Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το registration - Νέος User


omega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έστειλε ένας φίλος referral. Πάτησα πάνω στο link, περίμενα το 6ψηφιο κωδικό που δεν ήρθε ποτε.
Έκανα install/uninstall το app 100 φορες, έκανα clear cache, δεν λαμβάνω καθόλου sms από την εταιρεία.
Δεν έχω μπλοκαρισμένους 5ψηφιους κωδικούς.
Επίσης πλέον ότι και να κάνω, βλέπω από την εφαρμογή το μήνυμα "Oops something went wrong, please try again later".

Προσπαθώ να βρω support από την εταιρεία, το οποιο γίνεται μονο μέσα από το app. Στο community τους δεν απαντάει κανεις. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω

Επεξ/σία από omega
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μπορώ να ολοκληρώσω την εγγραφη. Ανοίγω εφαρμογή, μου λέει να βάλω το τηλέφωνο μου και πετάγεται το μήνυμα "Oops something went wrong, try again later"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Προσπάθησε να κάνεις ένα log του issue και επικοινώνησε είτε με email, είτε μέσα από το live chat τους https://business.revolut.com/

Επεξ/σία από george1807
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, george1807 είπε

Δεν νομίζω ότι μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Προσπάθησε να κάνεις ένα log του issue και επικοινώνησε είτε με email, είτε μέσα από το live chat τους https://business.revolut.com/

Μόλις πήγα να κάνω αυτό που είπες στο website τους και μου πετάει μήνυμα όταν βάζω το νούμερο μου "Something went wrong".
Μήπως έχει φάει κάποιο blacklist το τηλέφωνο μου στο database τους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, omega είπε

Μόλις πήγα να κάνω αυτό που είπες στο website τους και μου πετάει μήνυμα όταν βάζω το νούμερο μου "Something went wrong".
Μήπως έχει φάει κάποιο blacklist το τηλέφωνο μου στο database τους ?

Ιδέα δεν έχω. Άμα θες δοκίμασε να στείλεις email στο [email protected]

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...