Προς το περιεχόμενο

xiaomi mi a3???


bill27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, babisskg είπε

   Δεν έχω τρόπο να σας το επιβεβαιώσω αφού η συσκευή είναι ολοκαίνουργια , θα το ελέγξω όμως , οπότε ευχαριστώ για την ενημέρωση .

Παίρνεις τηλέφωνο την InfoQuest και δίνεις το imei του τηλεφώνου.

Εκεί θα σου πούνε αν είναι δικό τους και αν καλύπτεται από την εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Παίρνεις τηλέφωνο την InfoQuest και δίνεις το imei του τηλεφώνου.

Εκεί θα σου πούνε αν είναι δικό τους και αν καλύπτεται από την εγγύηση.

    Θα το ελέγξω οπωσδήποτε , φυσικά θα ενημερώσω στην συνέχεια ώστε να υπάρχει σε γνώση όλων , ευχαριστώ για την ανταπόκριση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μίλησα πριν από λίγο με Infoquest (211-9994000) / Xiaomi Greece (211-9991515), για να ρωτήσω για το εν λόγω κατάστημα και πήρα αρνητική απάντηση ως προς το αν είναι επίσημος μεταπωλητής τους, εκτός αν δεν φαίνεται στη λίστα τους με την εμπορική επωνυμία του καταστήματος, αλλά με το ονοματεπώνυμο του ιδιοκτήτη με το οποίο έκανε έναρξη στην εφορία, κάτι το οποίο δεν μπορούν να ελέγξουν (ούτε με διεύθυνση, ούτε με τηλέφωνο...). Μου είπαν ότι ο μόνος τρόπος να ελεγχθεί αν καλύπτεται από εγγύηση στην Ελλάδα είναι μέσω της ιστοσελίδας της Xiaomi για έλεγχο του IMEI. Αν δεν γράφει Greece, δεν καλύπτεται. Εσείς το κάνατε αυτό;

Κάλεσα και το foxbox (210-3008233). Ευγενέστατη η κυρία με την οποία μίλησα. Λένε ότι οι συσκευές τους έχουν την επίσημη εγγύηση της infoquest. 

Μπερδεύτηκα.

Δεν έχω τίποτα με το συγκεκριμένο κατάστημα. Αντιθέτως θέλω να αγοράσω αρκετές συσκευές για τη δουλειά και με ενδιαφέρει η εγγύηση και η χαμηλότερη δυνατή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ από το συγκεκριμένο μαγαζί το Α3, το κουτί είχε στικερ της info quest απο κατω. 

Επιβεβαίωση δεν εκανα με την ίδια την info quest. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Flying_Dutchman είπε

Πήρα κι εγώ από το συγκεκριμένο μαγαζί το Α3, το κουτί είχε στικερ της info quest απο κατω. 

Επιβεβαίωση δεν εκανα με την ίδια την info quest. 

Μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις; Όταν γράφεις το IMEI πρέπει να βγάζει Greece.

Επεξ/σία από BritGreek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, BritGreek είπε

Μπορείς σε παρακαλώ να κάνεις;

Λοιπον μόλις μίλησα με το service της info quest, δικό τους είναι και καλύπτεται κανονικά   (έγινε επιβεβαίωση μέσω ΙΜΕΙ). 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Flying_Dutchman είπε

Λοιπον μόλις μίλησα με το service της info quest, δικό τους είναι και καλύπτεται κανονικά   (έγινε επιβεβαίωση μέσω ΙΜΕΙ). 

Σε ευχαριστώ πολύ. Άρα προχωράω άφοβα. Να είσαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου βγάζει αυτό 

Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version.

 

Δε λέει κάτι για Ελλάδα 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 6/12/2019 στις 2:10 ΜΜ, ss13 είπε

Ενημερωτικά , χθες μίλησε φίλος μου με τον κατάστημα foxbox , του είπαν πως όλα τα Xaiomi καλύπτονται με 2 χρόνια επίσημης εγγύησης από την Infoquest B)

2 χρονιά εγγύηση  δίνει ακόμα και το cosmodata στα xiaomi ...πήγα και ρώτα στο κατάστημα του Περιστερίου που είναι κοντά από το σπίτι μου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...