Προς το περιεχόμενο

SONY WF1000XM €174 - Κωτσόβολος


cts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, polaki είπε

Φίλε μου τα φοράω στο gym σε στιγμές που ο ιδρώτας με κάνει να ντρέπομαι για λογαριασμό μου. Δεν έχουν πάθει ποτέ τίποτα τα airpods, τώρα αν κάποιοι θέλετε να τρέχετε στη βροχή ή να κάνετε μακροβούτι στην πισίνα το θέμα αλλάζει. 

Αλλά μην ακούω ότι σας τρομάζει ένας ιδρώτας, ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ τελείως είναι και ξαναλέω το λέω εγώ που ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΙ ώρες ώρες στο gym, ειδικά αν έχω πάρει τίποτα λιποδιαλυτικά που σε κάνουν να ιδρώνεις σα γουρούνι.....

Ισχυει βλακειες ειναι αυτες και βροχη εχω φαει και γυμναστηριο και τρεξιμο με airpods ποτε δεν επαθαν τιποτα.. Τωρα αν τα ριξω μεσα στο νερο οκ..

1 ώρα πριν, paragontikos είπε

με τρωει και μενα η τσεπη..

ερωτηση σε οσους τα  εχουν σε πολύωρη χρηση κουραζουν; για γυμναστηριο ειναι σταθερα στο αυτι; γιατι γενικα οτι ειναι σε στυλ ψειρες φευγουν ευκολα στο τρεξιμο κτλ, ειναι προτιμότερο κατι σε over the ear;

Εχουν ear fatigue ναι .. 

Δεν φευγουν ευκολα και με τα διαφορετικα μεγεθη ανετα θα βρεις κατι ή σε αφρο ή σε σιλικονη απο αυτα που παρεχονται να ταιριαζει στο αυτι σου.. Ειναι ολιγον τι βαρια βεβαια.. 

Α ρε airpods για αυτο σας εχω βολευτει τοσο..

38 λεπτά πριν, γροσερισοπ είπε

και εγω τα πήρα μιας και τα 1000ΧΜ3 τα head on με κουραζαν αρκετά στα αυτιά + την ζέστη.

ελπίζω με αυτά να βρω την υγειά μου! 

Γουστα ειναι αυτα αλλα απορω πραγματικα πως αντεχουν με τα over ear καθημερινα σε γυμναστηρια για τρεξιμο ακομη και για απλη βολτα καμια φορα.. Δεν μπορω τοσο ογκο (ακομη και βαρος να μην εχουν που εχουν) εν κινησει ειλικρινα, ασε που μου χαλαει και το μαλλι.. 😛

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ σκεφτόμουνα ότι τελικά δεν είναι πρακτικό για το δρόμο ειδικά και κατέληξα στις ψείρες παρόλο που μειονεκτούν λίγο στην μείωση θορύβου από ότι λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μειονεκτουν λογω μεγεθους και λογικο οπως ειπαμε το over ear καλυπτει ολο το αυτι και χωρις καν ηχοακυρωτικη τεχνολογια ηχομονωνει καλυτερα το αυτι απο οτι το in ear.. Ετσι οταν προσθεσεις και την ηχοακυρωτικη τεχνολογια σε μεγαλυτερη επιφανεια κιολας, τοτε οντως μειονεκτει αλλα σε μικροτερο βαθμο ειδικα οταν παιζεις μουσικη και δεν τα φορας απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...