το έχω κάνα τετράμηνο είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος απλά ξεφορτιζει κάπως γρήγορα αλλά φορτίζει και υπερβολικά γρήγορα. 

Είναι ακριβώς τα ίδια κινητά (ίδιος επεξεργαστής kirin 970, ίδια αυτονομία 3400 mAh, ίδιες ίντσες ) απλά νομίζω το Ρ20 έχει λίγο καλύτερη κάμερα αλλά το Honor είναι πολύ πιο ωραίο εμφανισιακά. 

Και κάτι ακόμα μην παίρνετε lite εκδόσεις δώστε καλύτερα τα ίδια λεφτα και πάρτε ένα παλιότερο αντίστοιχο όπως αυτό της προσφοράς πάρα lite κινητό το λέω εγώ που είχα το Huawei mate 10 lite και η διαφορά είναι αισθητή ενώ κάνουν τα ίδια λεφτά. 

Επεξ/σία από Tsoukos87
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, 99Chris είπε

στα 64gb που δεν ειναι και πάρα πολλά

Να ρωτησω κατι...Εσας που δε σας φτανουν τα 64...Εχετε δεκαδες χιλιαδες φωτογραφιες και εκατονταδες βιντεο περασμενα, παιζετε ταυτοχρονα 50 παιχνιδια ή εχετε περασμενα αρχεια πχ της δουλειας της τελευταιας δεκαετιας? Ή συνδυασμος των παραπανω? Ειλικρινης απορια και οχι καζουρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, sexymwro7 είπε

Να ρωτησω κατι...Εσας που δε σας φτανουν τα 64...Εχετε δεκαδες χιλιαδες φωτογραφιες και εκατονταδες βιντεο περασμενα, παιζετε ταυτοχρονα 50 παιχνιδια ή εχετε περασμενα αρχεια πχ της δουλειας της τελευταιας δεκαετιας? Ή συνδυασμος των παραπανω? Ειλικρινης απορια και οχι καζουρα...

Ίσως φτάνουν σε κάποιους για βασικά, αλλά αν έχεις Google drive offlline για documents, λίγη μουσική για εκδρομή-αυτοκίνητο-γυμναστήριο, audiobοoks, φωτογραφίες, καμιά ταινία, πολύ οριακά τα 64 για ορίζοντα 3ετίας!!!

Επεξ/σία από Pillars
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, 99Chris είπε

HUAWEI P20 vs HONOR 10....Για πείτε γνώμες...Μάλλον ήρθε η ωρα να αλλάξω το Honor 8..

 Το p20 είναι πιο βαρύ με καλύτερη όμως ποιότητα κατασκευής, πιο στιβαρό. Στο βίντεο έχει καλύτερη σταθεροποιηση. Στις φωτογραφίες λειτουργεί καλύτερα το  night mode. Στο honor 10 στις φωτογραφίες με καλό φωτισμό τα χρώματα εμφανίζονται πιο ζωντανά και εντυπωσιακά, κάπως μη ρεαλιστικά βέβαια αλλά αυτά είναι γούστα. Πάντως αν σκεφτείς ότι τα honor 10 πωλούνται στα 150 μεταχειρισμένα εντός εγγύησης γιατί να πάρεις καινούργιο το p20;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα παρατηρήσει ότι δεν έχει βύσμα ακουστικών και έτσι δεν το πήρα. Βέβαια το έβαλα σε παραλαβή από το κατάστημα χτες για να το πάρω σήμερα και το έχω στο μέιλ μ στα 250 και ας άλλαξε η τιμή σήμερα. Αν το δίνουν στα 240 και σήμερα λόγω κράτησης από χτες αν το θέλει κανένας ας μ πει. Κατάστημα Περιστερίου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Geo4ever είπε

 Το p20 είναι πιο βαρύ με καλύτερη όμως ποιότητα κατασκευής, πιο στιβαρό. Στο βίντεο έχει καλύτερη σταθεροποιηση. Στις φωτογραφίες λειτουργεί καλύτερα το  night mode. Στο honor 10 στις φωτογραφίες με καλό φωτισμό τα χρώματα εμφανίζονται πιο ζωντανά και εντυπωσιακά, κάπως μη ρεαλιστικά βέβαια αλλά αυτά είναι γούστα. Πάντως αν σκεφτείς ότι τα honor 10 πωλούνται στα 150 μεταχειρισμένα εντός εγγύησης γιατί να πάρεις καινούργιο το p20;

Βασικά θέλω να είναι καινούργιο για να ειναι και η μπαταρία του καλή και να με βγάλει πάλι μια 3ετία περίπου. (οσο εχω το Honor8 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/10/2019 στις 2:47 ΜΜ, naimore είπε

οτι κ να λετε εγω χουβει δεν παιζει να παρω εβερ μετα απο αυτο που εγινε,

και το ιδιο θα συστηνω και στους δικους μου,

μπετερ το μπι σειφ δαν σορι

Πάρε και φίλτρα Olympus για να καθαρίσεις το στόμα σου , μιας και ανέφερες αυτή την διαβολική εταιρεία στους φίλους σου . Μην κολλήσεις και καμιά ασθένεια κινέζικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...