Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] iPhone 6S 32GB 249€ @ Germanos


agnostos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αφου δεν γνωριζεις τι ρολο βαραει η blackfriday και στο εξωτερικο(που απο εκει ηρθε ξερω γω......),τοτε για ποιο λογο βγαζεις οτι να ναι συμπερασματα?

Ειπαμε,ο ρολος του black friday ειναι κυριως το ξεστοκαρισμα παλιοτερων συσκευων που καθονται στο καταστημα και εν μερη μιας και ειναι περιοδος γιορτων και προσφορες σε νεωτερα μοντελα.

Οχι Black Friday δεν ειναι να βαλεις στην μιση τιμη προιοντα τα οποια ειναι καινουργια και αρα εχουν ζητηση

Πχ το iphone 11 των 850ευρω,δεν θα το βαλει κανεις παγκοσμιως στα 425ευρω.

Γιαυτο και στο εξωτερικο το black friday αφορουσε για αγορες μονο απο τα ιδια τα καταστηματα(για να ξεστοκαρουν οτι τους εχει μεινει πριν κλεισει το ετος).

Θα ηθελα να ψαξω να βρω απο μεγαλη αλυσιδα εξωτερικου(νομιζω best buy)που ειχε περυσι ή προπερσι σε black Friday το iphone 5s να δω τι θα ελεγες :)

Τωρα για το κινητο του τιτλου αν και πολυ παλιοτερο μοντελο,ειναι το φθηνοτερο ''αξιολογο''iphone που μπορει να παρει καποιος.

Το ιδανικο θα ηταν να βλεπαμε το Iphone 7 σε αυτα τα χρηματα.

Α, και επειδή είναι το φθηνότερο κινητό του τίτλου προς ολοταχώς για αγορά; Δηλαδή εσύ το συστήνεις;

Επειδή δεν έχω πάει σε blackfriday εξωτερικού δεν πρέπει να έχω άποψη; Αυτό μου λες;

Έχεις δει (δεν θα πω black friday, δεν θα πω εκπτώσεις) ξεστοκάρισμα ρούχων, παπουτσιών hardware στο εξωτερικό; Που πολλά από τα προϊόντα δεν έρχονται καν εδώ; Αν εσύ τα θεωρείς σούπερ ντούπερ προσφορές δικαίωμα σου δεν βρίσκω λόγο να διαφωνήσω κάπου. Στην τελική εγώ θα τα δώσω τα λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν υπάρχει κανόνας ποιές προσφορές (καινούρια ή παρωχημένα προϊόντα) παίζουν διεθνώς στη Black Friday. Μόνο ότι με το ύψος των προσφορών τα μαγαζιά γράφουν τζίρους την ημέρα αυτή.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι στο ελληνικό εμπόριο υπάρχει εδραιωμένη η νοοτροπία υπερκοστολόγησης παρωχημένων προϊόντων.

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, d4mage είπε

Α, και επειδή είναι το φθηνότερο κινητό του τίτλου προς ολοταχώς για αγορά; Δηλαδή εσύ το συστήνεις;

Ειδες εγω να γραψω καπου''τρεξτε να το παρτε'',''προσφοραρα'' ή τιποτα τετοιο?Αυτο που εγραψα ειναι οτι το Iphone 6s(μαζι με το SE)ειναι τα φθηνοτερα Iphone της αγορας.

Περαν τουτου οπως εχει αναφερει και ο moderator των προσφορων,το καλυτερο ειναι να γινεται κουβεντα μονο πανω στο τηλεφωνο του τιτλου κατα ποσο ειναι ή δεν ειναι προσφορα σε σχεση με τα υπολοιπα καταστηματα.

Τα περι black friday,τι Android κινητα μπορεις να παρεις στα χρηματα αυτα και αλλα αντιστοιχα ειναι κουβεντες για αλλο θεμα.

Και μιας και τελειωσε η προσφορα και δεν βλεπω καποιος να εριξε παραγγελια και να περιμενει να δει την εξελιξη αυτης,προτεινω να κλεισει το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο ένα σχετικό να προλάβουμε να πούμε.

Στην προηγούμενη προσφορά αναφέρθηκε πως είναι καινούριας κατασκευής κινητά, άρα πιθανότατα το ίδιο ισχύει και για την τωρινή προσφορά.

Έχει σημασία διότι για κινητά αυτής της παρτίδας ενδέχεται να τρέχει και πρόγραμμα ανάκλησης-επιδιόρθωσης της Apple.

https://support.apple.com/el-gr/iphone-6s-6s-plus-no-power-issues-program

Για όποιον ενδιαφέρεται.

Επεξ/σία από KoreanW
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, d4mage είπε

Α, και επειδή είναι το φθηνότερο κινητό του τίτλου προς ολοταχώς για αγορά; Δηλαδή εσύ το συστήνεις;

Επειδή δεν έχω πάει σε blackfriday εξωτερικού δεν πρέπει να έχω άποψη; Αυτό μου λες;

Έχεις δει (δεν θα πω black friday, δεν θα πω εκπτώσεις) ξεστοκάρισμα ρούχων, παπουτσιών hardware στο εξωτερικό; Που πολλά από τα προϊόντα δεν έρχονται καν εδώ; Αν εσύ τα θεωρείς σούπερ ντούπερ προσφορές δικαίωμα σου δεν βρίσκω λόγο να διαφωνήσω κάπου. Στην τελική εγώ θα τα δώσω τα λεφτά;

1ον τη συσκευή την έβαλα ως προσφορά γιατί είναι στη καλύτερη τιμή που έχει παίξει (έχει ξαναπαίξει στην ίδια και το καλοκαίρι), το αν αξίζει κανείς να την πάρει σήμερα είναι μεγάλη κουβέντα και καλύτερα να μας πουν οι χρήστες την εμπειρία τους και όχι να γράφει ο καθένας τι θα έπαιρνε με αυτά τα λεφτά...

2ον από ότι καταλαβαίνω δεν είναι black friday προσφορά.

3ον όποιος βρει iPhone 11 -50% να του πω να μου πάρει δυό-τρία!

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να βάλουν σε προσφορά τουλάχιστον τα iPhone 7 και 7 Plus, βάζουν τα 6 και 6s για ξεστοκάρισμα.

Πρίν κανά χρόνο είχαν βάλει σε προσφορά το 6s στα 200€ αν θυμάμαι σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Αντί να βάλουν σε προσφορά τουλάχιστον τα iPhone 7 και 7 Plus, βάζουν τα 6 και 6s για ξεστοκάρισμα.

Πρίν κανά χρόνο είχαν βάλει σε προσφορά το 6s στα 200€ αν θυμάμαι σωστά.

Ναι όντως. Το kaizer αν θυμάμαι καλά. Είχα περάσει τυχαία από μπροστά και ο κόσμος είχε κάνει ουρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...