Προς το περιεχόμενο

COSMOTE απεριόριστα δεδομένα με 0.90€ για 9,10,11/11


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου ήρθε μήνυμα παίδες , καλή προσφορά για το τριήμερο με μόνο  με 0,90 €, για τις 9, 10 & 11/11 , ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ !


– Για όλους τους -οικιακούς & εταιρικούς- πελάτες συμβολαίου και καρτοσυμβολαίου
Ενεργοποίηση αποκλειστικά στο My COSMOTE App

Συνεχίζοντας τις προσφορές των απεριόριστων data, η COSMOTE προσφέρει σε όλους τους συνδρομητές συμβολαίου και καρτοσυμβολαίου στην Ελλάδα -οικιακούς και εταιρικούς- απεριόριστα GB για το κινητό μόνο με 0,90€, για τις ημέρες του Αυθεντικού Μαραθωνίου της Αθήνας. Η προσφορά ισχύει από το απόγευμα (18.00) της Παρασκευής 8/11, έως και τα μεσάνυχτα της Δευτέρας 11/11.

 

edit https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/unlimited-data.html link της προσφοράς. 
 

προσωπικα δεν μου το εμφανίζει ακόμα στην εφαρμογή αλλά αναμένουμε! 
 

καλο surfing 🏄 

Επεξ/σία από MontzOlee
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τι όριο χρήσης είναι το απεριόριστα, γιατί στην Ελλάδα έχουν χάσει πια οι λέξεις την πραγματική τους σημασία.

Επεξ/σία από tiniakos
  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deathincarnate είπε

Φαντάσου να βγάζεις τέτοια πακέτα και να τα χρεώνεις κιόλας...

Δεν έχεις άδικο ωστόσο πλέον όλα χρεώνονται , δυστυχώς.

 

8 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Με τι όριο χρήσης είναι το απεριόριστα, γιατί στην Ελλάδα έχουν χάσει πια οι λέξεις την πραγματική τους σημασία.

σε ένα γειτονικό site μιλούσαν για πραγματικά απεριόριστα και όχι και καλά οπως η Vodafone που τα απεριόριστα της είναι τα 3gb . Δεν έχω άποψη βέβαια ούτε προσωπική εμπειρία σε κανένα από τα δίκτυα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεχρι τα 15 gb δε ειναι το "απεριοριστα" ; καλα για το πτσο ειναι ολοι μονο διαφημιση σε λιγο θα ειναι 300 mb :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Errik είπε

Ας αρχίσουν να εμφανίζονται απεριόριστα πακέτα στο Ελλάντα και ας είναι για 3 μερες τι να πω πχια. 

Ισχύει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tiniakos είπε

Με τι όριο χρήσης είναι το απεριόριστα, γιατί στην Ελλάδα έχουν χάσει πια οι λέξεις την πραγματική τους σημασία.

Λογικά κάτω-κάτω θα έχει γραμμένο με font 3pt "ισχύουν όροι και προϋποθέσεις". 

Θα φαίνεται άνετα με εργαστηριακό μικροσκόπιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Δεν έχεις άδικο ωστόσο πλέον όλα χρεώνονται , δυστυχώς.

σε ένα γειτονικό site μιλούσαν για πραγματικά απεριόριστα και όχι και καλά οπως η Vodafone που τα απεριόριστα της είναι τα 3gb . Δεν έχω άποψη βέβαια ούτε προσωπική εμπειρία σε κανένα από τα δίκτυα 

Η Vodafone έχει απεριόριστη χρήση με καπέλο τα 4Gb ανά ημερα(4και κάτι στην πράξη), το έχω φτάσει το όριο αυτό πολλές φορές. Μετά από αυτό είναι λες κ σου κόβουν το ίντερνετ (θεωρητικά σου μειώνουν την ταχύτητα αλλά δεν ισχύει στην πράξη κόβουν το ίντερνετ). 

Στην cosmote αν γνωρίζει κάποιος ας μας ενημερώσει από τα παιδιά που θα χρησιμοποιήσουν την προσφορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην vodafone υπάρχει όριο ημερήσιας χρήσης 3GB, στα 2,5 περίπου έρχεται sms ενημέρωσης και ύστερα η ταχύτητα μειώνεται δραματικά και ουσιαστικά μπαίνει "φραγή" και όχι απλώς "κόφτης".
Στην cosmote δεν υπάρχει κάποιος "κόφτης".

Αλλά ας μπει και στον τίτλο ότι πρόκειται μόνο για συμβόλαια.
Εμένα τουλάχιστον σε καρτοκινητό δεν μου την εμφανίζει καν ούτε στο whatsup ούτε στο cosmote app.
Και δεν νομίζω να δώσουν απεριόριστα στα καρτοκινητά.
Από την εικόνα νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι μιλάμε για συμβόλαια.
spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...