Προς το περιεχόμενο

Πεταλουδα γκαζιού για skoda fabia


beetlebum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά! προσφατα πηγα το αμαξι στο συνεργειο γιατι μου εκανε κατι περιεργα το γκαζι...εκανε και αρκετο θορυβο και τελικα ειδαν οτι κατα 99% χρειαζεται καινουργια πεταλουδα. Εχω ενα skoda fabia του 2005 και επειδη μου ζητησαν ενα ωραιο κουστουμακι ηθελα μια δευτερη γνωμη για το που μπορω να τσεκαρω τιμες για γνησια καινουργια ηλεκτρικη πεταλουδα. Με αριθμο πλαισιου μπορω να παρω τη σωστη? τα φωτα σας :)

ευχαριστω πολυ!

Επεξ/σία από beetlebum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, beetlebum είπε

Καλησπέρα παιδιά! προσφατα πηγα το αμαξι στο συνεργειο γιατι μου εκανε κατι περιεργα το γκαζι...εκανε και αρκετο θορυβο και τελικα ειδαν οτι κατα 99% χρειαζεται καινουργια πεταλουδα. Εχω ενα skoda fabia του 2005 και επειδη μου ζητησαν ενα ωραιο κουστουμακι ηθελα μια δευτερη γνωμη για το που μπορω να τσεκαρω τιμες για γνησια καινουργια ηλεκτρικη πεταλουδα. Με αριθμο πλαισιου μπορω να παρω τη σωστη? τα φωτα σας :)

ευχαριστω πολυ!

Ρώτησε στο Πόθο στο Κορωπί που έχει και μεταχειρισμένα , και νομίζω στο Παπαδόπουλο επι της Λ.Θηβων 

Έχει το όψιν και το κωδικό κινητήρα

Επεξ/σία από meletis_m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, beetlebum είπε

Εχω ενα skoda fabia του 2005 και επειδη μου ζητησαν ενα ωραιο κουστουμακι ηθελα μια δευτερη γνωμη για το που μπορω να τσεκαρω τιμες για γνησια καινουργια ηλεκτρικη πεταλουδα

σε skoda felicia πριν καμιά 10ρια την πλήρωσα  γύρω στα  200 μαζί με τα εργατικά    στον καντζος Τώρα ήταν γνήσια ήταν μαϊμού δεν θυμάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις την άδεια μαζί σου πας σε μια αντιπροσωπεία και ρωτας τιμή του ανταλλακτικου, μετα τους λες να σου δωσουν και τον κωδικό του ανταλλακτικου, οπότε αρχίζεις το ψάξιμο αν θελεις μαϊμού η μεταχειρισμένο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...