Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm 245€, @amazon.de


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, djsaxsax είπε

φιλε μου ειχα το s3 και πηγα στο galaxy.....μπαταρια πηγα απ 2 μερες με το ζορι στο 5 μερες για πλακα....πολυ καλυτερο λειτουργικο και smooth...κατα τα αλλα μια απο τα ιδια αλλα η μπαταρια ειναι μεγαλο συν

Πόσα πράγματα / settings / κλπ έχεις κλειστά στο ρολόι και καταφέρνεις τις ...5 μέρες;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, stark said:

Πόσα πράγματα / settings / κλπ έχεις κλειστά στο ρολόι και καταφέρνεις τις ...5 μέρες;  

δεν χρησιμοποιω καθολου το ρολοι για fitness....αρα...εχω κλειστα ολα τα αναλογα app της samsung που μετρανε καρδιακους παλμους κτλ κτλ...το χρησιμοποιω μονο για ειδοποιησεις messenger viper  mail κτλ....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/11/2019 στις 5:56 ΜΜ, alexzzz είπε

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

Στα 200€ Skroutz galaxy watch ειναι μονοδρομος για εμενα, εκτος κι αν θες κατι πιο μινιμαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν και ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα. να πω εδω οτι τα galaxy watch μου φαινονται λιγο χοντροκομμενα

μαλλον η κασα ειναι μεγαλυτερη απο οσο πρεπει και εχουμε το φαινομενο οπως στα πρωτα smartphones που ειχαν μεγαλα bezels

φανταζομαι οτι στην πορεια θα εξαφανιστουν και θα εχουμε μεγαλυτερη οθονη

ειχα ενα galaxy watch 42, το εδωσα και θα περιμενω να πεσει η τιμη στο active 2 για να το παρω με τη νεα χρονια

με τις δυνατοτητες του παντως ημουν ευχαριστημενος. οχι απολυτα γιατι ειχε τα θεματα του, αλλα σε γενικες γραμμες ημουν οκ

βλεπω οτι με το active 2 εχουν κανει μικρα βηματα προς τα εμπρος

περιμενουμε φυσικα και το galaxy watch 2 συντομα απο ο,τι διαβαζω

 

στο video στο 05:45 μπορει κανεις να τα δει διπλα διπλα

1,3 ιντσες οθονη σε 46αρα κασα vs 1,4 ιντσες οθονη σε 44αρα κασα

 

Επεξ/σία από mobster21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...