Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm 245€, @amazon.de


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Samsung Galaxy Watch Active 2, 40 mm στα 245€ (Ελλάδα στα 286€)

https://www.amazon.de/gp/product/B07WGHTSQG

2. Samsung Galaxy Watch Active 2, 44 mm 254€  (Ελλάδα από 290€)

https://www.amazon.de/gp/product/B07WMK19GC/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Το 2 το βγάζει στα 324.51€

Order Summary

Items: EUR 307.40
Postage & Packing: EUR 5.88
Total: EUR 313.28
Promotion Applied: -EUR 59.48

Order Total: EUR 253.80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, alexzzz είπε

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

Δες και Garmin! 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, alexzzz said:

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

φιλε μου ειχα το s3 και πηγα στο galaxy.....μπαταρια πηγα απ 2 μερες με το ζορι στο 5 μερες για πλακα....πολυ καλυτερο λειτουργικο και smooth...κατα τα αλλα μια απο τα ιδια αλλα η μπαταρια ειναι μεγαλο συν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, djsaxsax είπε

φιλε μου ειχα το s3 και πηγα στο galaxy.....μπαταρια πηγα απ 2 μερες με το ζορι στο 5 μερες για πλακα....πολυ καλυτερο λειτουργικο και smooth...κατα τα αλλα μια απο τα ιδια αλλα η μπαταρια ειναι μεγαλο συν

Όταν λες galaxy εννοείς το watch ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, alexzzz είπε

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

Αν θέλεις αυτονομία 23-28 μέρες, heart rate tracking, sleep tracking και fitness, πήγαινε σε Withings Steel HR. Αν θέλεις αμέτρητα watchfaces και retro/legendary ρολογάκι, ψάξε eBay για Pebble Time Steel :) Είναι τόσο καλό που έχω 3. (2 μαύρα και 1 ασημί). Αυτονομία έχουν από 7 έως 10 μέρες ανάλογα τη χρήση. Ρώτα και @lionheart75 για τα Pebble που έχουμε κόλλημα με ρολόγια γενικότερα.

Καλώς ή κακώς τα Always On δεν πιάνουν τα Pebble που είναι ρολόγια του 2015-2016...

Επεξ/σία από vagdesign
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, djsaxsax είπε

φιλε μου ειχα το s3 και πηγα στο galaxy.....μπαταρια πηγα απ 2 μερες με το ζορι στο 5 μερες για πλακα....πολυ καλυτερο λειτουργικο και smooth...κατα τα αλλα μια απο τα ιδια αλλα η μπαταρια ειναι μεγαλο συν

Φίλε μου...επειδή το κοιτάω και εγώ το συγκεκριμένο (galaxy watch) ξέρεις αν μπορείς να μετρήσεις το οξυγόνο στο αίμα (οξύμετρο) γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη στο net τι ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, agnostos13 said:

Φίλε μου...επειδή το κοιτάω και εγώ το συγκεκριμένο (galaxy watch) ξέρεις αν μπορείς να μετρήσεις το οξυγόνο στο αίμα (οξύμετρο) γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη στο net τι ισχύει...

να σου πω την αληθεια δεν ξερω...δεν το εχω ποτε κοιταξει αυτο το θεμα γτ το ρολοι γενικα δεν το χρησιμοποιω για fitness tracker κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, alexzzz είπε

Έχει κανείς εμπειρία να μας πει αν αξίζει αυτό ή το Samsung Galaxy Watch συγκεκριμένα; Έχω το galaxy gear s3 frontier 2+ χρόνια και σκέφτομαι αλλαγή (δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες smartwatch μην αρχίσετε τώρα για xiaomi κτλ) 

Και εγω μια απο τα ιδια. Ενω ειμαι ευχαριστημενος με το frontier (με always on hr monitor βγαζω 3 μερες), με τρωει να αναβαθμισω. Λογικα BF θα παιχτει κατι και στο galaxy watch (non active)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...