Προς το περιεχόμενο

(Smartphone) Xiaomi Mi A1 64GB στα 88.99€ Germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


vins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, kmarios said:

Όπως?

ΕΙΧΕ προβλήματα το τηλέφωνο (restarts, κολλήματα, και λοιπά)

Φυσικά με updates έστρωσε κατά πολύ και είναι ακόμη και σήμερα σωστή επιλογή για κάποιον που κανει μέση χρήση. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, godjet είπε

Το mate 10 pro στα 299 στην ιδια προσφορα του γερμανού πως  το βλέπετε?  

περσι ειχε public/γερμανό €340 με επιστροφη, δε φαίνεται καμιά ΤΡΕΛΗ έκπτωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, d_gkal είπε

ΕΙΧΕ προβλήματα το τηλέφωνο (restarts, κολλήματα, και λοιπά)

Φυσικά με updates έστρωσε κατά πολύ και είναι ακόμη και σήμερα σωστή επιλογή για κάποιον που κανει μέση χρήση. 

Φίλε μου είμαι φανατικός Xiaomiακιας. Έχω πάρει για όλο το σόι Xiaomi. Αυτό του φίλου, ακόμα και τώρα με το τελευταίο update, του έχει προβλήματα. Τα έχω δει ζωντανά. Μία του χάνεται το bluetooth, μία εξαφανίζεται η αναγνώριση. Χθές τον έπαιρναν τηλέφωνο και δεν του έβγαζε καθόλου το κουμπί για να απαντήσει!! Μιλάμε ότι πιο κουφό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είχα για ένα έτος περίπου πριν το αλλάξω για ένα Samsung A40. H αλλαγή έγινε λόγω του μεγέθους της συσκευής, αλλιώς δεν το άφηνα με τίποτα. Εξαιρετικό σε όλα και πολύ ποιοτική κατασκευή. Σε αυτή την τιμή πλέον μόνο στο forum μεταχειρισμένο το βρισκεις... Pure Android εμπειρία, με τα xiaomi και τα plantronics περιφερειακά (bluetooth και συναφή) μια χαρά διεπαφή... Γρήγορη φόρτιση... Μόνο που είναι μεγάλο σε μέγεθος για το χέρι (είναι "παλιού" τύπου με μεγάλα bezels πάνω κάτω!). Pure Android σε αυτή την τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά δεν παίζει (ούτε καν ΝOKIA). Αν δεν δες pure android όμως υπάρχουν επιλογές (πχ MEIZU ή LENOVO/MOTOROLA) με ανάλογα specs (συχνά σε προσφορα από καταστήματα year round)

Επεξ/σία από teovag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, AzaZyL είπε

Φίλε μου είμαι φανατικός Xiaomiακιας. Έχω πάρει για όλο το σόι Xiaomi. Αυτό του φίλου, ακόμα και τώρα με το τελευταίο update, του έχει προβλήματα. Τα έχω δει ζωντανά. Μία του χάνεται το bluetooth, μία εξαφανίζεται η αναγνώριση. Χθές τον έπαιρναν τηλέφωνο και δεν του έβγαζε καθόλου το κουμπί για να απαντήσει!! Μιλάμε ότι πιο κουφό!

Φιλε το εχω 2 χρονια και ποτε δεν ειχα καποιο θεμα εκτος απο περισι περιπου τετοια εποχη που δεν λειτουργουσε σωστα μετα απο update σε android 9 το Notification led και φτιαχτηκε μετα απο ενα μηνα με το επομενο Update. Το κινητο ειναι παρα πολυ καλο σε αυτην την τιμη. Ο φιλος σου μηπως εχει κινεζικη rom? αν οχι τοτε καλυτερα να μιλησει με το service αφου κανει πρωτα ενα factory defaults για να κατσει καλα το τελευταιο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

Δυο συσκευες εχω αγορασει πριν 1.5 χρονια.

Ενα για την γυναικα και ενα για τον γιο.

Κανενα προβλημα μεχρι τωρα.

Τοτε τα ειχα αγορασει 185 ευρω το τεμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα διαφωνησω με τους προλαλήσαντες. Το αγόρασαν πριν 1 μιση χρόνο εσπευσμενα μιας και το κινητο που ειχα χαλασε με σκοπο να το αλλαξω για κατι αλλο σύντομα. Παρολα αυτα το εχω με official διανομες και μονο fix για gcam και πάει παρα πολύ καλα. Δεν εχω καποιο παραπονο περα απο το μικροφωνο του, το οποιο ειναι λίγο χαμηλο εξ ορισμού. Αν και εχω μπει πολλες φορες σε πειρασμο να το αλλαξω λόγω του ότι πάιζει απροβλημαστιστα δεν το εχω κανει.

πσ. το ειχα παρει στα 150ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...