Προς το περιεχόμενο

(Smartphone) Xiaomi Mi A1 64GB στα 88.99€ Germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


vins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει και το Mate 10 pro στα 299 που για καινούργιο από Ελλάδα, με επίσημη εγγύηση και άτοκες δόσεις για κάποιον που τις χρειάζεται δεν είναι κακή περίπτωση.

Το κινητό αν και διετίας ακριβώς (Nov'17) είναι πάρα πολύ καλή συσκευή σε όλους τους τομείς (οθόνη, ταχύτητα, κάμερα, αυτονομία).

Αν έπαιρνε και android 10 θα ήταν ακόμα καλύτερη περίπτωση. 

Στις 10/11/2019 στις 2:49 ΜΜ, godjet είπε

Το mate 10 pro στα 299 στην ιδια προσφορα του γερμανού πως  το βλέπετε?  

Πολύ καλή συσκευή! 

Αν δεν αλλάζεις κινητό συχνά (δεν έχεις το μικρόβιο της αναβάθμισης δηλαδή) να το πάρεις, είναι πολύ καλή συσκευή ακόμα και σήμερα. :) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Βασικα ενα με καλη μπαταρια να κραταει 2-3 μερες χρειαζομαι τιποτα αλλο .

το α1 μου κράταγε σε γενικές γραμμές 1.5 μέρα

 

το a3 κρατάει άνετα 2+  αλλά όχι 3, γενικά κάθε 2ο βράδυ το φορτίζω , το a1 όμως το φόρτιζα κάθε μέρα για σιγουριά

 

(με τη δικη μου μέση χρήση πάντα τα παραπάνω, αλλά θα σου πρότεινα να δεις πιο σύγχρονα chip και σίγουρα 4000αρες μπαταρίες για να μιλάς για 2 τουλάχιστον μέρες ) 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Παίζει και το Mate 10 pro στα 299 που για καινούργιο από Ελλάδα, με επίσημη εγγύηση και άτοκες δόσεις για κάποιον που τις χρειάζεται δεν είναι κακή περίπτωση.

Το κινητό αν και διετίας ακριβώς (Nov'17) είναι πάρα πολύ καλή συσκευή σε όλους τους τομείς (οθόνη, ταχύτητα, κάμερα, αυτονομία).

Αν έπαιρνε και android 10 θα ήταν ακόμα καλύτερη περίπτωση. 

Πολύ καλή συσκευή! 

Αν δεν αλλάζεις κινητό συχνά (δεν έχεις το μικρόβιο της αναβάθμισης δηλαδή) να το πάρεις, είναι πολύ καλή συσκευή ακόμα και σήμερα. :) 

. ευχαριστώ..σε σχέση με το Samsung a70 που μου πρότειναν σε άλλο φόρουμ ποιο θα διάλεγες ? Είναι για την γυναίκα μου και θα το κρατήσει χρόνια ..το μόνο που θέλει είναι καλή κάμερα και εμφάνιση /οθόνη .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Παίζει και το Mate 10 pro στα 299 που για καινούργιο από Ελλάδα, με επίσημη εγγύηση και άτοκες δόσεις για κάποιον που τις χρειάζεται δεν είναι κακή περίπτωση.

Το κινητό αν και διετίας ακριβώς (Nov'17) είναι πάρα πολύ καλή συσκευή σε όλους τους τομείς (οθόνη, ταχύτητα, κάμερα, αυτονομία).

Αν έπαιρνε και android 10 θα ήταν ακόμα καλύτερη περίπτωση. 

Πολύ καλή συσκευή! 

Αν δεν αλλάζεις κινητό συχνά (δεν έχεις το μικρόβιο της αναβάθμισης δηλαδή) να το πάρεις, είναι πολύ καλή συσκευή ακόμα και σήμερα. :) 

Θα πάρει και Android 10. Και πιο σύντομα από κάποια Samsung θα έλεγα.

10 λεπτά πριν, godjet είπε

. ευχαριστώ..σε σχέση με το Samsung a70 που μου πρότειναν σε άλλο φόρουμ ποιο θα διάλεγες ? Είναι για την γυναίκα μου και θα το κρατήσει χρόνια ..το μόνο που θέλει είναι καλή κάμερα και εμφάνιση /οθόνη .

Το Mate 10 Pro ήταν δυνατή ναυαρχίδα της εποχής του. Το Samsung A70 είναι ένα midrange της εποχής μας.

Σε αυτονομία λογικά το Samsung (μεγαλύτερη μπαταρία + πιο efficient CPU/GPU)

Κάμερα καλύτερη το Huawei, πιο γρήγορο το Huawei (CPU + UFS 2.1 + πιο γρήγορο UI)

Σε οθόνη πρέπει να κερδίζει στα σημεία το Samsung όπως επίσης και σε φρεσκάδα.

Επεξ/σία από mpokwsths
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το a70 είναι πολύ δυνατό κινητό, αλλά είναι λίγο ακριβούτσικο (ακόμα). Πολύ μεγάλη οθόνη, που μπορεί να είναι πολύ καλό ή πολύ κακό για κάποιους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το θεμα ειναι ανοικτο ΜΟΝΟ για παραλαβες και εξελιξη του, οχι για εκτροχιασμο. Το θεωρω γνωστο αυτο παιδια, χρονια το λεμε. Το κρατατε ψηλα με ασχετη με το προιον του θεματος κουβεντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα σήμερα. Δεν υπάρχει ούτε ζελατίνα ούτε θήκη. Η μπαταρία ήταν προς το τέλος , λογικό αφου είναι παλιό μοντέλο. Πήρε κατευθείαν 3 αναβαθμίσεις και είναι πλέον στο Android 9. Πολύ καλή περίπτωση, πολύ γρήγορο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, pankostas είπε

Και εγώ παρέλαβα σήμερα. Δεν υπάρχει ούτε ζελατίνα ούτε θήκη. 

Για κοιτα στο βαθος του κουτιου για ζελατινα.

Ακουστικα δεν εχει, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, matrixxx είπε

Για κοιτα στο βαθος του κουτιου για ζελατινα.

Ακουστικα δεν εχει, ε;

Δεν έχει ακουστικά. Υπάρχει μια μπλε ζελατίνα που είναι κυριολεκτικά για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...