Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής Laser Samsung SLM2026 Ασπρόμαυρος A4/ public / 39€ [ΤΕΛΟΣ]


maxdore217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα Θετικά οι διαστάσεις του , τα φθηνά συμβατά toner και η ευκολία παραλαβής χωρίς μεταφορικά από το κατάστημα , στα 39€ είναι ο φθηνότερος laser που υπάρχει αυτήν την στιγμή. 

https://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/ektypotes/ektypotis-laser-samsung-slm2026-aspromayros-a4/prod7510856pp/

Αξιολογήσεις Χρηστών εδώ  & εδώ

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate -"βρωμικου" συνδεσμου
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τον έχω τον συγκεκριμένο, στα 50 τον ειχα πάρει, αξίζει με τα 1000. Απλή χρήση καθημερινή όμως, περίπου 20 σελ την ημέρα εκτυπώνει μαζί μου, 2χρονια χωρίς κανένα πρόβλημα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, naimore είπε

το τονερ πόσο έχει και πόσες σελίδες βγάζει;

Υπάρχουν συμβατά για 2000 σελίδες σε αρκετά χαμηλή τιμή.

https://www.skroutz.gr/c/926/symvata-anakataskevasmena-toner-drums-ektypwtwn.html

Τον παρήγγειλα και εγώ καθώς βαρέθηκα να αλλάζω μελάνια στoν inkjet μου όταν θέλω να τυπώσω κάτι και έχουν στεγνώσει λόγο μη συχνής λειτουργίας.

Θα τον κρατήσω πλέον μόνο σαν scanner.

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι δεν το έχουν παρατηρήσει δεν είναι η έκδοση με wifi. Που είναι ότι πιο χρήσιμο για να εκτυπώνεις από κινητό η laptop χωρίς να συνδέεις καλώδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά με ασύρματη λειτουργία. 

https://www.public.gr/product/asyrmatos-ektypotis-laser-hp-laserjet-pro-m15w-aspromayros-a4/prod9151219pp/?source=recommendations_viewed_2

15 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Υπάρχουν συμβατά για 2000 σελίδες σε αρκετά χαμηλή τιμή.

https://www.skroutz.gr/c/926/symvata-anakataskevasmena-toner-drums-ektypwtwn.html

Τον παρήγγειλα και εγώ καθώς βαρέθηκα να αλλάζω μελάνια στoν inkjet μου όταν θέλω να τυπώσω κάτι και έχουν στεγνώσει λόγο μη συχνής λειτουργίας.

Θα τον κρατήσω πλέον μόνο σαν scanner.

Συμφωνώ απόλυτα. Το έχουν παρακάνει με τα μελάνια και την αλλαγή τους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, foler79 είπε

Οι laser και προφανώς ο συγκεκριμένος έχουν θέμα σε ελάχιστη χρηση (5-10 σελίδες τον μήνα)?

αν εννοεις αν ξεραίνετε ο γραφίτης όχι δεν έχουν θεμα.Εχω ένα samsung που εδώ και 4 χρόνια είναι με το αρχικό τονερ και τυπώνω ελάχιστα αυτό τον καιρό χωρίς κανένα θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, theoilia είπε

αν εννοεις αν ξεραίνετε ο γραφίτης όχι δεν έχουν θεμα.Εχω ένα samsung που εδώ και 4 χρόνια είναι με το αρχικό τονερ και τυπώνω ελάχιστα αυτό τον καιρό χωρίς κανένα θέμα

Ευχαριστώ πολύ, αφού είναι έτσι μάλλον θα τον παραγγείλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά αλλά μάλλον θα περιμένω BF για να πάρω τον HP με wifi.

42 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Τον παρήγγειλα και εγώ καθώς βαρέθηκα να αλλάζω μελάνια στoν inkjet μου όταν θέλω να τυπώσω κάτι και έχουν στεγνώσει λόγο μη συχνής λειτουργίας.

Θα τον κρατήσω πλέον μόνο σαν scanner.

Ούτε για σκάνερ χρειάζεται. Με ένα μέτριο κινητό και το ms office lens έχεις τα πάντα σε pdf στο κινητό σου και σε one drive, one note. Και είναι και πιο απλό στη χρήση.

Είχα κι εγώ inkjet πολυμηχάνημα και το πούλησα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Doubt είπε

Καλή προσφορά αλλά μάλλον θα περιμένω BF για να πάρω τον HP με wifi.

Ούτε για σκάνερ χρειάζεται. Με ένα μέτριο κινητό και το ms office lens έχεις τα πάντα σε pdf στο κινητό σου και σε one drive, one note. Και είναι και πιο απλό στη χρήση.

Είχα κι εγώ inkjet πολυμηχάνημα και το πούλησα.

Ωραίος δεν το είχα σκεφτεί. Να σαι καλά.

Θα πάρει πόδι ο Inkjet! :D 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, chiderboy είπε

Epson ink tank και το κόστος εκτύπωσης θα σας φαίνεται ανέκδοτο μετά. Laser μόνο για πολύ περιστασιακή χρήση και ίσως ταχύτητα εκτύπωσης

Είναι άχρηστοι για περιστασιακή χρήση. Θα πάρω και εγώ laser και τον άλλον που έχω θα τον έχω για σκάνερ, αγανάκτησα με τα μελάνια, όταν τον χρειαζόμουν έπρεπε να αγοράσω μελάνια! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, foler79 είπε

Οι laser και προφανώς ο συγκεκριμένος έχουν θέμα σε ελάχιστη χρηση (5-10 σελίδες τον μήνα)?

Ο γραφιτης δεν στεγνώνει ποτέ και 10 χρόνια αντέχει.

12 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Είναι άχρηστοι για περιστασιακή χρήση. Θα πάρω και εγώ laser και τον άλλον που έχω θα τον έχω για σκάνερ, αγανάκτησα με τα μελάνια, όταν τον χρειαζόμουν έπρεπε να αγοράσω μελάνια! 

Ο ink tank στο γραφείο κανένα πρόβλημα εδώ και 4 χρόνια με εκτυπώσεις όχι κάθε μέρα. Καμία φορά εκτυπωνουμε μετά από 2 μήνες. Μια φορά χρειάστηκε το βάλαμε να κανει να κάνει Deep clean on demand την κεφαλή.  Και εστρωσε.  Μελάνια αλλάζουμε κάθε 1,5 χρόνο μόνο τα χρώματα. 

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, thanasisxask said:

Είναι άχρηστοι για περιστασιακή χρήση. Θα πάρω και εγώ laser και τον άλλον που έχω θα τον έχω για σκάνερ, αγανάκτησα με τα μελάνια, όταν τον χρειαζόμουν έπρεπε να αγοράσω μελάνια! 

Αν τυπώνεις μια φορά ή δύο φορές το μήνα όντως είναι άχρηστοι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...