Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής Laser Samsung SLM2026 Ασπρόμαυρος A4/ public / 39€ [ΤΕΛΟΣ]


maxdore217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Υπάρχουν συμβατά για 2000 σελίδες σε αρκετά χαμηλή τιμή.

https://www.skroutz.gr/c/926/symvata-anakataskevasmena-toner-drums-ektypwtwn.html

Τον παρήγγειλα και εγώ καθώς βαρέθηκα να αλλάζω μελάνια στoν inkjet μου όταν θέλω να τυπώσω κάτι και έχουν στεγνώσει λόγο μη συχνής λειτουργίας.

Θα τον κρατήσω πλέον μόνο σαν scanner.

Καλημέρα!

Που το είδες το scanner;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, spanast είπε

Καλημέρα!

Που το είδες το scanner;

Eννοώ ότι μετά την αγορά του samsung laser εκτυπωτή θα χρησιμοποιώ τον inkjet που έχω μόνο σαν scanner.

Αλλά λύθηκε και αυτό το θέμα, επομένως θα πάρει πόδι! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 ώρες πριν, maxdore217 είπε

Στα Θετικά οι διαστάσεις του , τα φθηνά συμβατά toner και η ευκολία παραλαβής χωρίς μεταφορικά από το κατάστημα , στα 39€ είναι ο φθηνότερος laser που υπάρχει αυτήν την στιγμή. 

https://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/ektypotes/ektypotis-laser-samsung-slm2026-aspromayros-a4/prod7510856pp/?affiliateId=linkwise&utm_source=affiliate&utm_medium=textLinks&lkws_469=59c203d4-0cf3-32f8-d7e5-da0f2e15ded8

Αξιολογήσεις Χρηστών εδώ  & εδώ

Για ποιον ακριβως λογο βαζεις ενα βρωμικο συνδεσμο, τοσα χρονια μελος που γνωριζει φανταζομαι οτι δεν επιτρεπονται αυστηρα απο τους κανονισμους; Δεν ειναι ρητορικη η ερωτηση . Δεν βλεπω και καμια αναφορα μεχρι τωρα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Διαθέσιμο μόνο σε καταστήματα λέει πάντως.. Νωρίτερα άφηνε και online παραγγελία ?

Στο ανοιγμα του θεματος μιλαει ο ποστερ για θετικο την παραλαβη απο καταστημα χωρις μεταφορικα, επισης η τιμη στον τιτλο ειναι αυτη που ισχυει για παραλαβη απο καταστημα. Υποθετω λοιπον με βαση αυτα τα δυο στοιχεια οτι ετσι ηταν απο την αρχη;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι προχθες παραγγ.  Πηγα να εκτυπωσω και 2 inject με τα κ@λομελανια τους στεγνωμενα . Ειδα και τα @work συμβατα αλλα σιγουρα υπαρχουν καλυτερα και φθηνοτερα . Με τα νεα firmware που  κλειδωνουν τα συμβατα φανταζομαι χωρις wifi ειναι ασφαλης .

Αν δε το προλαβατε βγαινει προσφορα συχνα μαζι με το μεγαλυτερο μοντελο που εχει και wifi .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ναι προχθες παραγγ.  Πηγα να εκτυπωσω και 2 inject με τα κ@λομελανια τους στεγνωμενα . Ειδα και τα @work συμβατα αλλα σιγουρα υπαρχουν καλυτερα και φθηνοτερα . Με τα νεα firmware που  κλειδωνουν τα συμβατα φανταζομαι χωρις wifi ειναι ασφαλης .

Να μην το φαντάζεσαι γιατί update μπορεί να γίνει και με ethernet ή ακόμα και με usb. 

Δηλαδή παλιά μόνο με usb δεν γινόταν update πιστεύεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι γιατι τη τρως και απο τα window updates δεν ειμαι και χθεσινος :P Αλλα τα μοντελα στο wifi μπορει να κανουν και auto-update μονα τους και μενεις με το συμβατο στο χερι ... Στα ψιλα γραμματα Εγγύηση: 12 μήνες  ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Τον ειχα βαλει στο ματι καιρο να τον παρω!Η τιμη ειναι λουκουμι.Ρε παιδια δεν μου βγαζει επιλογη να το βαλω στο καλαθι να το παραγγειλω στο site.Ειναι μονο για παραλαβη απο καταστημα?αυριο πρωι πρωι στο golden hall να τον παρω.Ελπιζω να προλαβω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το μεγάλο αδερφάκι του με Wifi , 2070W Samsung. Μιλάμε για εξαιρετικό μηχάνημα που αφήνει αιώνες πίσω τα έγχρωμα injection μηχανήματα που με βασάνιζαν καιρό τώρα. Η δουλειά του είναι να τυπώνει A4 για φροντιστηριακές δουλειές και γίνεται τέλεια! 
Για 40 ευρώ νομίζω είναι ότι καλύτερο για ένα απροβλημάτιστο μηχάνημα. 
Τώρα για το Wifi , συμβιβάζεστε λίγο αλλιώς επενδύεται λίγα παραπάνω εάν πιστεύετε πως θα σας βοηθήσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσιμπησα κι εγω μιας κι εχω ενα laser πολυμηχανημα samsung απο το 2008 οπου τωρα τελευταια η ροδελα δεν τραβαει το χαρτι(υπαρχει καποια λυση γι'αυτο?).

Στην τιμη αυτη για laser ειναι οτι πρεπει αν καποιος δεν θελει να ξοδεψει πολλα χρηματα και να κανει την δουλεια του.

Εχει και με 3,000 σελιδες τονερ - https://www.shopweb.gr/ΤΟΝΕΡ-TONER/premium-toner-samsung-pf-mlt-d111xxl-black-3000-sel-new-chip-gia-xpress-sl-m2020-m2020w-m2021w-m2021-m2022-m2022w-m2026-m2026w-m2070hw-m2070fh-m2070f-m2071w-m2071-m2071hw-m2071fh.html?skr_prm=WyIwODhiYWQ0Mi1lODQ2LTQzNDUtYjQxOC01MzMyYjcyOTYyZWMiLDE1NzE1NjcxMzkyMzMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Υ.Γ.Αν υπαρχει λυση με την ροδελα που δεν τραβαει το χαρτι οποιος μπορει ας μου πεις και μεσω p.m. για να μην χαλαμε και το θεμα.

 

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Περιμένετε να βγει αργότερα ο ίδιος με wifi... Τότε μάλιστα..... 

Αν καποιος δεν το χρειαζεται δεν υπαρχει λογος να περιμενει μιας και ειναι καλη ευκαιρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...