Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE55NU7023 55" 377.10€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τηλεόραση του τίτλου ξανά σε προσφορά στα 377.10€ αυτή τη φορά. Είχε παίξει αρχές Σεπτεμβρίου στα 399 όπου τη τιμήσαμε αρκετοί από εμάς. Η τιμή βγαίνει με το γνωστό παζάρι του κωτσόβολου. Φοράει VA Panel.

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/191577-samsung-ue55nu7023-55

Skroutz από 439€ χωρίς μεταφορικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jaguar13 είπε

Διαθέσιμο σε Ξανθη και Κομοτηνή μόνο...........................................

Δεν το είδα αυτό, δεν αξίζει να ασχοληθείς , κατά 99% εκθεσιακή! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνησανε μαζι μου και με διαβεβαιώσανε οτι η παραγγελία μου ειναι σφραγισμένη στην αποθήκη (όχι εκθεσιακό, καινουριο) και περιμένουν την πληρωμή απο μεριάς μου για να προχωρήσουν στην αποστολή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Orestis16 είπε

Επικοινωνησανε μαζι μου και με διαβεβαιώσανε οτι η παραγγελία μου ειναι σφραγισμένη στην αποθήκη (όχι εκθεσιακό, καινουριο) και περιμένουν την πληρωμή απο μεριάς μου για να προχωρήσουν στην αποστολή.

Στη θεση σου θα περιμενα μεχρι τις 29-11-2019, αν δεν ειχα βρει μεχρι τοτε καλυτερη περιπτωση (ξεκιναει η εβδομαδα BF) θα πληρωνα στις 30-11 για αυτην.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Στη θεση σου θα περιμενα μεχρι τις 29-11-2019, αν δεν ειχα βρει μεχρι τοτε καλυτερη περιπτωση (ξεκιναει η εβδομαδα BF) θα πληρωνα στις 30-11 για αυτην.

Ο Κωτσόβολος σε απλήρωτες παραγγελίες κάνει "κράτηση" για 24...βαριά (με πολλα παρακαλετά) ίσως 48 ώρες.

1 εβδομάδα κράτηση σε απλήρωτη παραγγελία στον Κωτσόβολο...σε ποιο ουράνιο και τόξο;

Η μόνη ίσως δικλείδα σε τέτοια κατάσταση θα ήταν αν δίνει δυνατότητα για τραπεζική κατάθεση και γίνει η παραγγελία έτσι και το τρεναρει ο αγοραστής όσο μπορεί.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Ο Κωτσόβολος σε απλήρωτες παραγγελίες κάνει "κράτηση" για 24...βαριά (με πολλα παρακαλετά) ίσως 48 ώρες.

1 εβδομάδα κράτηση σε απλήρωτη παραγγελία στον Κωτσόβολο...σε ποιο ουράνιο και τόξο;

Η μόνη ίσως δικλείδα σε τέτοια κατάσταση θα ήταν αν δίνει δυνατότητα για τραπεζική κατάθεση και γίνει η παραγγελία έτσι και το τρεναρει ο αγοραστής όσο μπορεί.

Στο ουρανιο τοξο της πραγματικοτητας, αυτο εγω καταλαβα οτι εχει βαλει ο συμφορουμιτης, καταθεση.  Τι τροπο πληρωμης εκτος καταθεσης εχεις βαλει ποτε στον ΚΒ και πρεπει να πληρωσεις για να την στειλουν, δηλαδη σου ζητανε να πληρωσεις  α) 5 μερες μετα την παραγγελια και β) πριν την στειλουν ;

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Στο ουρανιο τοξο της πραγματικοτητας, αυτο εγω καταλαβα οτι εχει βαλει ο συμφορουμιτης, καταθεση.  Τι τροπο πληρωμης εκτος καταθεσης εχεις βαλει ποτε στον ΚΒ και πρεπει να πληρωσεις α) 5 μερες μετα την παραγγελια και β) πριν την στειλουν;

εγώ πάλι δεν είδα πουθενα να αναφέρει ο συμφορουμιτης το παραμικρό για πληρωμή, ημερομηνίες αποστολής/παράδοσης κτλ.

Μιας που ρώτησες (άρα on topic απάντηση στην ερώτηση σου), εγώ που παρήγγειλα την 55αρα f&u το Σάββατο που μας περασε ...πλήρωσα πριν την στειλουν με χρεωστική και η τηλεόραση ήρθε τρίτη απόγευμα. 

Ξαναλέω, αν υπάρχει επιλογή (δεν θυμάμαι) για τραπεζική κατάθεση μπορείς να το τρεναρεις λιγο.

Πάντως 7 ημέρες...θα ήθελα κάποιο παράδειγμα ουρανίου τόξου πραγματικότητας.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Μιας που ρώτησες (άρα on topic απάντηση στην ερώτηση σου), εγώ που παρήγγειλα την 55αρα f&u το Σάββατο που μας περασε ...πλήρωσα πριν την στειλουν με χρεωστική και η τηλεόραση ήρθε τρίτη απόγευμα. 

 

Μιας και ρωτησα γιατι δεν απαντας; Τι τροπο πληρωμης εβαλες και πληρωσες μετα την παραγγελια και πριν την στειλουν; Μιλαμε για ηλεκτρονικη παραγγελια, τετοια αφορα το θεμα.

ΥΓ 4 ημερες εχουν περασει ηδη απο την παραγγελια του, το εχεις καταλαβει; Εδω ειναι τα στοιχεια που λες πως δεν βλεπεις στο μηνυμα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μιας και ρωτησα γιατι δεν απαντας; Τι τροπο πληρωμης εβαλες και πληρωσες μετα την παραγγελια και πριν την στειλουν; Μιλαμε για ηλεκτρονικη παραγγελια, τετοια αφορα το θεμα.

ΥΓ 5 ημερες εχουν περασει ηδη απο την παραγγελια του, το εχεις καταλαβει;

Α. Έχω βάλει παραγγελία με πληρωμή σε κατάστημα. 

Β. Δεν είχα δει ότι ήταν Δευτέρα, νόμιζα η παραγγελία έγινε σήμερα. Άρα ακόμα χειρότερα...του λες να περιμένει 5+7=12 ημέρες.!Έχεις κάποιο παράδειγμα που ο Κωτσόβολος σε περίμενε 12 ημέρες να πληρωσεις και προτείνεις; 

Τεσπα, εγώ το αφήνω εδώ...1) η προσφορά έχει τελειώσει και 2) μην βγαίνουμε άλλο off topic, δεν χρειάζεται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 λεπτά πριν, Alxnks είπε

Α. Έχω βάλει παραγγελία με πληρωμή σε κατάστημα. 

Δεν εχει τετοια δυνατοτητα στους τροπους πληρωμης. Με παραλαβη απο καταστημα εχει. Που ειναι απλα κρατηση. Αν διαλεξεις αποστολη στον χωρο σου, εχει μονο αντικαταβολη,  τραπεζικη καταθεση και καρτα εκεινη την ωρα online. Δεν ξερω τι λες και γιατί το λες. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...