Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ: Ραντεβού με τεχνικό για ενεργοποίηση >1 μήνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα

Αλλάζοντας διεύθυνση πήρα και εγώ με την σειρά μου τον ΟΤΕ να μου μεταφέρει την γραμμή, προνοόντας για πιθανές καθυστερήσεις τους πήρα 1-1.5 βδομάδες πριν την μετακόμιση η οποία έγινε το προηγούμενο σαββατοκύριακο.

Ο ΟΤΕ μου έκλεισε ραντεβού για ενεργοποίηση στα μέσα Δεκεμβρίου(!!!!), τι γίνεται; Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση.

Επεξ/σία από discrete
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, discrete είπε

Καλησπέρα

Αλλάζοντας διεύθυνση πήρα και εγώ με την σειρά μου τον ΟΤΕ να μου μεταφέρει την γραμμή, προνοόντας για πιθανές καθυστερήσεις τους πήρα 1-1.5 βδομάδες πριν την μετακόμιση η οποία έγινε το προηγούμενο σαββατοκύριακο.

Ο ΟΤΕ μου έκλεισε ραντεβού για ενεργοποίηση στα μέσα Δεκεμβρίου(!!!!), τι γίνεται; Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση.

Εκτός από το να περιμένεις να τους πάρεις ένα τηλέφωνο και να τους ζητήσεις πιο πριν ραντεβού.Δεν νομίζω βέβαια ότι θα στο δώσουν.

Βασικά υπομονή.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια περιοχη εισαι ;  - γιατι σου λενε στη περιοχη σας διαθεσιμος τεχνικος μπλα μπλα σε 1,5 μηνα ! . Εξωφρενικο κατι δε παει καλα με τον ποτε . Εμενα μου το ειπαν για μεταφορα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ποια περιοχη εισαι ;  - γιατι σου λενε στη περιοχη σας διαθεσιμος τεχνικος μπλα μπλα σε 1,5 μηνα ! . Εξωφρενικο κατι δε παει καλα με τον ποτε . Εμενα μου το ειπαν για μεταφορα ...

Στην Καλλιθέα είμαι, σε κεντρικότατο σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...