Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi AirDots (ακουστικά), 14,85€, @Gearbest


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, HateMe είπε

Τα τσίμπησα και εγώ. 

Για να δούμε τι λένε.

Τώρα έχω αυτά εδώ αλλά τα upgraded που βγάζουν μέρες χωρίς να τα φορτίσεις. https://www.skroutz.gr/s/14407536/Anker-SoundBuds-Curve-Μαύρο.html

Όσο να ναι μου σπάνε τα νεύρα τα καλώδια, αλλά ο ήχος είναι απίστευτος και το μικρόφωνο τέλειο επίσης. 

Θέλω να δω αν έχουν μεγάλη διαφορά.

Κολοσσιαία διαφορά θα έχουν 100%. Και γω με τα Huawei am61 δυο χρόνια τώρα είμαι πολύ καλυμμένος. Απλά θέλω κάποια χωρίς καλώδιο για podcast κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα έχω κανα μήνα τώρα (αγορά στα 15,85€) και χρησιμοποιούνται για μουσική/βιντεο στο youtube

Αρνητικά που βρήκα

- όταν τα βγάζεις από τη θήκη δεν συνδέονται αυτόματα στο κινητό (όπως τα qcy που επίσης έχω)

- πότε-πότε αποσυνδέονται

Θετικά

- μεγάλη διάρκεια. έχω δει και 5ωρο live στο youtube πριν τελειώσει η μπαταρία

- μου αρέσουν εμφανισιακά

- κάθονται καλά στο αυτί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, alexxkidd31 είπε

Κολοσσιαία διαφορά θα έχουν 100%. Και γω με τα Huawei am61 δυο χρόνια τώρα είμαι πολύ καλυμμένος. Απλά θέλω κάποια χωρίς καλώδιο για podcast κλπ

Καλά για δοκιμή τα πήρα. Αν όντως έχουν τεράστια διαφορά, θα τα δώσω εδώ στο φορουμ όσο τα αγόρασα (ΑΝΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gbouros είπε

τα έχω κανα μήνα τώρα (αγορά στα 15,85€) και χρησιμοποιούνται για μουσική/βιντεο στο youtube

Αρνητικά που βρήκα

- όταν τα βγάζεις από τη θήκη δεν συνδέονται αυτόματα στο κινητό (όπως τα qcy που επίσης έχω)

- πότε-πότε αποσυνδέονται

Θετικά

- μεγάλη διάρκεια. έχω δει και 5ωρο live στο youtube πριν τελειώσει η μπαταρία

- μου αρέσουν εμφανισιακά

- κάθονται καλά στο αυτί μου

 

για το πρωτο αρνητικο. εμενα συνδεονται αυτοματα ( oneplus 6T)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, HateMe είπε

Καλά για δοκιμή τα πήρα. Αν όντως έχουν τεράστια διαφορά, θα τα δώσω εδώ στο φορουμ όσο τα αγόρασα (ΑΝΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΟ) :P 

τεράστια διαφορά κυρίως στο μικρόφωνο το οποίο από ότι έχω διαβάσει είναι ελεεινό και προφανώς στην μπαταρία, για ήχο έχω ακούσει ψιλοσυμπαθητικα λόγια

10 λεπτά πριν, gbouros είπε

 

Θετικά

- μεγάλη διάρκεια. έχω δει και 5ωρο live στο youtube πριν τελειώσει η μπαταρία

 

Λογικά με μέση ένταση σωστά; Να σε ρωτήσω για κάτι άλλο, η καθυστέρηση στο βίντεο ειναι τεράστια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexxkidd31 είπε

τεράστια διαφορά κυρίως στο μικρόφωνο το οποίο από ότι έχω διαβάσει είναι ελεεινό και προφανώς στην μπαταρία, για ήχο έχω ακούσει ψιλοσυμπαθητικα λόγια

Ναι, κάτι διάβασα στο skroutz. 

Αυτά που έχω τώρα πάντως, κοντράρουν το mic του S9 που έχω.

Τέλειο μικρόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...