Προς το περιεχόμενο

SONY WF1000XM €174 - Κωτσόβολος


cts

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φίλε .. σοβαρά ... Τώρα τα θέλω τόσο πολύ σκέφτομαι ομως αν παίζουν τα wx1000 m3 ...ειδικά στην Μπλάκ day.... Κ θέλω να περιμένω πφφφ τι να κάνω κάποια γνώμη ???? Είχα τα πρώτα που βγήκαν αλλά φίλε δεν έμεινα ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το προηγουμενο μοντελο οντως ειχε τα θεματα του, ενα κλικ καλυτερος ηχος απο τα airpods αλλα σε κλησεις, συνδεσιμοτητα, και μπαταρια ηταν απαγοητευση.

Εαν στα νεοτερα εχουν διορθωθει αυτα τα προβληματα τοτε στην τιμη αυτη αξιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά από πάρα πολύ σκέψη τα πήρα και πραγματικά νομίζω ότι δεν θα ξαναπάω ποτέ σε φθηνα ακουστικό .μιλάμε  η  ποιότητα ήχου είναι απίστευτο.. καμία σχέση με ότι είχα μέχρι τώρα των 20 και 30 ευρώ

Απορώ γιατί δεν είχα πάρει κάτι πιο νωρίτερα όντας και μουσικός το noise cancelling τα σπάει  και θα γλιτώσω  σίγουρα τά αυτια μου από το να παίζει η μουσική με  Πολλά ντεσιμπέλ για να καλύψει τους εξωτερικούς θορύβους αυτή τη στιγμή είμαι σε γυμναστήριο και νομίζω ότι είμαι στο σπίτι μου

Ακουω καθαρά μέχρι και το σόλο μπασου σε τζαζ quartet.. χαχα

Οσοι ξέρουν αυτό είναι αδύνατο

Επεξ/σία από godjet
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικα !!!! Έχεις τσεκάρει το μικρόφωνο σε λειτουργία κλήσεων στο τηλέφωνο , να μας πεις αν ακούγεται καλά , γιατί το μόνο πράγμα που κολλάω είναι το συγκεκριμένο. Έχω διαβάσει τα καλύτερα για τα ακουστικά αλλά με ενδιαφέρει πολύ η λειτουργία του σαν handsfree.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jobous είπε

Καλορίζικα !!!! Έχεις τσεκάρει το μικρόφωνο σε λειτουργία κλήσεων στο τηλέφωνο , να μας πεις αν ακούγεται καλά , γιατί το μόνο πράγμα που κολλάω είναι το συγκεκριμένο. Έχω διαβάσει τα καλύτερα για τα ακουστικά αλλά με ενδιαφέρει πολύ η λειτουργία του σαν handsfree.

Όσο καλό είναι στην ποιότητα του ήχου και το noise cancelling τόσο κακό είναι σαν handsfree για ομιλία. Δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Όσο καλό είναι στην ποιότητα του ήχου και το noise cancelling τόσο κακό είναι σαν handsfree για ομιλία. Δυστυχώς.

Αν και ο λόγος αγοράς τους είναι κυρίως η ποιότητα ήχου, εμένα με σταματαει το γεγονός ότι για hands free δεν είναι καλά δυστυχώς συν του ότι και σε αυτό το μοντέλο δεν είναι πάλι δυνατή η σύνδεση με 2 συσκευές ταυτόχρονα. Έχω το πρώτο μοντέλο και είναι οκ για ήχο πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, jobous είπε

Καλορίζικα !!!! Έχεις τσεκάρει το μικρόφωνο σε λειτουργία κλήσεων στο τηλέφωνο , να μας πεις αν ακούγεται καλά , γιατί το μόνο πράγμα που κολλάω είναι το συγκεκριμένο. Έχω διαβάσει τα καλύτερα για τα ακουστικά αλλά με ενδιαφέρει πολύ η λειτουργία του σαν handsfree.

Με κράνος σε μηχανή με άκουγαν με αρκετό θόρυβο αλλά κατάφερα να μιλήσω..με άλλα πιο φθηνά δεν θα κατάφερνα να συνεννοηθούμε. 

Σίγουρα δεν είναι σαν το plantronics Voyager που κόβει θόρυβο αλλά εγώ το πήρα για μουσική κυρίως όπου είναι κορυφαίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/11/2019 στις 10:11 ΜΜ, Iamthagod είπε

Δυστυχώς δεν έχουν Ip πιστοποίηση για sweat ή water που θέλω διαφορετικά θα προχωρούσα και εγώ στην αγορά τους... Κρίμα...

Φίλε μου τα φοράω στο gym σε στιγμές που ο ιδρώτας με κάνει να ντρέπομαι για λογαριασμό μου. Δεν έχουν πάθει ποτέ τίποτα τα airpods, τώρα αν κάποιοι θέλετε να τρέχετε στη βροχή ή να κάνετε μακροβούτι στην πισίνα το θέμα αλλάζει. 

Αλλά μην ακούω ότι σας τρομάζει ένας ιδρώτας, ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ τελείως είναι και ξαναλέω το λέω εγώ που ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΙ ώρες ώρες στο gym, ειδικά αν έχω πάρει τίποτα λιποδιαλυτικά που σε κάνουν να ιδρώνεις σα γουρούνι.....

Επεξ/σία από polaki
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τρωει και μενα η τσεπη..

ερωτηση σε οσους τα  εχουν σε πολύωρη χρηση κουραζουν; για γυμναστηριο ειναι σταθερα στο αυτι; γιατι γενικα οτι ειναι σε στυλ ψειρες φευγουν ευκολα στο τρεξιμο κτλ, ειναι προτιμότερο κατι σε over the ear;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, polaki είπε

Φίλε μου τα φοράω στο gym σε στιγμές που ο ιδρώτας με κάνει να ντρέπομαι για λογαριασμό μου. Δεν έχουν πάθει ποτέ τίποτα τα airpods, τώρα αν κάποιοι θέλετε να τρέχετε στη βροχή ή να κάνετε μακροβούτι στην πισίνα το θέμα αλλάζει. 

Αλλά μην ακούω ότι σας τρομάζει ένας ιδρώτας, ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ τελείως είναι και ξαναλέω το λέω εγώ που ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΙ ώρες ώρες στο gym, ειδικά αν έχω πάρει τίποτα λιποδιαλυτικά που σε κάνουν να ιδρώνεις σα γουρούνι.....

Θα το πατήσωωω το κουμπί αν ισχύουν αυτά που γράφεις. Είμαι ήδη με 12 άτοκες δόσεις για το Fenix 6, τώρα θα κάνω ακόμα 6 μου φένεται για τα ακουστικά 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/11/2019 στις 1:31 ΜΜ, Sotosgl είπε

Clickbait και linkwise affiliate link αναρωτιεμαι γιατι ;)
lkws_10719=5c3dce86-00d2-3154-338c-da0f2e15ded8

Α ρε Σωτο, λαγωνικο!

Επεξ/σία από kokorakis19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τα πήρα μιας και τα 1000ΧΜ3 τα head on με κουραζαν αρκετά στα αυτιά + την ζέστη.

ελπίζω με αυτά να βρω την υγειά μου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...