Προς το περιεχόμενο

{ Τηλεοραση } LG OLED55B9 55'' OLED @e-shop.gr 1279€ (ΤΕΛΟΣ)


cosmo21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η παραπανω εμφανιστηκε στο crazy sundays ως αλλαγη για καποια που τους τελειωσε το αποθεμα.

Ειναι 95% στην αποδοση της οσο ειναι η c9 με αισθητα λιγοτερα χρηματα.

Χαμηλοτερη τιμη σε ολα τα ελληνικα καταστηματα ειναι τα 1479€.

Πρωτη φορα ανεβαζω προσφορα οποτε εαν κατι ειναι λαθος ας διορθωθει.

https://www.e-shop.gr/lg-oled55b9-55-oled-smart-4k-ultra-hd-cinema-hdr-p-PER.152683

 

 

PER.152683.jpg

PER.152683_1.jpg

Επεξ/σία από cosmo21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και εγω ετσι σκεφτηκα. Για οσους δεν προλαβαν ειναι μια καλη εναλλακτικη.

Επισης η διαφορα τιμης ( εαν εξαιρεσει κανεις την επεκταση εγγυησης ) δεν δικαιολογει την διαφορα στην ποιοτητα οποτε money wise αυτη ειναι πολυ καλυτερη. ( εννοω οτι η C9 δεν ειναι σιγουρα 280€ καλυτερη σε θεμα ποιοτητας απο την τρεχουσα. )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, cosmo21 είπε

Και εγω ετσι σκεφτηκα. Για οσους δεν προλαβαν ειναι μια καλη εναλλακτικη.

Επισης η διαφορα τιμης ( εαν εξαιρεσει κανεις την επεκταση εγγυησης ) δεν δικαιολογει την διαφορα στην ποιοτητα οποτε money wise αυτη ειναι πολυ καλυτερη. ( εννοω οτι η C9 δεν ειναι σιγουρα 280€ καλυτερη σε θεμα ποιοτητας απο την τρεχουσα. )

εγω θα διαφωνησω καθως η c9 εχει full support hdmi 2.1 αυτο και μονο φτανει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις ανακοινώθηκε

Current model year OLED TVs from LG Electronics (LG) will receive a firmware update starting this week allowing for stunning gameplay via NVIDIA G-SYNC Compatible technology (Adaptive SYNC).

NVIDIA G-SYNC Compatibility will be available on LG’s 2019 OLED TV models E9 (65 and 55 inches), C9 (77, 65 and 55 inches) as well as B9 (65 and 55 inches) and will arrive first to LG customers in parts of North America followed by markets in Europe, Asia, Latin America, Africa, the Middle East, etc. before the end of the year.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, tyxeros είπε

Και μόλις ανακοινώθηκε

Current model year OLED TVs from LG Electronics (LG) will receive a firmware update starting this week allowing for stunning gameplay via NVIDIA G-SYNC Compatible technology (Adaptive SYNC).

NVIDIA G-SYNC Compatibility will be available on LG’s 2019 OLED TV models E9 (65 and 55 inches), C9 (77, 65 and 55 inches) as well as B9 (65 and 55 inches) and will arrive first to LG customers in parts of North America followed by markets in Europe, Asia, Latin America, Africa, the Middle East, etc. before the end of the year.

ακυρο το προηγουμενο ποστ μου καθως απο οτι φαινεται και η B9 εχει full hdmi 2.1 support 

Επεξ/σία από anretal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, anretal είπε

ακυρο το προηγουμενο ποστ μου καθως απο οτι φαινεται και η B9 εχει full hdmi 2.1 support 

Ναι εχει κανονικα,

Μοναδικη διαφορα ο επεξεργαστης εικονας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Mhlogiatros είπε

Μπορεις να συνδεσεις pc η κινδυνευεις με burn in ;

Μπορεις σιγουρα....Τωρα εαν πρεπει αυτο ειναι μια εντελως διαφορετικη κουβεντα. Πολλαπλες δικλειδες ασφαλειας για το burn in υπαρχουν.

Αλλα κανενας δεν μπορει να σου πει τπτ με σιγουρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μπορεις να συνδεσεις pc η κινδυνευεις με burn in ;

Eχω μια Β7 και προσφατα εφτιαξα ενα 2ο πισι για το εχα. Στο αρχικο σετταρισμα ξοδεψα καποιες ωρες στο desktop. Σε καποια φαση σε μια πολυ σκοτεινη σκηνη, ειδα εικονιδια να αρχιζουν δειλα-δειλα να αχνοφαινονται. Οπως καταλαβαινεις τρελαθηκα. Εφυγαν, ειναι ωστοσο ενδεικτικο του ποσο γρηγορα ενδεχεται να γινει η ζημια. Με προσοχη παντως, με πληρη αποκρυψη του taskbar κλπ δεν θεωρω οτι θα υπαρχει προβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε μου βρε παιδιά καθώς με ενδιαφέρει μια 55άρα OLED/QLED καθαρά για το σαλόνι συνδεμένη με Home cinema μόνο και λογικά μόνο για ταινίες.

Αξίζει να περιμένω τη Black Friday? Θα βρω κάποιο μοντέλο καλύτερο από αυτό του TS?

Και αν ναι για ποια να περιμένω σε λεφτά κοντά στα 1000€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, parker είπε

Για πείτε μου βρε παιδιά καθώς με ενδιαφέρει μια 55άρα OLED/QLED καθαρά για το σαλόνι συνδεμένη με Home cinema μόνο και λογικά μόνο για ταινίες.

Αξίζει να περιμένω τη Black Friday? Θα βρω κάποιο μοντέλο καλύτερο από αυτό του TS?

Και αν ναι για ποια να περιμένω σε λεφτά κοντά στα 1000€?

Μπορει να βρεις την ιδια ακριβως.

Δυσκολο ομως να πεσει στο 1k.

Θεωρω οτι τοσο που εμεινε περιμενε. Worst case scenario να παρεις την B9 οσο ειναι εδω ειτε black friday ειτε christmas deals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να βρεις καλύτερη προσφορά στην Black Friday. Εγώ θα την χτυπούσα αλλά έχω την B7  ( δεν προλαβαίνω να την πουλήσω χα χα χα )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οντως πολυ καλη η προσφορα απλα εγω θελω 65 ιντσες. Εχω τωρα 60αρα samsung ks7000 και αν και η ποιοτητα εικονας θα ειναι αναβαθμιση δεν παω με τπτ σε λιγοτερες ιντσες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, anretal είπε

ειναι οντως πολυ καλη η προσφορα απλα εγω θελω 65 ιντσες. Εχω τωρα 60αρα samsung ks7000 και αν και η ποιοτητα εικονας θα ειναι αναβαθμιση δεν παω με τπτ σε λιγοτερες ιντσες 

https://www.skroutz.gr/s/18481003/LG-65SM9010.html

Κοίταξε και τα καινούρια lg nano διαβάζω πολύ καλά λόγια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...