Προς το περιεχόμενο

Logitech Z607 5.1 Surround Sound Bluetooth Ηχεία @ 79 ευρώ @ Κοτσωβολος


F117

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/11/2019 στις 10:04 ΠΜ, x_revenge είπε

Εχω κατι 5.1 ηχεια logitech απο πριν 10 χρονια περιπου, δεν ειχα ποτε λειτουργικο θεμα τωρα για ποιοτητα ηχου δε ξερω, για εμενα που απλα τα συνδεω στη μητρικη για να παιζω παιχνιδια και ταινιες με surround μια χαρα ειναι, δεν εχω καποιο σοβαρο home theater setup με ενισχυτη και τετοια ομως. Σκεφτομαι να τα παρω αυτα μιας και ειναι bluetooth μηπως γλιτωσω λιγω καλωδια...

Λογικά εννοείς τα x530 ή x540 . Έχω τα x540 σε ένα χώρο 20τμ² και έχω ακούσει και τα Z607 σε φίλο σε παρόμοια τετραγωνικά. Παρόλο που λένε πως είναι αρκετά παραπάνω watt από τα x540,δεν τα καταλάβαμε.Επίσης το μπάσο τους ήταν πιο "ξερό",χωρίς βάθος.
Από την άλλη ήταν η πρώτη μέρα λειτουργίας τους ,μπορεί να στρώσανε με τον καιρό,αλλά μιας και ο φίλος τα χει κυρίως για ταινίες δεν ξέρω να σου πω.
Για όποιον θέλει 5.1 είναι καλή η τιμή. Επίσης με bt χάνουν και σε ένταση και σε ποιότητα.
Αν κάποιος ψάχνει για μουσική καλύτερα να πάει στα ίδια χρήματα σε ένα 2.0 της edifier.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, gregorypeg1000 είπε

Λογικά εννοείς τα x530 ή x540 . Έχω τα x540 σε ένα χώρο 20τμ² και έχω ακούσει και τα Z607 σε φίλο σε παρόμοια τετραγωνικά. Παρόλο που λένε πως είναι αρκετά παραπάνω watt από τα x540,δεν τα καταλάβαμε.Επίσης το μπάσο τους ήταν πιο "ξερό",χωρίς βάθος.
Από την άλλη ήταν η πρώτη μέρα λειτουργίας τους ,μπορεί να στρώσανε με τον καιρό,αλλά μιας και ο φίλος τα χει κυρίως για ταινίες δεν ξέρω να σου πω.
Για όποιον θέλει 5.1 είναι καλή η τιμή. Επίσης με bt χάνουν και σε ένταση και σε ποιότητα.
Αν κάποιος ψάχνει για μουσική καλύτερα να πάει στα ίδια χρήματα σε ένα 2.0 της edifier.

Τα χ540 εχω, το εψαξα στο ιντερνετ. Δε θα τα αλλαξω αφου δεν ειναι ασυρματα αυτα τελικα, απλα με μπερδεψε το bluetooth που λεει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, unstable_hero είπε

ελεος τα πηγαν 119 για να τα πανε 69 ευρο οπως περισυ.... βλ@κ φριντευ

πέρυσι με το ήρθαν στην αγορά μπήκαν black friday, δεν τα θυμάμαι να υπήρχαν πιο πριν και μόλις έληξε αυτή η φάση συνέχισαν να κάνουν όλο τον υπόλοιπο χρόνο 119

 

λογικά ναι θα τα ξαναπάνε bf στα 69, βέβαια δεν ξέρω αν υπάρχουν πράγματα στην ελλάδα που "τα πάνε", από την άποψη ότι έχουν στοκ και το ξεπουλάνε όπως υποτίθεται ότι γίνεται στο κανονικό bf του εξωτερικού 

 

πιο πολύ συμφωνίες με τις αντιπροσωπείες θα είναι αυτά (όπως γίνεται πχ στις κονσόλες) , ή παραγγελίες που γίνονται συγκεκριμένα για αυτό το σκοπό και για να μπορέσουν να πετύχουν αυτές τις τιμές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα εβαλαν παλι 79 ευρο και καλα μπλακ...

την δευτερα 18/11 παλι 79 ειχαν...

τα πηγαν 119 και καλα τωρα στα 79...  περυσι τα ειχα παρει με 69,ηταν νεο προϊον τοτε μολις ειχε βγει!

Επεξ/σία από unstable_hero
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...